صفحه 55 از 115 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi2013 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    بله... قرار ملاقات گرفتم... البته با مشورتی هم که با دوستانم که اونجا هستن کردم به این نتیجه رسیدم که اصلا مهم نیست اگه خدا بخواد و بهتره به فکر همون سوالا باشم!! میتونم اگه پرسیدن که کی هستند اقوامت بگم من نمیشناسمشون و اونها هم منو نمی شناسن، فقط میدونم اونجا اقوام خیلی دوری داریم که شامل my uncles و my aunts و my cousins نمیشن!
    سلام
    بله به نظر پاسخ خوبی میاد ضمن اینکه بگید در فرهنگ ایران به هر کسی که نسبتی از طریق خونی یا ازدواج پیدا کنه میگن فامیل و چون تو فرم پرسیده بود با اینکه شما اصلا ایشون رو نمیشناسید مطرح کردید.
    موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام . میشه نمونه سوالاتی که تو مصاحبه می پرسن لطفا اینجا بزارین...خیلی خوشال میشم ..

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط trt007 نمایش پست ها
    سلام . میشه نمونه سوالاتی که تو مصاحبه می پرسن لطفا اینجا بزارین...خیلی خوشال میشم ..
    بله که میشه:

اینجا

و

اینجا
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

"دوست عزیز!!!

شما شرایطت خوبه! به غیر از مستر مجدد که با داشتن فاند قضیه به خوبی و خوش حل خواهد شد!

در مورد زمینه کاری هایی که گفتی فوق العاده خطرناکند... این رو بخون
    : دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i)

ببین مواد = ریجکت!

شما مثل شغالی هستی که در آستانه یک قفس پر مرغ قرار داری!!! اول برو تو بعد انتخاب کن کدوم مرغ رو بخوری!!!

من اگر جای شما بودم رزومه خودم رو میبردم سمت چیزای بی کاربرد و بی خطر... اختر شناسی.... تئوری های چرند و پرند!! ... بعد که کلیر شدم میرفتم زمینه کاری موادی بر میداشتم! خیلی رو مواد حساسند! اگر اسمی بیاری احتمال ریجکتت میره بالا! کلاً رزومه، SOP و همه چیز رو مواد زدایی کن!"

هازنبرگ جان این جوابیه که در صفحه مربوط به انتخاب سفارت برام نوشتی. خیلی ممنون از راهنمایی جامعت. فکر کنم برام ترکیه مناسبتر باشه. فقط چند سوال برای روز مصاحبه داشتم:
    1. من برای مستر مجدد با فاند پذیرش گرفتم. راستش من علاقه کاریم بیوفیزیک بود و اینجا رو صرفا بخاطر تجربه در یک گرایش دیگه و افزایش شانسم برای 50 دانشگاه برتر رشته فیزیک اپلای کردم. میخواستم بدونم جواب سفارتو چی بدم؟!!!!
    2. خانمم هم با من هم گرایش و هم رشته است. میخواد اونجا ادامه تحصیل بده. براش مشکلی بابت ویزا پیش میاد؟
    3. پذیرش من کاندیشناله. بخاطر زبان. چند نمره کم دارم. گفتند باید تا اول آگوست نمره مناسب بفرسم وگرنه چند درس زبان باید بردارم. جالبش اینه که دانشکده خودش هزینه رو میده. کلا مصیبتم کم نیست!!! میتونم روز مصاحبه این ضعفها رو بپوشونم؟!!!!

سلام

ببین چون فول فاندی نه تو نه خانمت مشکلی نمیخورید! فقط عنوان نکنه که می خواد درس بخونه! بگه که می خوام زبان بخونم و به شوهرم کمک کنم!

تو هم سعی کن سمت مواد نزنی و خفن سعی کن که کار جدیدت رو امن نشون بدی! به خاطر فاند احتمال مشکل کمه!

راجع به زبان هم بگو ماه فلان مثلاً می دارم دوباره تافل میدم! و نامه دانشگاه که گفته بده تا از کاندیشنال در بیای رو هم بده! بگو کلی کلاس رفتم و confidentam و believe دارم که این دفعه خیلی فرا تر از مینیمم دانشگاه میشم! یه جوری با اعتماد به نفس بگو که دیگه جایی برای آفیسر نمونه!

تو سفارت هم اگر آفیسر چیزی گفت که چرا مستر مجدد بگو این با پیدا کردن استاد تبدیل به دکتری میشه! یه همچین چیزی!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام. من تا به حال فکر میکردم زیاد بودن تعداد دانشگاهها ممکنه مشکل ساز بشه. حالا فهمیدم کم بودنشم خوب نیست. نظرتون راجع به فقط یک دانشگاه چیه؟ البته کانادا هم پذیرش داشتم ولی به خاطر آب و هواش نرفتم. حالا به نظرتون چی بگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    سلام. من تا به حال فکر میکردم زیاد بودن تعداد دانشگاهها ممکنه مشکل ساز بشه. حالا فهمیدم کم بودنشم خوب نیست. نظرتون راجع به فقط یک دانشگاه چیه؟ البته کانادا هم پذیرش داشتم ولی به خاطر آب و هواش نرفتم. حالا به نظرتون چی بگم؟
    سلام
    من فکر می کنم بین 5 تا 10 تا کافی باشه!
    یکی از دوستان من که از ترکیه اقدام کرده 3 تا دانشگاه زده بوده و آفیسر خانم مو مشکی که تاز اول کارش بوده اون زمان که این دوستمون رفته گیر داده بوده که چرا سه تا! (البته 3 تاش فول فاند شده بوده)
    به نظرم بالای 10 تاه هم خیلی تابلو هست!
    اصلاً راجع به کانادا حرف نزنید! اگر زدید هم آب و هوا دلیل خوبی نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اگر منظورتون رشته های مقصده .... یعنی مثلاً می خواهید لیسانس برید آمریکا، معمولاً مقاطعی که Research ندارند حساسیت ندارند مگر این که خود رشته ذاتاً حساس باشه مثل هسته ای یا هوافضا!

اگر منظورتون رشته لیسانس ایرانه، اونجا بستگی به کار خودتون داره که کدوم سمتی رفته باشید... چه زمینه هایی کار کرده باشید، چه research interest هایی به سفارت داده باشید، یا چه مقالاتی داشته باشید!

خود کارشناسی فیزیک خوندن حساسیت نداره! مگر این که کارایی که کردی حساس باشه!
    من برای Undergraduate اپلای کردم!
    خوب یه دانش آموز دبیرستانی چه کار حساسی میتونه کرده باشه؟
    آیا اصلا به نظر شما به کلیرنس میخورم؟
    و ممکنه که درجا بهم ویزا بدن؟یعنی اینکه بعد از مصاحبه آدرس هتل رو بخوان؟
    آیا پول پست کردن ویزا به هتل رو همون جا میگیرن؟خوب میشد یه تاپیک دقیقا در کارهایی که باید در فضای سفارت باید انجام بدیم میداشتیم!
    برای کسایی که برای اولین بار میخوان برن دونستن طرح کلی اینکه کجا میخوان برن و در اونجا باید چی کار کنند میتونه اعتماد به نفس خوبی بده.
    پ.ن : من برای یه دانشگاه اپلای کردم البته قصد داشتم برای دانشگاه های دیگه اپلای کنم اما چون همه SAT به همراه 3 تا Subject میخواستن که باید چند دور از کشور خارج میشدم و کلی هم وقت گیر بود دیگه صرف نظر کردم به نظر شما یه دانشگاه رو هدف قرار دادن میتونه خطرناک باشه؟چرا باید 5-10 دانشگاه اپلای کنم وقتی میدونم داخل یکیش هم شرایط مورد نظر رو دارم هم اینکه در مقطع من واقعا استاد های خوبی داره و فعالیتش هم خوبه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط PrH نمایش پست ها
    من برای Undergraduate اپلای کردم!
    خوب یه دانش آموز دبیرستانی چه کار حساسی میتونه کرده باشه؟
    آیا اصلا به نظر شما به کلیرنس میخورم؟
    و ممکنه که درجا بهم ویزا بدن؟یعنی اینکه بعد از مصاحبه آدرس هتل رو بخوان؟
    آیا پول پست کردن ویزا به هتل رو همون جا میگیرن؟خوب میشد یه تاپیک دقیقا در کارهایی که باید در فضای سفارت باید انجام بدیم میداشتیم!
    برای کسایی که برای اولین بار میخوان برن دونستن طرح کلی اینکه کجا میخوان برن و در اونجا باید چی کار کنند میتونه اعتماد به نفس خوبی بده.
    پ.ن : من برای یه دانشگاه اپلای کردم البته قصد داشتم برای دانشگاه های دیگه اپلای کنم اما چون همه SAT به همراه 3 تا Subject میخواستن که باید چند دور از کشور خارج میشدم و کلی هم وقت گیر بود دیگه صرف نظر کردم به نظر شما یه دانشگاه رو هدف قرار دادن میتونه خطرناک باشه؟چرا باید 5-10 دانشگاه اپلای کنم وقتی میدونم داخل یکیش هم شرایط مورد نظر رو دارم هم اینکه در مقطع من واقعا استاد های خوبی داره و فعالیتش هم خوبه؟
    ممنون
    سلام

بعید نیست درجا بدن! ولی کلاً احتمال ریجکت برای دوره لیسانس (مخصوصا تو دبی) زیاده! معمولاً آنکارا بهتر میده به لیسانس ها....

هر سفارتی شرایط خودش رو برای پیک آپ داره!

سوال دیگتون رو نمی تونم دقیق جواب بدم... ولی کلاً رو این قضیه گیرن! میتونید ریسک کنید و دو سه تا دیگه هم بگید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر می کنم بین 5 تا 10 تا کافی باشه!
    یکی از دوستان من که از ترکیه اقدام کرده 3 تا دانشگاه زده بوده و آفیسر خانم مو مشکی که تاز اول کارش بوده اون زمان که این دوستمون رفته گیر داده بوده که چرا سه تا! (البته 3 تاش فول فاند شده بوده)
    به نظرم بالای 10 تاه هم خیلی تابلو هست!
    اصلاً راجع به کانادا حرف نزنید! اگر زدید هم آب و هوا دلیل خوبی نیست!
    آخه من کلا یک دانشگاه بیشتر اپلای نکردم! حالا یعنی الکی اسم چندتا دانشگاهو بگم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)