صفحه 9 از 63 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned
    رشته و دانشگاه
    Germany

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

دوستان و همکاران عزیز پزشک، دقت کنید که برای گرفتن پذیرش هیچ لزومی نداره که این همه پول (۶۰۰۰-۱۰۰۰۰ یورو!!! و حتی بیشتر!!!) به افرادی بدین (چه پزشک و چه غیر پزشک) که اکثرا هم با ارائه‌ی اطلاعات غلط یا ناقص سعی‌ در فریب شما دارند و به هیچ چیز جز پول فکر نمیکنند.می‌تونین خودتون مستقیماً با Uniklinikum ها تماس بگیرین(با ایمیل) و یا از شرکتهای خیلی‌ معتبر آلمانی‌ که رایگان پوزیشن تخصص برای پزشکان خارجی‌ پیدا میکنن کمک بگیرین که صادق و بی‌ غل و‌ غش هستند.

متاسفانه تعدادي افراد سودجو با سوء استفاده از نبود اطلاعات كافي در خصوص سيستم ورود به تخصص پزشكي در آلمان و با دادن وعده هاي پوشالي اقدام به ارايه اطلاعات نادرست و اخذ مبالغ كلان از پزشكان محترم نموده و موجب اتلاف وقت و هزينه همكاران ميشوند.
    جهت كسب اطلاعات بيشتر و پيشگيري از افتادن در دام اينگونه افراد لطفا قبل از هرگونه اقدامي اطلاعات کاقی کسب نماييد.
    ویرایش توسط Royal2009 : January 10th, 2011 در ساعت 01:01 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doctorvarna نمایش پست ها
    دوستان و همکاران عزیز پزشک، دقت کنید که برای گرفتن پذیرش هیچ لزومی نداره که این همه پول (۶۰۰۰-۱۰۰۰۰ یورو!!! و حتی بیشتر!!!) به افرادی بدین (چه پزشک و چه غیر پزشک) که اکثرا هم با ارائه‌ی اطلاعات غلط یا ناقص سعی‌ در فریب شما دارند و به هیچ چیز جز پول فکر نمیکنند.می‌تونین خودتون مستقیماً با Uniklinikum ها تماس بگیرین(با ایمیل) و یا از شرکتهای خیلی‌ معتبر آلمانی‌ که رایگان پوزیشن تخصص برای پزشکان خارجی‌ پیدا میکنن کمک بگیرین که صادق و بی‌ غل و‌ غش هستند.

متاسفانه تعدادي افراد سودجو با سوء استفاده از نبود اطلاعات كافي در خصوص سيستم ورود به تخصص پزشكي در آلمان و با دادن وعده هاي پوشالي اقدام به ارايه اطلاعات نادرست و اخذ مبالغ كلان از پزشكان محترم نموده و موجب اتلاف وقت و هزينه همكاران ميشوند.
    جهت كسب اطلاعات بيشتر و پيشگيري از افتادن در دام اينگونه افراد لطفا قبل از هرگونه اقدامي اطلاعات کاقی کسب نماييد.

دوست عزیز می شه آدرس سایت این شرکتهای آلمانی رو که می گین پوزیشن تخصص برای خارجی ها پیدا می کنن به ما هم بدی، شاید بشه کمتر هزینه کنیم.
    ولی تا اونجایی که من می دونم اگه اینطوری پذیرش بگیری، حتما مصاحبه داره ولی من بدون مصاحبه پذیرش گرفتم و برای اجازه کار اقدام کردم.
    شاید به نظر بیاد که اهمیتی نداره ولی برای مصاحبه هم باید به آلمانی مسلط باشی و هم یه سفر بری آلمان، که حداقل 6 ماه بیشتر باید وقت بگذاری و هم 2-3 میلیون حداقل خرج کنی! ولی با این روش تا موقعی که بخواهی ویزا بگیری برای تسلط به زبان وقت داری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doctorvarna نمایش پست ها

https://www.medizinerkarriere.de/inf...dische-aerzte/
    هرچی نیازدارید ابنجا هست. رایگان.
    https://www.study-in.de/pp_studyinde...dung_35929.php

http://www.bundesaerztekammer.de/aer...n-deutschland/

9 ساعته مخم تیلبت شد تا اینا را پیدا کردم. دوستان برای دعا کنید منم کارام درست یشه. موفق باشید

Junior Member

با سلام !من سال سوم دندانپزشکی در کشور اکراینم(کیف) می خواستم بدونم می تونم انتقالی بگیرم واسه سال 3 و 4 در المان بخونم؟اگه نمشه می تونم بعد از گرفتن مدرک برای رشته جراهی فک و صورت بیام المان ادامه بدم؟مدرک و پاسپورت اکراینی! شما چه جای از اروپا پیشناهاد می کنید؟با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

قابل توجه دکترهای محترم که میخوان واسه رزیدنتی برن آلمان

من پریروز وزارتخونه بودم. از مسئول ارزشیابی مدارک بالینی صادره از دانشگاههای خارجی در مورد آلمان سوال کردم. گفت "اگه به صورت پزشک مهمان پذیرش گرفته باشید معمولا مدرکتون به تائید کامل نمیرسه و شما رو معادل یک سال رزیدنتی ایران ارزشیابی می کنن". اون وقت علاوه بر پاس کردن امتحانات رزیدنتی ورودی و بورد، باید سه سال دوره ببینید با هزینه شخصی!!

اگه می خوایید برگردید ایران، از طریق پزشک مهمان اقدام نکنید!! سایر روشها ( از جمله روش assistant که خود خانومه بهش اشاره کرد) مورد تایید است.
    ضمنا شخصا نه میخوام برم آلمان و نه رزیدنت بشم! اینو واسه یکی دیگه ازشون پرسیدم.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل و كار پزشكان در آلمان

سلام.من در حال تحقيقم كه ببينم واسه رزيدنتي كجا اقدام كنم.با توجه به اينكه همسرم هم ميخواد واسه marketing phd ابلاي كنه واسم مهمه كه كشورم زود معلوم بشه.سوال اصليم اينه كه ايا واقعا المان به رزيدنتهاي غير اروبايي حقوق نميده يا به سختي ميده و واسه رشته هاي خوب نبايد انتظارشو داشته باشيم؟از اونجا كه المان واسه phd همسرم هم فاند نميده اين شرايطو سخت ميكنه.اين مطلبو تو يه لينك از سايت دكتر مسعود علمي خوندم.انتخاب بعديم نروزه كه واسه همسرم عاليه اما هيج اطلاعاتي راجع به رزيدنتي در اونجا ندارم،ايا اصلا ما رو مي بذيرن؟اخرين انتخابم كاناداست كه ميكن ورود به سيستمش سخته و منو مايوس ميكنه.ممنون ميشم به سوالاتم باسخ بدين و بيشنهاد ديكه اي اكر دارين بدين.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.من در حال تحقيقم كه ببينم واسه رزيدنتي كجا اقدام كنم.با توجه به اينكه همسرم هم ميخواد واسه marketing phd ابلاي كنه واسم مهمه كه كشورم زود معلوم بشه.سوال اصليم اينه كه ايا واقعا المان به رزيدنتهاي غير اروبايي حقوق نميده يا به سختي ميده و واسه رشته هاي خوب نبايد انتظارشو داشته باشيم؟از اونجا كه المان واسه phd همسرم هم فاند نميده اين شرايطو سخت ميكنه.اين مطلبو تو يه لينك از سايت دكتر مسعود علمي خوندم.انتخاب بعديم نروزه كه واسه همسرم عاليه اما هيج اطلاعاتي راجع به رزيدنتي در اونجا ندارم،ايا اصلا ما رو مي بذيرن؟اخرين انتخابم كاناداست كه ميكن ورود به سيستمش سخته و منو مايوس ميكنه.ممنون ميشم به سوالاتم باسخ بدين و بيشنهاد ديكه اي اكر دارين بدين.
    مطمئنید آلمان به همسرتون فاند نمی دهد؟.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    مطمئنید آلمان به همسرتون فاند نمی دهد؟.

تقريبا مطمينم،لااقل اوايل نميدن،به رشته هاي business به سختي فاند ميدن،شهريه هم كه داره.بس به من اكر رزيدنت بشم حقوق نميدن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    تقريبا مطمينم،لااقل اوايل نميدن،به رشته هاي business به سختي فاند ميدن،شهريه هم كه داره.بس به من اكر رزيدنت بشم حقوق نميدن؟
    بر اساس اطلاعات بنده دور رزیدنتی و دوره phd بیشتر جاها حقوق می دهند.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام به همه دوستان
    برا ورود به دوره عمومی پزشکی از کجا باید شروع کرد؟وضعیت نمرات باید چه جور باشه ؟اگه نمرات ضعیف باشه راهی هست بشه پذیرش گرفت ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)