صفحه 189 از 197 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1969

موضوع: ریپورت نمرات در آزمون GRE

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ریپورت نمرات در آزمون GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم...
    من ماه پیش یه آزمون GRE دادم و توی قسمت ریپورت نمرات اشتباهی کد دانشکده فیزیک دانشگاه اورگان رو دادم ولی من میخوام برای دانشکده برقش اپلای کنم. آیا راهی وجود داره که نمره من واسه دانشکده برق ریپورت بشه؟ باید به آفیس برق ایمیل بزنم یا فیزیک؟ کسی تجربه ی همچین چیزی رو داره؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید...
    سلام
    مشکلی نداره و احتیاج به ریپورت دوباره نیست. همه نمرات ریپورت شده به یکجا میروند و ربطی به دپارتمانی که ریپورت کردید نداره. خودم تجربه مشابهی داشتم و بدون اینکه ایمیل بزنم خودشون نمره را وارد پروفایل کردند.
    موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

یک سئوال فوری
    می خوام برای یه دانشگاه اپلای کنم که فقط نمره کوانت رو می خواد و ددلاینش 31 ژانویه هست. ایمیل زدم بهشون که ریپورت نمره ام دیر میرسه بهتون. گفتن اگر اسکرین شات نمره رو هم برامون بفرستی کافیه. می خوام بدونم تو روز امتحان پرینت یا اسکرین شاتی میده از اون نمره یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarestan نمایش پست ها
    یک سئوال فوری
    می خوام برای یه دانشگاه اپلای کنم که فقط نمره کوانت رو می خواد و ددلاینش 31 ژانویه هست. ایمیل زدم بهشون که ریپورت نمره ام دیر میرسه بهتون. گفتن اگر اسکرین شات نمره رو هم برامون بفرستی کافیه. می خوام بدونم تو روز امتحان پرینت یا اسکرین شاتی میده از اون نمره یا نه؟
    نمره كوانت و وربال رو روي اسكرين ميبينيد، ولي راهي براي اسكرين شات گرفتن و بعد ذخيره كردنش ندارين. بايد حدود يك هفته صبر كنيد تا نمره تون به طور كامل روي وبسايت بياد و بعد ميتونيد ريپورت رو پرينت يا PDF كنيد. در حقيقت دانشگاه بهتون گفته كه لازم نيست نمره GREتون به صورت آفيشال از طريق ETS ريپورت بشه و ريپورتي كه خودتون آپلود كنيد رو قبول دارن.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

سلام دوستان
    من تعداد زیادی از صفحات این تاپیک رو خوندم و متوجه شدم در مورد آمریکا وکانادا میدونم زمان رسیدن نمره حداکثر حدودا بیست تا بیست و پنج روز بعد از آزمون هست. اگر کسی تجربه ریپورت به اروپا رو داره خواهش میکنم بگه چند روز بعد از آزمون نمرش رسیده به دانشگاه
    (منظورم تایمی که تو پروفایل مینوسه نیست چون اون تایمیه که نمره رایتینگ میاد و بعدش تا نمره با پست به دانشگاه برسه طول میکشه)

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم: واسه ریپورت
    میشه من جی ار ای بدم فقط رایتینگ و وربال رو بخونم ونمره مدنظرم رو بگیرم چون نمره بالامیخوام بعد بیام یک ماه بعد دوباره بدم کوانت رو فقط بخونم و وربال و رایتینگ از آزمون قبلی ریپورت بشه و کوانت از بعدی..اصلااا نمیتونم هر 3 رو ببرم جلو اونم با بالاترین نمره ها..
    بسیار ممنونم.

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Standford نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه من جی ار ای بدم فقط رایتینگ و وربال رو بخونم ونمره مدنظرم رو بگیرم چون نمره بالامیخوام بعد بیام یک ماه بعد دوباره بدم کوانت رو فقط بخونم و وربال و رایتینگ از آزمون قبلی ریپورت بشه و کوانت از بعدی..اصلااا نمیتونم هر 3 رو ببرم جلو اونم با بالاترین نمره ها..
    بسیار ممنونم.
    متاسفانه همچنین چیزی امکان پذیر نیست . البته در پایان امتحان می پرسه که می خواید اخرین امتحان ریپورت بشه یا اونایی که در یکی دو سه سال (نمی دونم چند سال ) اخیر دادید همش ریپورت بشه . ولی این نیست بگید کوانت ازین امتحان وربال از اون یکی
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

نقل قول نوشته اصلی توسط Standford نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بسیار ممنونم.
    سلام.
    دوستمون کاملا درست گفتند ولی جدیدا یه آپشن دیگه هم آمده به نام score select. به نظرم بشه بعد از امتحان هر بخش رو از هر قسمت آزمون ریپورت کرد. فقط من خودم هم راجع به این آپشن تا این حد بلدم و خودم امتحان نکرده ام (یه بار آزمون دادم).
    فقط فکر کنم که روز آزمون فقط طبق روال قبل بشه آخرین آزمون یا تمام آزمون های معتبر گذشته (5 سال) رو ریپورت کرد...
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...WDyK6kcVWjJFig
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    دوستمون کاملا درست گفتند ولی جدیدا یه آپشن دیگه هم آمده به نام score select. به نظرم بشه بعد از امتحان هر بخش رو از هر قسمت آزمون ریپورت کرد. فقط من خودم هم راجع به این آپشن تا این حد بلدم و خودم امتحان نکرده ام (یه بار آزمون دادم).
    فقط فکر کنم که روز آزمون فقط طبق روال قبل بشه آخرین آزمون یا تمام آزمون های معتبر گذشته (5 سال) رو ریپورت کرد...
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...WDyK6kcVWjJFig
    موفق باشی
    نخیر. اصلا این حرفا نیست.
    No matter which option you choose:

• You will select by specific test dates, so your scores are all from the same testing session.
    • The schools you designate will only see the scores that you selected to send them. There will be no special indication if you have taken additional GRE tests.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

سلام دوستان. امیدوارم یکی از دوستان جواب سوال منو بده. من 21 دسامبر جی آر ای دادم و نمرم 30 دسامبر هومد رو پروفایلم و نشون داده که همون 30 دسامبر برای اون 4 تا دانشگاهی که مشخص کردم فرستاده شده. حالا از یکی از دانشگاه ها ایمیل زدن نمره جی آر ایت نرسیده! تا از ای تی اس ریپورت آفیشالش نیاد پروسه پذیرشت با تاخیر مواجه میشه. حالا من چکار کنم به نظر شما؟
    یه شات اسکرین هم فرستادم ولی گفتن ما آفیشال میخوایم!
    به چه آدرس ایمیلی باید ایمیل بزنم و بخوام از ای تی اس نمرمو درست درمون ریپورت کنن؟
    من اون پرسشنامه و پیمایش آزمون دهندگان جی آر ای رو پر نکردم. میتونه دلیلش اون باشه؟
    لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم لطف کنه بگه چکار کنم. بسیار سپاسگزارم
    where there's a will, there's a way

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط sunset7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم یکی از دوستان جواب سوال منو بده. من 21 دسامبر جی آر ای دادم و نمرم 30 دسامبر هومد رو پروفایلم و نشون داده که همون 30 دسامبر برای اون 4 تا دانشگاهی که مشخص کردم فرستاده شده. حالا از یکی از دانشگاه ها ایمیل زدن نمره جی آر ایت نرسیده! تا از ای تی اس ریپورت آفیشالش نیاد پروسه پذیرشت با تاخیر مواجه میشه. حالا من چکار کنم به نظر شما؟
    یه شات اسکرین هم فرستادم ولی گفتن ما آفیشال میخوایم!
    به چه آدرس ایمیلی باید ایمیل بزنم و بخوام از ای تی اس نمرمو درست درمون ریپورت کنن؟
    من اون پرسشنامه و پیمایش آزمون دهندگان جی آر ای رو پر نکردم. میتونه دلیلش اون باشه؟
    لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم لطف کنه بگه چکار کنم. بسیار سپاسگزارم
    اگر اکانت GRE شما در قسمت Score Recipient تاریخ report date برای اون دانشگاه نشون میده من بیشتر احتمال میدم که مشکل از دانشگاه هست که نتونسته ریپورت شما رو پیدا کنه و به فایلتون اضافه بکنه. دوباره چک بکنید که آیا برای ریپورت باید کد دپارتمان رو وارد می کردید یا خیر. ممکن هست که ریپورت به دانشگاه شده باشه و بتونید با graduate school تماس بگیرین که به دپارتمان بفرستند. به هر حال به gre-info@ets.org ایمیل بزنید یا با 0016097717670 تماس بگیرین و توضیح بدین که دانشگاه میگه که نمره شما نرسیده.
    راه حل آخر میتونه این باشه که نمره رو یک بار دیگه برای این دانشگاه ریپورت کنید.
    در ضمن پر نکردن survey هیچ ربطی به این موضوع نداره. خیالتون راحت باشه.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)