نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام
    من براي مهاجرت به استراليا از طريق يك وكيل اقدام كردم ولي همه كارهاي مربوط به مهاجرت رو موكول به تغيير قوانين كرده در صورتي كه من 4 ماهه درخواست دادم، سوال من اينكه اگه درخواست من رو زودتر مي فرستاد و قوانين عوض مي شد بازهم من شامل اين قوانين جديد مي شدم؟ و اينكه كسي درباره محتواي كلي تغيير قوانين چيزي مي دونه؟ تا اونجا كه مي مي دونم ديگه نمره آيلتس 6.5 ارزش نداره و بايد بالاي 7 شد ، به غير از اين كسي اطلاعات ديگه اي داره؟ من واقعا براي اين تغيير قوانين نگرانم ، ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.
    سلام
    اول اینکه: ما در استرالیا و کانادا چیزی به نام " وکیل مهاجرت" نداریم. " وکیل" عنوان پر طمطراقیه که مشاوران مهاجرت در ایران روی خودشون گذاشتن.( برای استرالیا، مشاوران مهاجرت هم چند دسته هستند: اونهایی که عضو انجمنهای استرالیایی مشاوران مهاجرت مثل MIA و MARA هستند و اونهایی که مستقل عمل میکنن و هیچ لایسنسی ندارن که الحمدولله در ایران پرن.) در کل وقتی دستمزد این مشاوران رو با همکارانشون در کشورهای دیگه مقایسه میکنین سرتون سوت میکشه! یک نکته مهم دیگه هم اینه که بعضا مشاهده شده! که بعضی از این مشاوران لایسنس دار عضو MIA و MARA در ایران دفتر دارن ولی در این دفتر آدمهای لایسنس ندار! کارهای شما رو انجام میدن. یعنی اینکه خوشون برای خراب نشدن سابقه شون در استرالیا پرونده های ریسکی رو قبول نمیکنن ولی چون از پول بدشون نمیاد اونها رو میدن به دستیارهای لایسنس ندارشون). درنهایت اینکه اگر یک شرکت مهاجرتی تبلیغات زیادی در تلوزیون پخش میکنه دلیل خوب بودنش نیست. اینها رو که خدمتتون گفتم تجربیاتی بود که برای خود من ارزان تمام نشدن

دوم: در همه صنفها آدم خوب و بد پیدا میشه. پس سعی کنین که اول از بچه های دیگه که اقدام کردن بپرسین تا در صنف مشاوران مهاجرت- که متاسفانه روشهای سودجویانه بینشون خیلی رواج داره- حداقل یک مشاور بهتر پیدا کنین. ( البته من شخصا به مشاورهای مهاجرت اعتقادی ندارم- صرفا نظر شخصی هست)

سوم: حتی اگر مشاور خوب مهاجرت دارین، بازهم خودتون رو در بیخبری نگه ندارید و دایما سایتهای مربوطه مثل DIAC و فرومهای خوب ایرانی - مثل این فروم و migranthelp - رو چک کنید تا کمتر سرتون کلاه بره.مثل همه دوستان دیگه به شما هم توصیه میکنم که پستهای این تاپیک رو حتما مطالعه کنین. اینجا اطلاعاتی هست که هیچ مشاور مهاجرتی مفت در اختیار شما قرار نمیده.

چهارم: در این لینکی که براتون میگذارم درمورد تغییرات قوانین و قوانین جدید اطلاعات خوبی پیدا میکنین.
    http://www.migranthelp.com/phpbbfa/v...t=3811&start=0

پیروز باشید.
    ویرایش توسط icarus : June 26th, 2011 در ساعت 04:54 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)