صفحه 51 از 61 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

سلام دوستان
    شرایط من به شکل زیر هست:
    دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه قم با معدل 13.66
    دارای کارشناسی ارشد مهندسی طراحی راکتورهای هسته ای با معدل 15.5 از دانشگاه اصفهان
    سابقه 3 سال تدریس زبان انگلیسی در مرکز جهاد دانشگاهی
    دارای 3 مقاله ISI که یکی از مقالات دارای IF 5 میباشد.
    آیلتس 7
    هدفمم در درجه اول تغییر رشته به سمت رشته های نزدیک به خودم مثل انرژی یا مکانیک هست.(دوتا از مقالاتم کاملا مکانیکی و انتقال حرارتیست)
    سوالایی که داشتم به اینصورت هست که :
    1- چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه رو دارم؟
    2- حدود دریافتی ماهانه در صورت گرفتن فاند با احتساب کسورات چقدر هست؟
    3 - سوال اخر هم اینکه نسبت به دیگر کشورهای اروپایی از باب آینده شغلی و درامدی و اقامت برتری ای برای فرانسه هست یا خیر؟
    با تشکر فراوان از دوستانی که وقت میذارن و راهنمایی میکنند.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzadfar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرایط من به شکل زیر هست:
    دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه قم با معدل 13.66
    دارای کارشناسی ارشد مهندسی طراحی راکتورهای هسته ای با معدل 15.5 از دانشگاه اصفهان
    سابقه 3 سال تدریس زبان انگلیسی در مرکز جهاد دانشگاهی
    دارای 3 مقاله ISI که یکی از مقالات دارای IF 5 میباشد.
    آیلتس 7
    هدفمم در درجه اول تغییر رشته به سمت رشته های نزدیک به خودم مثل انرژی یا مکانیک هست.(دوتا از مقالاتم کاملا مکانیکی و انتقال حرارتیست)
    سوالایی که داشتم به اینصورت هست که :
    1- چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه رو دارم؟
    2- حدود دریافتی ماهانه در صورت گرفتن فاند با احتساب کسورات چقدر هست؟
    3 - سوال اخر هم اینکه نسبت به دیگر کشورهای اروپایی از باب آینده شغلی و درامدی و اقامت برتری ای برای فرانسه هست یا خیر؟
    با تشکر فراوان از دوستانی که وقت میذارن و راهنمایی میکنند.
    1 و 2- ببینید، کاری که می خواید بکنید شدنیه... شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه برای سال آخر مستر در زمینه مکانیک یا انرژی خیلی بالاست (اگه مستر هسته ای تون براتون شر نشه) در این حالت باید حساب کنید که یک سال از جیب می خورید و فاندی در کار نیست. البته 4-6 ماه کارآموزی اجباری دارید که می تونه حقوقی بین 550 تا 1000 یورو (در موارد بسیار خاص حتی تا 2000 یورو) در ماه داشته باشه + کمکهای دولتی برای اجاره خانه (معروف به کمک CAF) و بیمه پایه رو هم دریافت خواهید کرد
    اگه دکترا پذیرش بگیرید حقوقتون بسته به قرارداد می تونه هر عددی از حدود 1200 یورو تا 1600 یورو بعد از کسر مالیات باشه... البته در این حالت هم باز کمک دولتی دریافت خواهید کرد (حقوقهای گفته شده معمولاً برای زندگی مجردی دانشجویی خوب کافی اند و با کمی مراقبت حتی میشه یه زوج جوان رو هم با این پول چرخوند)
    3- لطفاً مباحث "فرانسه یا کشوری دیگر" رو حداقل از 2015 به این طرف بخونید... در این مورد فراوان صحبت شده
    موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض فرصت دکتری در دانشگاه مون په لیه

دوستان مرکز LabEx Entreprendre در دانشگاه مون په لیه ۵ فرصت دکتری دارد. این مرکز تا به حال مورد وثوق دولت فرانسه برای یکی دوتا پروژه بوده و روی موضوع نوآوری متمرکز است. از تیمهای تحقیقاتی از دیسپلینهای اقتصاد و مدیریت و حقوق تشکیل شده و از همین حوزه ها هم دانشجوی دکتری میکیرد. تقاضاها- نهایت دو پروژه را میتوانید انتحاب کنید - باید تا همین ماه برای خانم Morgane JACQUET با پست یا ای میل فرستاده شود.

ایمیل ایشان
    morgane.jacquet@umontpellier.fr

است . و

لینک دریافت فایل تقاضا هم اینجاست

http://labex-entreprendre.edu.umontp...-file-PhD.docx

اطلاعات تکمیلی را هم در لینک پایین ببینید و.... امید که موفق باشید

http://labex-entreprendre.edu.umontpellier.fr/english-version/job-offers/

Five PhD positions (under research engineer status) are currently available at the LabEx Entreprendre, in the fiels of Law, Economy and Management:

ویرایش توسط susighton : May 9th, 2018 در ساعت 07:28 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت دکتری در دانشگاه مون په لیه

سلام دوستان کسی هست که در شهر کلرمونت باشه نیاز به راهنمایی دارم

سلام دوستان

بنده به تازگی از دانشگاه UPMC آفر برای دکتری دریافت کردم ولی بهم اطلاع دادند که قبل از ثبت نام نهایی در دانشگاه نیاز هست بعد از یک بازه ی دو ماهه، نامه ی Defense official agreement صادر شود.
    کسی اطلاع داره قراره چه چیزی رو بررسی کنن؟

و اینکه آیا گروهی توی شبکه های اجتماعی برای دانشجویان این دانشگاه وجود داره، من که چیزی پیدا نکردم متاسفانه

ممنون

سلام دوستان روزخوش
    من دانشجوی دکترای پژوهش هنر هستم با لیسانس و ارشد طراحی صنعتی و یک مدرک DBA. تا آخر شهریرور پایان نامه م رو دفاع می کنم و هنوز آزمون آیلتس نداده م.
    دو تا سوال دارم
    اول این که شرایط تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی به چه صورت هستش؟ آیا برای دوره دکتری می تونم به زبان انگلیسی اپلای کنم؟
    دوم این که همون طوری که توی سوئد هست توی فرانسه هم دانشجوی دکترا بودن شغل محسوب می شه و درآمد داره؟

این یعنی چی "You must first be selected by your home university" ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_juve نمایش پست ها
    این یعنی چی "You must first be selected by your home university" ؟
    سلام
    این بند معمولاً مربوط به دانشجوهای برنامه تبادل دانشجوست و یعنی شما اول باید توسط دانشگاه خودتون برای این برنامه پذیرفته شده باشید. یعنی:
    1- همین الان یا موقع اقدام، دانشجو باشید
    2-دانشگاه فعلی تون با دانشگاه مقصد توافقنامه تبادل دانشجو داشته باشه
    3-از نظر دانشگاه خودتون، شما شرایط شرکت در این برنامه رو داشته باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام به همگی
    وقت بخیر
    خواستم بپرسم با شرایطی که در زیر میگم امکان پذیرش در مقطع دکتری هست یا خیر ؟

کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی کرمانشاه با معدل 15.60
    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیتوری از دانشگاه آزاد کرمانشاه واحد علوم تحقیقات با معدل 18.90 و نمره پایان نامه 18
    من سال 95 ارشد رو گرفتم و الان حدود 2 سال فاصله افتاده
    وضعیت زبان انگلیسی هم خوبه و الان دارم کلاس فرانسه میرم شاید بتونم تا 6 ماه دیگه b2 و یا b1 رو بگیرم
    از همون سال 93 هم که ارشد قبول شدم همزمان کار میکنم و مدیر تحقیق توسعه یک شرکت بزرگ اینترنتی هستم ( حدود 4 سال)
    به صورت حرفه ای هم چندین زبان برنامه نویسی رو بلدم ( چون کلا کارم برنامه نویسی کامپیوتر هست)

موضوع پایان نامم هم طراحی یک سامانه خلاصه سازی متون فارسی بوده ( یعنی یک متن بلند فارسی بهش داده میشه و به صورت خودکار قسمت های مهم رو استخراج میکنه)، که بیشتر در زمینه سایت های خبری و ... کاربرد داره ( به مقاله هم تبدیل کردم ولی هنوز برای جایی ارسال نکردم ولی فکر کنم بتونم 1 یا 2 تا مقاله خوب ازش در بیارم)
    عنوان انگلیسی هم با NLP بیان میشه یا همون پردازش زبان های طبیعی
    چون این موضوع نیاز به دانش برنامه نویسی داره خیلی از دانشجو ها سمتش نمیرن و حتی مقالات در این زمینه در فارسی از 3 4 تا بالاتر نمیره و برای زبان های دیگه شاید کمتر از 15 مورد باشن به همین خاطر امید دارم شاید این موضوع بتونه کمک کنه برای گرفتن apply

یه سوال دیگه هم داشتم منظور از full fund یعنی اینکه خرج زندگی در فرانسه هم بر عهده دانشگاه هست ؟
    اگر بدون fund بتونم پذیرش بگیرم آیا با همین کار برنامه نویسی و دانشجویی میشه خرج زندگی رو داد ؟
    من 27 سالمه و متاهل هستم
    مشکلی برای سربازی ندارم
    خانومم هم لیسانس مهندسی سخت افزار از دانشگاه صنعتی کرمانشاه رو داره

لطفا هرچقدر میتونید بیشتر راهنمایی کنید ( 30 صفحه از پست های این topic رو خوندم ولی نتونستم به جمع بندی برسم )
    اگر هم سوال دیگه ای هست بپرسید ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    microbiology

سلام دوستان
    من لیسانس بیولوژی از دانشگاه تهران معدل14
    ارشد میکروبیولوژی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان معدل 17
    3 سال سابقه کار
    مدرک زبان ب2 دارم
    32 ساله و مجرد
    برای دکترا در فرانسه شانسی دارم؟