صفحه 92 از 221 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

شاید الان اینطور شده سه سال پیش گفتند باید برای اوهیپ و سین نامبر برویم یانگ و شپرد . خوشحالم که در ریچموندهیل هم انجام میشود

Junior Member

تنها راهی که دارید اگر از میهمانسراهای ایرانی می گیرید که همان ایران هزینه را به ریال از شما میگیرند که البته خیلی گران می گیرند. اگر خودتان از سایت ها می خواهید بگیریدصرافی ها شماره حساب مریوطه را بدهید برایتان واریز میکنند. جز این اگر دوستی آشنا دارید هم میتوانید پرداخت کنند و شما برایشان مبلغ را از طریق صرافی یا حضوری به آنها بپردازید. ضمنن این وبلاگ هم اطلاعات ریادی گذاشته
    http://ruodabeh.blogfa.com/post-54.aspx
    ویرایش توسط fariba110 : October 27th, 2013 در ساعت 07:44 PM

Junior Member

دوستان ضمنن این منزل تلویزیون - اینترنت پر سرعت و تلفن منزل برای تماس با امریکای شمالی هم رایگان دارد.

Member noraasd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil Eng

دوستان من و دوستم توی اوتاوا کسی رو نمیشناسیم برای اواسط دسامبر دارم میام اونجا به نظرتون بریم هتل یا از همینجا میشه آنلاین خونه اجاره کرد ؟ میخوایم محلش نزدیک دانشگاه اوتاوا باشه ...ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noraasd نمایش پست ها
    دوستان من و دوستم توی اوتاوا کسی رو نمیشناسیم برای اواسط دسامبر دارم میام اونجا به نظرتون بریم هتل یا از همینجا میشه آنلاین خونه اجاره کرد ؟ میخوایم محلش نزدیک دانشگاه اوتاوا باشه ...ممنونم
    معمولا پیشنهاد میشه که اگر آشنایی تو مقصدتون ندارید چند روز اول و تو یک هتل بگذرونید.
    تو مدت زمانی که هنوز ایران تشریف دارید میتونید به کمک http://ottawa.kijiji.ca/f-real-estat...700185QQSortZ3
    مکان های احتمالی رو ببینید و از طریق google map موقعیت و فاصله از دانشگاه رو بررسی کنید. اکیدا توصیه میشه تا شخصا نرفتید و خودتون ندید قراردادی امضا نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    معمولا پیشنهاد میشه که اگر آشنایی تو مقصدتون ندارید چند روز اول و تو یک هتل بگذرونید.
    تو مدت زمانی که هنوز ایران تشریف دارید میتونید به کمک http://ottawa.kijiji.ca/f-real-estat...700185QQSortZ3
    مکان های احتمالی رو ببینید و از طریق google map موقعیت و فاصله از دانشگاه رو بررسی کنید. اکیدا توصیه میشه تا شخصا نرفتید و خودتون ندید قراردادی امضا نکنید.
    سلام.من هم با همسرم اول دسامبر داريم ميايم اتاوا. به نظرتون اين جاهايي كه به عنوان short term اجاره ميدن مثلا 2 هفته اي بهتر از هتل نيست؟ مثلا از يك آشنايي كه تو اون شهر هست بخوايم يك نگاهي به اون خونه بندازه و اگر مشكلي نداشت براي چند هفته توافق كنه. خيلي از هتل ارزون تر در مياد كه. مثلا 15 روز 400 دلار.

سلام اگر اسکان موقت در شهری نزدیک ونکوور با فاصلهٔ نیمساعت مورد نظر شما هست لطفا پیغام بگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط sami123 نمایش پست ها
    سلام
    من برای 24 نوامبر (اگر خدا بخواهد) دارم می آیم ونکوور. اگر از دوستان ساکن آنجا كسي اتاق (حتي براي بلند مدت) با امكانات مناسب سراغ داره، و يا كسي مایله بنده را به عنوان هم خانه قبول کنه لطفا پیام خصوصی بگذارد. ضمنا مرد هستم و برای من جنسیت مهم نیست زیرا هر کس زندگی خودشو داره و اصلا نمی خواهم مزاحم زندگي کسی باشم. سپاسگذارم
    ارادتمند
    .
    سلام یکی‌ از دوستان تازه وارد من در کوکیتلام -۴۵ دقیقه تا داون تان ونکوور- یک اتاق مستقل با حمام و دستشویی مستقل ،کاملا مستقل از بقیه خونه اقامت داشت .می‌دونم که صاحب‌خونه مایل بود که کوتاه مدت اجاره بده.اگر علاقمند هستید لطفا پیغام بگذارید تا من اطلاعات رو از دوستم گرفته بهتون برسونم.

پیش فرض پاسخ : کمک به تازه واردین به مونترال کانادا

سلام به همه

برای دوستان تازه وارد به شهر مونترال که دنبال خونه موقت با قیمت مناسب هستند دو عدد اتاق خیلی مناسب دارم.مشخصات اتاق:

1- ابعاد خونه: Bachelor ( یک تخت خواب و یک میز تحریر به راحتی توی اتاق جا میشه)
    2- کاملا مبله ( شامل میز تحریر- تخت خواب و یک کمد)
    3- آشپزخانه مشترک که کاملا مجهز هست
    4- شامل اینترنت پر سرعت
    5- فاصله بسیار نزدیک با دانشگاه کنکوردیا ( Loyola Campus)
    6- مجهز به سیستم گرمایش
    7- اجاره خونه برای هر اتاق ماهی 350 دلار هست که شامل تمامی موارد بالا به علاوه هزینه آب و برق
    8- این خونه فقط برای 1 ماه به اجاره داده میشه ( از اول دسامبر 2013 تا اول ژانویه 2014 ) اگر زودتر هم وارد مونترال شدید مشکلی نیست و فقط اجاره همون 1 ماه رو خواهید داد.
    آدرس خونه:
    تقاطع خیابان sherbrooke و Mayfair
    داخل GoogleMap هم میتونید خونه رو ببینید:
    https://maps.google.ca/maps?saddr=Ru...via=1&t=m&z=17

اگر علاقه مند هستید میتونید پیام خصوصی بدهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من 7 دسامبر تورنتو لند میکنم و دنبال یه سوئیت با قیمت مناسب برای اسکان موقت میگردم برای حدود یک یا دو هفته. کسی میتونه کمکی بکنه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)