0- دیپلم معدل 18.15 از مدرسه علامه طباطبایی
1-کارشناسی مهندسی عمران گرایش نقشه برداری -دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی – معدل کل 12.98 (قسمتی بدلیل مشکلات حاد مالی و قسمتی بدلیل مشکلات بوجود آمده برای بنده در انتخابات سال 88)

2- کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه– دانشگاه علم و صنعت ایران- معدل کل 16.25 (پایان نامه و سمینار 19.75)
3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) : 112 تافل (البته منقضی شده دوباره مجبور به دادنش هستم)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز امتحان نداده ام ولی بصورت آزمایشی نمرات بصورت verbal:159، Quantitative:163, writing:4 بودند

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله در ژورنال بین المللی International Journal of Optimization in Civil Eng. و در حال آماده سازی یک مقاله برای ارسال به یک ژورنال ISI تا انتهای امسال(اگر بشود) و همینطور تألیف یک کتاب که احتمالا تا اوایل سال دیگر چاپ می شود، ترجمه یک کتاب تا تابستان 95

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: یک مقاله در چهارمین کنفرانس بین المللی پل دانشگاه امیرکبیر به زبا انگلیسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا، بسیار علاقمند به تحصیل در دانشگاه های تاپ هستم در صورت امکان
9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : یک سال TA در دوره لیسانس و 2 سال در دوره فوق لیسانس، سرگروه تیم دانشگاه علم و صنعت در مسابقات ملی پل فولادی (کسب مقام 4 از لحاظ سبکی)، قادر به صحبت به چهار زبا انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی و آلمانی، قهرمانی در چندین دوره در مسابقات ورزشی شنا، بدنسازی، جودو و ...، سابقه 3 سال کار مرتبط با رشته (البته برای خودم در شرکت خودم کار میکردم)،

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): تمایل به دریافت فاند کامل

اگر دوستان بتوانند یک راهنمایی کامل به من بفرمایند که با توجه به تجربیات ایشان من شانس پذیرفته شدن در کدام دانشگاه رده بالا را دارا هستم و اینکه برای تقویت رزومه خود چه موارد دیگری رو باید اضافه نمایم بسیار سپاسگزار خواهم بود.