صفحه 50 از 63 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

دوستان کسی با مشکل پرداخت از طریق mastercard و visa چه کردیت چه دبیت از ایران این روزها برخورد کرده؟ من همیشه استفاده میکردم ولی امروز از ایران موفق به خریدبلیت نمیشم. بازم تحریم و ای پی ایران و این حرفاست ینی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون. گیر مثلا گشتن داخل بارمون چون ایرانی هستیم.

ببخشید، کوله پشتی ک توش لپ تاب میزارم، با ساک داخل کابین ک باید تا 8 کیلو باشه برای ترکیش ایرلاین فرق داره؟
    یا کلا چ ساک چ کوله پشتی نباید سنگین تر از 8 کیلو در بیاد!؟
    چون من با اییجین اومدم، کوله پشتی رو کسی کار نداشت و فقط ساک داخل کابین بود ک وزن کردن.
    گشتن بار به خدمات فرودگاهی ربط داره به ارلاین ربطی نداره
    داخل کابین نباید بیشتر از 8 کیلو بار ببرید در مجموع حالا مهم نیست کوله پشتی باشه کری آن باشه یا هر چیزی

دوستانی که تجریه قبلی دارین:
    واسه خرید بلیط از امریکا به ایران (و نه از ایران به امریکا) چه راهی رو پیشنهاد میدین؟ من از طریق گوگل فلایت دارم سعی میکنم بلیطمو بخرم، ولی هیچ شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیده واسه خرید و مجبورم توی travel agencyهای مختلف بگردم که هیچکدومشونم حتی تهران رو به عنوان مقصد نمیشناسن. کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟
    پیشاپیش خیلی ممنونم از پاسختون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alexifminary نمایش پست ها
    واسه خرید بلیط از امریکا به ایران (و نه از ایران به امریکا) چه راهی رو پیشنهاد میدین؟ من از طریق گوگل فلایت دارم سعی میکنم بلیطمو بخرم، ولی هیچ شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیده واسه خرید و مجبورم توی travel agencyهای مختلف بگردم که هیچکدومشونم حتی تهران رو به عنوان مقصد نمیشناسن. کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟
    سایت های خیلی زیادی هستن که می تونید ازشون بخرید. یکی از بهترین ها که من زیاد ازش بلیت خریدم:

https://www.cheapoair.com/
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

سلام. یکی که کمک میکند skyscanner هست که پروازها به ایران را خیلی خوب پوشش میدهد. موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexifminary نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

در حال حاضر با توجه به تفاوت نرخ ارز در سیستم رزرواسیون در ایران با قیمت واقعی آن
    دوستان بهتره دلار هاشون آنلاین خرج نکنند و بلیت رو به ریال بخرند که ممکنه یه بلیت دیگه از بغلش در بیاد براشون

سلام دوستان،
    آیا مرجعی هست که بشه ازش پیدا کرد آژانس های مسافرتی معتبر ایران کدوم ها هستن؟ من دارم سعی می کنم برای هفته دیگه بلیت گیر بیارم برای بایومتریکم، و چون تنهام ترجیحم این بود که با تور بگیرم، ولی نمیدونم به کدوم یکی از تورهایی که سایت های توریاب پیدا می کنن اعتماد کنم چون هیچ کدوم رو نمیشناسم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا مرجعی هست که بشه ازش پیدا کرد آژانس های مسافرتی معتبر ایران کدوم ها هستن؟ من دارم سعی می کنم برای هفته دیگه بلیت گیر بیارم برای بایومتریکم، و چون تنهام ترجیحم این بود که با تور بگیرم، ولی نمیدونم به کدوم یکی از تورهایی که سایت های توریاب پیدا می کنن اعتماد کنم چون هیچ کدوم رو نمیشناسم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    به صورت کلی آژانس های که معتبر هستند زیاد نیاز به تبلیغات و داد و غار و شو آف ندارند

Junior Member

سلام دوستان .یه سوال داشتم اگر پرواز به آمریکا جنوبی داشته باشیم و یه استاپ زیر 8 ساعت در اروپا مثلا هلند یا آلمان داشته باشیم نیاز به ویزا ترانزیت برای اروپا هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrava نمایش پست ها
    سلام دوستان .یه سوال داشتم اگر پرواز به آمریکا جنوبی داشته باشیم و یه استاپ زیر 8 ساعت در اروپا مثلا هلند یا آلمان داشته باشیم نیاز به ویزا ترانزیت برای اروپا هست ؟
    سلام
    بله 100 درصد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)