صفحه 195 از 197 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 1967

موضوع: راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

دوستان چطور میتونم نامه ای بنویسم که توش اشاره کنم من نیاز به اسکالرشیپ دارم؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمای نوشتن SOP و درخواست نمونه های آن(لطفا SOP‌خود را براي تصحيح قرار ندهيد)

سلام اگر برای دکتری هست پیشنهادمیکنم اینرا مفروض بگیرید و از روش و مسیر اداری برای دریافتش سوال کنید /بنویسید. توضیحی برای دلایل نیا ز به بورس لازم نیست چون غیر این متداول نیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahkhorshidi نمایش پست ها
    دوستان چطور میتونم نامه ای بنویسم که توش اشاره کنم من نیاز به اسکالرشیپ دارم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام. توضیح کوتاه در مورد رئوس درسهایی است که در تحصیلات قبلی - ارشد یا کارشناسی یا هر چه- پوشش داده شده اند یعنی خوانده اید.

موفق باشید
    ممنونم
    آیا نمونه ای ازش دارید که دستم بیاد ساختارش چگونه هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام من ندارم ولی اینجا دوستان را دیده ام که برای رشته های مختلف با هم به اشتراک میگذارند و طبیعتا شما هم میتوانید سرفصل دروس رشته خودتان را اگر بچه ها داشته باشند بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    ممنونم
    آیا نمونه ای ازش دارید که دستم بیاد ساختارش چگونه هست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من میخوام یه SOP بنویسم.
    1.اگه از نمونه SOP های بچه ها که مثلا تو سال 2005 یا 2006 یکمی در حد دو پاراگراف کپی کنم معلوم میشه یا اشکالی نداره؟
    2. کسی هست که یه نگاه به SOP هامون بندازه نظر بده؟
    مرسی دوستان
    سلام عشقم
    یک پاراگراف هم کپی نکن فقط فقط الهام بگیر ازش ایده بگیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع- پلی تکنیک امیر کبیر

سلام كسي هست نمونه pos براي من ارسال بكنه ممنون ميشم

Junior Member

سلام خسته نباشید
    برای رشته مهندسی شیمی مقطع دکترا کسی cover letter یا sop داره یه نمونه؟

ممنون میشم کسی کمکم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

سلام
    ایا نوشتن یه جمله از یه استاد در SOP مناسب هست؟
    مثلا من برای پوزیشنی با عنوان سوخت اقدام کردم که استادی از یه دانشگاه دیگه یه جمله زیبا در مورد سوخت توی یه مجله ای منتشر کرده. حال اوردن این جمله چه مقدار میتونه اثر منفی یا مثبت داشته باشه در sop?

پیش فرض پاسخ : SOP guidelines and samples

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    من دانلود کردم مشکلی نبود!
    ببخشید من چرا نمی بینم فایلای اتچ شده را؟ نمی دونم کجاست می شه راهنمایی کنید؟

با عرض سلام
    ببخشید من رشتم ژنتیک هست و احتیاج به یک نمونه SOP برای مقطع مستر در رشته BIOINFORMATIC دارم. ممنون می شوم اگر نمونه مناسبی دارید مرا راهنمایی کنید.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)