صفحه 44 از 85 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام میشه منو راهنمائی کنید؟ 1. واقعا پرونده مهاجرت دائم برای Independent Worker فقط 18 ماه طول میکشه؟ 2.هزینه درخواست 2960 دلار استرالیلاست ؟3. برای درخواست چه مدارکی باید ارسال بشه؟ ایلتس هم باید باشه؟ رشته لیسانس من در لیست SOL هست و همه مدارک رو دارم و ایلتسم الان اماده نیست...میشه اقدام کرد...4. درخواست ها باید به سفارت استرالیا در تهران پست یا تحویل داده شوند....من برای مهاجرت دائم کانادا اقدام کردم و به علت طولانی تر شدن رسیدگی تصمیم به درخواست مهاجرت استرالیا گرفتم....فکر میکنید تا قبل از جولای 2012 و تغییر قوانین میتونم اپلای کنم....ممنون میشم در خصوص مدارک درخواستی سری اول راهنمائیم کنید.
    سلام

پاسخ تمام سوالات شما و خیلی سوالات دیگه در پستهای صفحات 7 به بعد هست ولی برای اینکه در جریان کلیت ماجرا قرار بگیرین:
    1- زمان رسیدگی به پرونده اقامت دایم بستگی به رشته و شرایط متقاضی داره ولی برای رشته شما ( مهندسی مواد) احتمال زیاد از 1.5 تا 2.5 سال طول میکشه.
    2- این هزینه 2960 دلار استاندارد هست ولی بسته به سطح زبان همسر متقاضی ممکنه که زیاد بشه. اگر مجرد هستید که همینه.
    3- شما باید اول عضو انجمن مهندسین استرالیا بشین که خودش داستانی داره! تا ارزیابی مدرک لیسانس و رشته شما مشخص بشه و معلوم شه که چقدر امتیاز تحصیل رو به شما میدن. ( بسته به دانشگاه و قدرت CDRو معدلتون ممکنه که اصلا لیسانس ارزیابی نشین و امتیاز کامل رو نیارین)

4- هم برای انجمن مهندسین استرالیا و هم برای پرونده مهاجرت آیلتس لازم دارین. برای اولی 6 در هر یک از اسکیلها و برای دومی به احتمال زیاد 7 در تمام اونها و برای رشته شما آیلتس جنرال لازمه. برای پرونده مهاجرتیتون پس از لاج آنلاین ( لازم نیست مدارک پست بشن) 28 روز وقت دارین تا آیلتس رو اضافه کنید و سنگینتره که از همون اول بفرستید!

5- اگر در انجمن مهندسین استرالیا ارزیابی نشده اید و آیلتس هم ندارید بعیده که به قبل از جولای 2012 برسین. چون فقط ارزیابی انجمن مهندسین استرالیا 3-4 ماه طول میکشه( تازه اگر همه چیز درست باشه)

مراحل مهاجرت استرالیا در مقایسه با کانادا به قول شما خیلی کانفیوزینگ هست و داستان زیاد داره! ولی حساب کتابش از کانادا بیشتر هست و معمولا همه بچه هایی که مدارکشون درست هست و مشکل مدیکال، سو پیشینه و مدارک جعلی!( برای سابقه کار و ...) ندارن ویزا ی اقامت دایمشون رو در مدت زمان گفته شده ( یا کمی زودتر یا دیرتر) میگیرن.
    ویرایش توسط icarus : January 28th, 2012 در ساعت 04:54 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    سلام من برای مهاجرت دائم استرالیا میخواهم اقدام کنم...و چند تا سوال داشتم....1. واقعا زمان رسیدگی به درخواست های مهاجرتی 18 ماه است؟ 2. هزینه تک نفر چیزی حدود 2960 دلار استرالیا در حدود 3000000 تومنه!!!! 3. در مرحله اول چه مدارکی باید ارسال بشه و حتما ایلتس باید ارسال شود؟ 4. مدارک را باید به سفارت استرالیا در تهران پست کرد؟...من برای مهاجرت دائم کانادا اقدام کردم و به دلیل طولانی شدن رسیدگی به پرونده ها تصمیم به اقدام برای استرالیا کردم...اولویتم کوتاه شدن زمان انتظاره و بعد شرایط زندگی ....برای همین استرالیا را به اروپا ترجیح دادم و البته دو دلم که برای مهاجرت تحصیلی استرالیا اقدام کنم یا دائم...ممنون میشم سریعتر راهنمائی کنید............موفق باشین و شاد
    ببین دوست عزیز بهتره قبل از هر چیز سایت خود اداره مهاجرت استرالیا رو بخونی
    http://www.immi.gov.au/allforms/990i...-australia.htm

در مورد سوالاتت:
    ۱- زمان هر پرونده بسته به عوامل مختلف فرق میکنه
    ۲-هزینه ای که به اداره مهاجرت میدی بله ۲۹۶۰ دلار استرالیا هست اما قبل از اون باید مدارکتون رو اسس کنید که اون هم یه ۴۰۰-۶۰۰ دلاری بسته به سازمان اسسور هزینه داره
    ۳- برای لاج پرونده در اداره مهاجرت بله آیلتس نیازه اما برای اسس برخی از رشته ها مثل کامپیوتر آیلتس نمیخواد
    ۴- خیر لاج پرونده کاملا آنلاین انجام میشه
    ۵- اگه جیبتون پره و به هر حال میخواهید اونجا ادامه تحصیل بدین پذیرش بگیرید زودتر میرسید به استرالیا و میتونید از اونجا درخواست اقامت کنید

بد نیست این فروم مایگرنت هلپ رو هم مطالعه کنیدhttp://www.migranthelp.com

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

ممنون از لطفتون سحرناز عزیز و همچنین icarus................خیلی لطف کردین...در حال تحقیق و تفحص هستم و امیدوارم بتونم تصمیم درست رو بگیرم
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

سلام دوستان
    من سامان 32 ساله هستم لیسانس مکانیک و فوق هوا فضا. من CDR ام رو تکمیل کردم و در حال خوندن آیلتس هستم. یک سوال دارم که آیا تو این فروم چک لیست مدارک ارسالی برای اسسمنت هست. من یه سری از مدارک رو ترجمه کردم ولی نمیدونم که کامل هست یا نه.
    لطفاً راهنمایی کنید
    در ضمن تو فروم برای لیست مدارک مورد نیاز برای اسسمنت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. شاید من بد گشتم.
    منتظر راهنمایی هستم.
    با تشکر

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_karimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سامان 32 ساله هستم لیسانس مکانیک و فوق هوا فضا. من CDR ام رو تکمیل کردم و در حال خوندن آیلتس هستم. یک سوال دارم که آیا تو این فروم چک لیست مدارک ارسالی برای اسسمنت هست. من یه سری از مدارک رو ترجمه کردم ولی نمیدونم که کامل هست یا نه.
    لطفاً راهنمایی کنید
    در ضمن تو فروم برای لیست مدارک مورد نیاز برای اسسمنت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. شاید من بد گشتم.
    منتظر راهنمایی هستم.
    با تشکر
    سامان عزیز
    در صفحه 27 کتابچه راهنمای اسسمنت انجمن مهندسین یا همان: Migration Skills Assessment Booklet چک لیست کامل مدارک قرار داده شده و میتونی اونجا ببینیشون.

این لیست رو از همونجا کپی کردم:
    Checklist 2: for Competency Demonstration Report (CDR)
    :Assessment Applications

Completed Application Form, with passport-style photo*

Application fee*

[Form to appoint person to act as agent [if necessary*

Certified true copy of passport bio-data page only (not*
    the complete passport), and English language
    translation (if not in English) [Where this is not
    available, a copy of your Birth Certificate and/or
    National Identify Card may be acceptable in lieu]

Certified true copy of name change document*
    [If necessary]

Original English language test (IELTS) result [if*
    necessary]. You must arrange for this to be forwarded
    directly to Engineers Australia from the Test Centre.

Curriculum Vitae (CV) / Resumé*

(Certified true copy of academic testamur(s*

(Certified true copies of academic transcript(s*

Certified evidence of registration under the relevant*
    licensing authority in the country in which you are
    practising [if necessary] e.g. Philippine Regulations
    Commission

Certified documentary evidence of employment [must*
    be provided if you have relevant work experience of
    12 months or more, or if the work experience provides
    (a basis of a career episode(s

(An account of Continuing Professional Development (CPD*

CDR Declaration Page*

Three Career Episodes*
    Summary Statement of evidence for the
    competency elements

English translation of above where aplicabale*

فقط در نحوه واریز پول دقت کنید. چون ممکنه که کارتون رو حسابی عقب بیاندازه. سعی کنین اگر کسی از دوستان و آشنایان کردیت کارت خارجی داره از اون استفاده کنید.

پیروز باشید
    ویرایش توسط icarus : February 6th, 2012 در ساعت 12:04 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

من الان همه مدارکم آماده س و فقط مونده پستشون کنم. منتها قضیه ای که واقعا داره اذیت میکنه پرداخت پول به حساب انجمن مهندسانه. تو ایران از تمام بانکها پرسیدم هیچکدوم حواله انجام نمیدن. حتی بانک سامان که خیلی ادعاش میشه تو این زمینه ها میگه بخشنامه اومده که این کار رو نکنیم فعلا . از طرف دیگه یه دوستی تو استرالیا دارم که قول داده این کار رو برام انجام میده منتهی باز یه مشکلی اینجا هست و اون اینه که انجمن میگه باید مدارکتو بفرستی واسه دوستت. اون فیش واریزی رو بذاره توی مدارکت و دوباره برا ما بفرسته. میخواستم ببینم راه کم دردسرتر دیگه ای وجود داره برای پرداخت مبلغ 700 دلار استرالیا؟ لطفا کمک کنید.
    TOEFL PBT 580 : TWE 5/6 @ August 11th 2011
    IELTS GT L8-R7-W6.5-S7-Overall 7 @ January 7th 2012

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behtaab نمایش پست ها
    من الان همه مدارکم آماده س و فقط مونده پستشون کنم. منتها قضیه ای که واقعا داره اذیت میکنه پرداخت پول به حساب انجمن مهندسانه. تو ایران از تمام بانکها پرسیدم هیچکدوم حواله انجام نمیدن. حتی بانک سامان که خیلی ادعاش میشه تو این زمینه ها میگه بخشنامه اومده که این کار رو نکنیم فعلا . از طرف دیگه یه دوستی تو استرالیا دارم که قول داده این کار رو برام انجام میده منتهی باز یه مشکلی اینجا هست و اون اینه که انجمن میگه باید مدارکتو بفرستی واسه دوستت. اون فیش واریزی رو بذاره توی مدارکت و دوباره برا ما بفرسته. میخواستم ببینم راه کم دردسرتر دیگه ای وجود داره برای پرداخت مبلغ 700 دلار استرالیا؟ لطفا کمک کنید.
    من این راهها رو پیشنهاد میکنم که البته تمام راهها نیستن و ممکنه بقیه دوستان روشهای دیگه ای رو بدونن:

1- اگر میخواهید پول رو حواله کنید( یعنی اینکه شماره حساب EA رو دارید و قبلا باهاشون هماهنگ کردین) میتونین اینکار رو از طریق صرافیهای مجاز انجام بدین چون بانکها حواله استرالیا ندارن. در اینصورت پس از انجام حواله، صرافی برای شما باید یک ایمیل بفرسته که در اون فیش واریز اتچ شده باشه. در این فیش نام واریز کننده شما و احتمال زیاد صرافیتون نیستین و اسم اون کارگزاری هست که پول رو حواله کرده. بنابراین یک ایمیل به اون شخصی که در EA باهاش هماهنگ کردین میزنید و فیش رو براش میفرستین و میفرمایید که مریوط به پرونده شما هست.

2- اگر کسی از دوستان و آشنایان کردیت کارت خارجی داره از اون استفاده کنید. در اینصورت در پایین اپلیکیشن فرم نیاز به امضای صاحب کارت هست که یا خودش امضا میکنه یا شما نمونه امضایش رو داریدوبا هماهنگی صاحب کارت میشه یه کاریش کرد.

3-اگر کسی
    از دوستان و آشنایان کردیت کارت ویزا یا مستر صادره از بانکهای داخلی داره ( مثل پارسیان که از تاجیکستان کارت صادر میکنه. پاسارگاد هم تا اونجاییکه من میدونم کارتهاش بسته شدن) که اول چک کنید که کارته کارکنه و بعد استفاده کنید.

پیروز باشید

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

دوستان قضيه ي آيلتس 8 چي هستش؟واقعيه؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    دوستان قضيه ي آيلتس 8 چي هستش؟واقعيه؟
    دوست عزیز وحشت نکن

برای مهاجرت به استرالیا شرایط زبان به این صورت است:

آیلتس ۶-۶-۶-۶ پیش شرط هست یعنی شما اگه یک اسکیل هم زیر ۶ داشته باشی نمیتونی لاج کنی ولی این نمره هیچ امتیازی نداره و فقط شرط لازم هست

نمره ۷-۷-۷-۷ به شما ۱۰ امتیاز اضافه میکنه

نمره ۸-۸-۸-۸ به شما ۲۰ امتیاز اضافه میکنه

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوست عزیز وحشت نکن

برای مهاجرت به استرالیا شرایط زبان به این صورت است:

آیلتس ۶-۶-۶-۶ پیش شرط هست یعنی شما اگه یک اسکیل هم زیر ۶ داشته باشی نمیتونی لاج کنی ولی این نمره هیچ امتیازی نداره و فقط شرط لازم هست

نمره ۷-۷-۷-۷ به شما ۱۰ امتیاز اضافه میکنه

نمره ۸-۸-۸-۸ به شما ۲۰ امتیاز اضافه میکنه
    خوب خداروشكر...آخه يكي از دوستان گفتن ظاهرا استراليا از ماه جون مي خواد آيلتس 8 رو اجباري كنه!مرسي.فقط يك سايت خوب براي همين امتيازبنديها و ... سراغ داريد مثل مثلا سايت رسمي مهاجرتي چيزي شبيه به كانادا براش ايميل كنم؟
    .خيلي ممنونم.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)