صفحه 76 از 85 نخستنخست ... 266667686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام
    من یک سوال دیگم دارم. الان که دیاک رو چک کردم برای ویزای 886 و 885 گفته هر کسی از جولای 2012 لاج می کنه و ایلتس در 3 ساله گذشته داده قبول هست. درسته؟ منطورم این 3 سال است چون قبلا 1 سال و دو سال قبول بود. 2010 یک ایلتس دادم که 3 تا 7 و یک 7.5 شدم. با این حساب همون قبوله و دیگه نباید امتحان بدم؟ معنی جمله رو درست متوجه شدم.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    از کجا می شه فهمید برای چه رشته ایی باید امتحان ایلتس جنرال داد یا اکادمیک... مگه کلا جنرال برای مهاجرت نیست؟
    چون ابنجا خوندم برخی رشته ها اکادمیک باید باشه .. سند یا لینک لطفا بدید اگر در دیاک یا سایت دولتی امده.
    به طور کلی برای مهاجرت آیلتس جنرال لازم هست. اما این مساله استثنا هم داره:
    اگر نهادی که رشته متقاضی رو ارزشیابی میکنه از متقاضی فقط آیلتس آکادمیک بخواهد اونموقع دیاک هم برای لاج ایلتس آکادمیک رو قبول میکنه. برخی رشته ها مثل حسابداری و پزشکی برای اسس شدن نیاز به آیلتس آکادمیک دارن در نتیجه دیاک هم موقع لاج کردن ازشون آکادمیک رو قبول میکنه.
    اما چون سند و مدرک خواستین یک سندی بهتون میدم که مولای درزش نره!
    به این آدرس سر بزنین:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-english.htm

و این دو سه خط رو بخونین:
    The IELTS is a test designed to assess an applicant's English language ability. It has an academic test and a general training test – you need only take the general training test unless otherwise advised by your skills assessing authority.

که همون گفته بالا هست. اما برای فهمیدن اینکه چه رشته ای آکادمیک قبوله بهتره که یکسری به وبسایت نهاد ارزشیابی کننده اون رشته بزنین و ببینین که ازتون فقط آکادمیک خواسته یا نه.

پیروز باشید
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام Icarus عزیز
    واقعا شرمنده ام. دیروز اومدم جوابو ببینم و اونو پیدا نکردم(بدلیل اینکه 4 تا پست بعدش شده بود و این تعداد پست و جواب در این مدت کوتاه برام نا آشنا بود)
    به هر حال به نظرتون من تا کی وقت دارم نتیجه آیلتس همسرم رو براشون بفرستم؟
    من به 5 امتیاز همسر احتیاج دارم و همسرم باید 4 تا 6 رو داشته باشه.

در ضمن من بر اساس دستوالعمل زیر که در immi نوشته اقدام به گرفتن عدم سوء پیشینه کردم که بنا به گفته شما و مدت اعتبار یک ماه اون کار اشتباهی کردم. کاملا گیج شدم

Instructions

1. Before you continue you should read all the information about the Character and Penal Clearance Requirements
    2. Download and print form Character Requirements Penal Clearance Certificates by selecting the icon above.
    3. Carefully read the information and comply with any instructions contained in the form.
    4. Provide your Police Certificate and any requested documents to the department within 28 days from the date you lodged your application.
    بازم سلام
    ميشه بازم لطف كنيد و منو در دو تا سئوالي كه پرسيدم، راهنمايي كنيد
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    بازم سلام
    ميشه بازم لطف كنيد و منو در دو تا سئوالي كه پرسيدم، راهنمايي كنيد
    حتما. ممکنه لطف کنین و لینک این دستورالعملی رو که نوشتین برام بفرستین که منهم یک نگاهی بیاندازم؟
    مراحلی رو که نوشتم کاملا بر اساس اون چیزی هست که من و بچه های همدوره ای و دوستان قبل از ما انجام دادن. تا اونجا که میدونم توی سایت هم چیزی عوض نشده ولی بازم لینک رو اگه بگذارین چک میکنم ببینیم چیزی عوض شده یا نه.

چیزی که من توی سایت میبینم این هست:
    http://www.immi.gov.au/allforms/character-requirements/

نوشته شده که:
    For the Australian Government to determine whether you are of good character, you may be asked to provide police certificates for each country you have lived in for 12 months or more over the last ten (10) years since turning 16.
    If you are applying outside Australia, you do not have to provide this information when you apply. You will be advised when it is required.

درمورد آیلتس همسر هم من کامل متوجه مساله نشدم. اما به طور کلی
    - اگر به 5 امتیاز همسرتون طبق پست 727 همین تاپیک نیاز دارین،باید ابتدا همسرتون اسس بشن و نامه اسسمنت رو بگیرن و از همون ابتدا موقع لاج کردن ارایه بدین.
    - اگر به 5 امتیاز نیاز ندارین میتونین پرونده رو لاج کنید و بعدا همسرتون امتحان بدن و ایلتس بگیرن تا وقتیکه کیس آفیسر آیلتس ایشون رو خواست آماده باشه. یا اگر آیلتس دارن از همون ابتدا لاج کنید.

ویرایش توسط icarus : July 23rd, 2012 در ساعت 12:18 AM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

اول این مطلب رو بنویسم که من online اپلای کردم و چون صفحه ای که این اطلاعات رو میده یک صفحه دینامیک هستی نمیشه از لینکش استفاده کرد و به همین دلیل من از صفحه عکس گرفتم و اتچ کردم.

برای مورد دوم که همون احتیاج به 5 امتیاز همسر میشه اجازه بدید سئوالمو اینطور مطرح کنم.

من 29 جون برای 175 لاج کردم و جمع امتیازات خودم 60 هستش و در نتیجه نیاز به 5 امتیاز دارم که برای اونم می خوام که از امتیاز همسرم استفاده کنم.
    لازمه بگم که مدارک همسرم اسس شده و فقط نمره آیلتسش مونده که البته نتیجه اونم فردا می یاد (12 جولای امتحان داشت). حالا سئوال من اینه که اگر خدایی نکرده همسر او نتیجه فرداش یکی از آیتمهاشو کمتر از 6 بگیره آیا بازم میتونه بره امتحان بده و یا اینکه مهلتش تموم میشه؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط farzanehdana : July 23rd, 2012 در ساعت 10:23 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز بنده یک شرکت خصوصی آشنا دارم که میتون برام سابق کار صادر کنه اما بیمه‌ رو نمی‌دونم چیکار کنم
    آیا برای مهاجرت استرالیا بیمه‌ احتیاج هست؟
    هیچ راهی‌ نیست؟
    با سپاس
    یکی‌ سوال من رو هم دریابه!

برای من که مدارکم اسس هم شد، با اینکه بیمه داشتم، کسی اونو درخواست نکرد و من هم نفرستادم. البته اینطور که شنیدم ممکنه آفیسر پرونده مدرک بیمه از شما بخواد ولی اگه به چیزی شک نکنند امکانش ضعیفه.
    ویرایش توسط farzanehdana : July 23rd, 2012 در ساعت 01:59 PM

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

دوستان من یک تاپیک جدید باز کردم که محل گفتگوی کسانی باشه که میخواهند با سیستم جدید (Skillselect) لاج کنند
    این طوری هم این تاپیک شلوغ نمیشه و بچه های قدیمی تر میتونند بحث های مربوط به پرونده های قدیمیتر را بررسی کنند
    هم بچه های سیستم جدید میتونند یه اطلاعاتشون را تو یک تاپیک مجزا جمع آوری کنند
    یک سری اطلاعات اولیه درباره این سیستم جدید را هم خودم پست گذاشتم
    ممنون میشم اگه از دوستان با تجربه به اون تاپیک هم سر بزنند و ما را ازتجربه هاشون بی بهره نگذارند

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید
    1- سابقه کار تمام وقت بیمه دار همزمان با تحصیل ارشد تمام وقت حساب میشه یا نیمه وقت؟
    2-کلا یه راهنمایی میخام برای تهییه اسس
    3-میشه با ایلتس 6 اسس کرد و بعدا 7 برای مراحل بعد تهیه کرد (من الان 4 تا اسکیل 6 دارم )
    در ضمن رشته من مهندسی الکترونیک هستش
    با سپاس از دوستان

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

همونطور که دوستمون farzanehdana گفتن درموقع اسسمنت اکثرا مورد نیاز نیست. اما معمولا کیس آفیسر ها مساله سابقه کار رو جدی میگیرن و از راههای مختلف سعی میکنن متوجه صحت ادعای شما بشن از جمله تماس یا بازرسی محل کار شما توسط سفارت استرالیا در تهران یا درخواست سوابق بیمه. به طور کلی حتی ممکنه که کیس آفیسر هم از شما سابقه بیمه رو نخواهد ولی درموارد زیادی هم از بچه هایی که بیمه نفرستادن نامه بیمه تامین اجتماعی یا ترجمه لیست بیمه برای احراز سوابق خواسته شده.
    پاسخ کلی سوال شما: ممکنه که هیچ مشکلی برای پرونده شما پیش نیاد ولی ممکن هم هست (که احتمالش هم کم نیست) که پیش بیاد.

اجازه بدین یک نکته ای رو به همه دوستان یادآوری کنم. در اینجا ( استرالیا) اصل بر اعتماد هست. یعنی اینکه فرض بر اینه که شما راست میگید اما اگر خلافش ثابت بشه جریمه ها و تنبیه ها بسیار سنگین هست.

اجازه بدبن 2 تا مثال بزنم براتون مثلا درفرودگاه وقتیکه تشریف میارین به شما یک برگه داده میشه و ازتون خواسته میشه که برخی اقلام مثل دارو و برخی موادغذایی و...اگر همراهتون هست اعلام کنید. ممکنه که شما اعلام نکنید و از گیت گمرک رد بشید و هیچ مشکلی هم پیش نیاد ولی ممکن هم هست که یکدفعه مامورگمرک شما رو به خط قرمز بفرسته و شما مثلا به خاطر یک کیسه زرشک ( بله زرشک!!) تا چند هزاردلار جریمه بشید!
    یا مثلا یکی از دوستان من که پزشک هستن و 5 سال پیش با ویزای ورک اند هالیدی اومدن استرالیا همیشه خیلی خوشحال بودن که یکبار 4 سال پیش با ماشین چپ کردن و چون گواهینامه شون بین المللی بوده و ویزاشون اقامت نبوده پلیس فقط تونسته به دادگاه ببره و جریمه شون کنه. ایشون الان دارن اینجا تخصص میخونن و درامدشون هم خوب هست ولی امسال که اومدن برای اقامت دایم اپلای کنن به راحتی درخواست اقامت دایمشون رد شد چون گفتن که شما به خاطر اون تصادف سو سابقه دارین و ایشون یک ماه تمام داروی اعصاب میخورد تا حالش خوب شه.
    ویرایش توسط icarus : July 23rd, 2012 در ساعت 08:40 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)