صفحه 181 از 221 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

من مدتی از مونترال به ایران میرم و اتاقم رو که در یک آپارتمان سه خوابه هستش از 27 دسامبر تا 13 فوریه به مدت حدود 50 روز اجاره میدم. لازم نیست کل مدت رو اجاره کنید. حتی اگر فقط بازه ای رو بخواهید اجاره کنید میتونیم به توافق برسیم.
    این آپارتمان آرام، امن، و تمیز در مرکز شهر مونترال قرار داره. فاصله ساختمان تا دانشگاه کنکوردیا فقط 3 دقیقه پیاده. 1 دقیقه پیاده تا ورودی ایستگاه متروی Guy-Concordia و بسیار نزدیک به سوپرمارکت های Almizan، PA، Provigo، و Adonis.
    امکانات منزل: ماکروفر، اجاق گاز، یخچال، ماشین لباسشویی، میز نهارخوری. اگر تمایل داشتین پیغام بدید تا عکس اتاق رو هم براتون ارسال کنم.
    چون قصد دارم زودتر اتاق رو اجاره بدم به قیمت پایین تر از قیمت اصلی اجاره میدم: قیمت اتاق (شامل اجاره، آب و برق، گرمایش، اینترنت، و...) برای 50 روز 600 دلار (البته اگر برای مدت کمتری بخواهید به توافق میرسیم).
    مناسب برای دانشجویان تازه وارد. در ضمن، دو هموخونۀ دیگر هم دانشجوی آقا هستن که عموماً منزل نیستن.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

لیز ترانسفر آپارتمان 3 و 1/2 از اول تا آخر ژانویه، همه چیز اینکلود جز اینترنت، 10 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مترو Villa Maria و دو خط اتوبوس 66 و 102 در کنار خانه. دسترسی به بانک و فروشگاه و داروخانه.
    650 دلار
    لطفا پیام خصوصی بدید.

با تشکر
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان براي تاريخ 17march در تورنتو تو محدوده تقاطع yonge -finch خونه يا apartment سابلت، دو خوابه مبله براي مدت حدود سه هفته ،اكر مورد مناسبي سراغ دارين ممنون ميشم اطلاع بدين٠

Junior Member

دوستان سلام من از صفحه 80 تا آخر همه رو خوندم ولی در مورد خرید خانه تقریبامطلبی ندیدم دوستان میتونن راهنمایی کنن که از کجا اطلاعات به دست بیارم و کاشکی دوستان تجارب مثبت و منفی خود و دیگران رو هم برای اطلاع اعضا اینجا مینوشتن

سلام
    امروز از صبح تا الان داشتم این تاپیک رو میخوندم . الان صفحه 52 هستم .ولی متاسفانه کوچکترین اشاره ای به شرایط و نحوه پیش خرید خونه ندیدم . میخواستم بدونم در مورد این موضوع به طور مفصل و مشروح قبلا بحث شده که اگر بحث شده ادامه بدم به خوندن ولی اگه نشده دوستان اگر بتونن به طور مفصل در این مورد راهنمایی کنن ممنون میشم ازشون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faramak نمایش پست ها
    دوستان سلام من از صفحه 80 تا آخر همه رو خوندم ولی در مورد خرید خانه تقریبامطلبی ندیدم دوستان میتونن راهنمایی کنن که از کجا اطلاعات به دست بیارم و کاشکی دوستان تجارب مثبت و منفی خود و دیگران رو هم برای اطلاع اعضا اینجا مینوشتن
    در مورد خرید خانه بهترین کار اینه که با یک مشاور املاک مطمئن مشورت کنید همه اطلاعات را به شما میدهند. برای خریدار هزینه ای هم نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار- آزاد، تهران جنوب

سلام
    من از 11 مارچ تا 28 می برای دریافت کارت پی آر میام تورنتو.
    برای این مدت دنبال محل اقامت مبله و با قیمت مناسب هستم.
    خیلی ممنونم که راهنمایی می کنید.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    سلام
    امروز از صبح تا الان داشتم این تاپیک رو میخوندم . الان صفحه 52 هستم .ولی متاسفانه کوچکترین اشاره ای به شرایط و نحوه پیش خرید خونه ندیدم . میخواستم بدونم در مورد این موضوع به طور مفصل و مشروح قبلا بحث شده که اگر بحث شده ادامه بدم به خوندن ولی اگه نشده دوستان اگر بتونن به طور مفصل در این مورد راهنمایی کنن ممنون میشم ازشون
    کامل این تاپیک رو خوندم ولی چیزی در مورد پیش خرید ندیدم . دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=PyGentleman;2162277]کامل این تاپیک رو خوندم ولی چیزی در مورد پیش خرید ندیدم . دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

سوال تون رو دقیق بفرمایید تا اگر کسی اطلاعات داشت راهنمایی کنه
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در مورد خرید خانه بهترین کار اینه که با یک مشاور املاک مطمئن مشورت کنید همه اطلاعات را به شما میدهند. برای خریدار هزینه ای هم نداره.
    سپاس از راهنماییتون ولی میشه قبل از اون یه اطلاعات اولیه و کلی رو از جایی متوجه شد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)