صفحه 51 از 63 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا مرجعی هست که بشه ازش پیدا کرد آژانس های مسافرتی معتبر ایران کدوم ها هستن؟ من دارم سعی می کنم برای هفته دیگه بلیت گیر بیارم برای بایومتریکم، و چون تنهام ترجیحم این بود که با تور بگیرم، ولی نمیدونم به کدوم یکی از تورهایی که سایت های توریاب پیدا می کنن اعتماد کنم چون هیچ کدوم رو نمیشناسم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اینو گوگل کنین:
    نام شهر + آژانس مسافرتی
    و به دو سه تاشون مراجعه کنین و negotiate کنین باهاشون ببینین چی به چیه.
    تو مراجعه حضوری خیلی آفرهای بهتری گیر میارین
    من با مراجعه حضوری یه تور پیدا کردم که بهم امکان داد کل کشور مقصد رو بچرخم (البته کشورش از نظر مساحتی کوچک هست) و تازه وقتی رفتم اونجا متوجه شدم کل سفرم مینیمم 500 هزار تومن (دو سال قبل) ارزونتر از هزینه بقیه مسافرها شده.
    برین حضوری صحبت کنین.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دخترم متولد سپتامبر 2007 و میخوام بلیت کی ال ام برای ژانویه بخرم انلاین. 1. باید بزرگسال بخرم یا دو تا یازده سال؟
    2. ایا اگه بعد بخوام تاریخ بلیت رو چند روز تغییر بدم امکانش هست؟ تو سایتش نوشته برای مبدا و مقصد داخل اروپا بشرط انتخاب گزینه changable میشه . سوال اینه که اگه مقصد ایران باشه هم راهی برای داشتن امکان تغییر هست ( مثلا با پرداخت هزینه ای ) و اگه هست کجا و در کدوم مرجله خرید بایدگزینه مربوطه رو انتخاب کرد. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام دخترم متولد سپتامبر 2007 و میخوام بلیت کی ال ام برای ژانویه بخرم انلاین. 1. باید بزرگسال بخرم یا دو تا یازده سال؟
    2. ایا اگه بعد بخوام تاریخ بلیت رو چند روز تغییر بدم امکانش هست؟ تو سایتش نوشته برای مبدا و مقصد داخل اروپا بشرط انتخاب گزینه changable میشه . سوال اینه که اگه مقصد ایران باشه هم راهی برای داشتن امکان تغییر هست ( مثلا با پرداخت هزینه ای ) و اگه هست کجا و در کدوم مرجله خرید بایدگزینه مربوطه رو انتخاب کرد. مرسی
    موقع رزرو بلیط خود به خود سیستم از شما میخواد مطابق تاریخ تولد سن مسافر رو تعیین کنید،چیزی نیست که خودتون بخواهید به انتخاب خودتون بزرگسال یا کودک انتخاب کنید.
    قیمت بلیط هایی که میشه تاریخشون رو بدون جریمه تغییر داد گرونتر هست،مثلا یک بلیط ممکنه در حالت عادی هزار دلار باشه و درکلاس قابل تغییر هزار پانصد دلار،ربطی به ایران نداره این موضوع بلکه بیشتر به وبسایت و ایرلاینی که انتخاب میکنید بستگی داره، بعضی وب‌سایت‌ها وقتی انتخابها رو لیست میکنن به شما changable dates رو نشون میدن ،بعضی مواقع هم مجبور هستید بلیط بخرید و بعداً هزینه جریمه رو بدید.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من یه بلیط رفت و برگشت گرفتم از سایت ......
    متاسفانه بلیط برگشتم سه کانکشنه است و در گانگشن دومی مجبورم فرودگاه عوض کنم یعنی مثلا تو فرودگاه مهراباد پرواز زمین بشینه و بعد برای پرواز بعد مجبور بشم تا فرودگاه امام برم!!!
    حالا سوال من اینه من میتونم یه بلیط جداگاته بخرم که مستقیم به فرودگاه دومی باشه بدون اینگه هزینه چنج این بلیط ندم! ایا گل پرواز از دست نمی دم؟! چون فرودگاه عوض میشه احتمال زیاد من مجبورم دوباره کارت پرواز بگیرم!
    یا باید کل پرواز برگشتمو چنج کنم؟
    ویرایش توسط hch1370 : August 14th, 2018 در ساعت 05:05 PM دلیل: درج نام شرکت ها در انجمنی غیر از انجمن «خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها » خلاف مقررات فروم می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من یه بلیط رفت و برگشت گرفتم از سایت .........
    متاسفانه بلیط برگشتم سه کانکشنه است و در گانگشن دومی مجبورم فرودگاه عوض کنم یعنی مثلا تو فرودگاه مهراباد پرواز زمین بشینه و بعد برای پرواز بعد مجبور بشم تا فرودگاه امام برم!!!
    حالا سوال من اینه من میتونم یه بلیط جداگاته بخرم که مستقیم به فرودگاه دومی باشه بدون اینگه هزینه چنج این بلیط ندم! ایا گل پرواز از دست نمی دم؟! چون فرودگاه عوض میشه احتمال زیاد من مجبورم دوباره کارت پرواز بگیرم!
    یا باید کل پرواز برگشتمو چنج کنم؟
    سلام
    تنها کاری که میتونید انجام بدید بلیتتون رو کنسل کنید
    امیدوارم ریفاندبل باشه
    ویرایش توسط hch1370 : August 14th, 2018 در ساعت 05:05 PM

Senior Member kran آواتار ها

دوستان

از ........ قصد خرید بلیط تهران سئول رو دارم. معتبره آیا؟
    میخام با ریال خرید کنم. به نظرتون بهتره؟
    دو تا استاپ دارم ولی نمیدونم آیا فرودگام عوض میشه یا نه. این رو کجا میتونم چک کنم؟

ممنون
    ویرایش توسط hch1370 : August 14th, 2018 در ساعت 05:06 PM دلیل: درج نام شرکت ها در انجمنی غیر از انجمن «خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها » خلاف مقررات فروم می باشد
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام. من برای رفتن از تهران به دوبلین میتونم بلیت بریتیش بگیرم و لندن توقف سه ساعته داشته باشم؟ با داشتن ویزای ایرلند ویزای ترانزیت انگلیس نیاز هست؟ یا باید تورکیش بگیرم و استامبول stop داشته باشم؟ سوال بعدی اینکه برای آتن یونان چطور؟ اونم ویزای ترانزیت میخواد؟
    ویرایش توسط Renault : August 13th, 2018 در ساعت 07:58 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام skyscanner.net را هم برای موجود بودن بلیط و قیمت امتحان کنید من سالهاست استفاده میکنم و راضی هستم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دوستان تجربه خرید با #### رو دارید؟
    معتبره؟
    ویرایش توسط darklord : September 25th, 2018 در ساعت 07:40 PM دلیل: حذف آدرس وبسایت غیرمجاز

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام
    skyscanner.net
    را هم برای موجود بودن بلیط و قیمت امتحان کنید من سالهاست استفاده میکنم و راضی هستم.

موفق باشید

سلام، اگه خرید بلیت رو با کارت اعتباری یکی دیگه انجام بدیم، آیا تو مراحل بعدی مثل گرفتن کارت پرواز و ... مشکلی پیش میاد؟
    ویرایش توسط hch1370 : October 6th, 2018 در ساعت 07:38 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام وقتی بلیط صادر شوددیگر مشکلی برای کارت پرواز و ... پیش نمی اید که نیاز به صاحب اصلی کارت - چه دبیت چه کردیت - باشد همه چیز دیگر مربوط به کسی است که بلیط به نامش صادر شده است.

ولی اگر بخواهید کاری کنید که مستلزم انتقال پول به خصوص از شرکت هواپیمایی به شما باشد گاهی ممکن است لازم باشد صاحب کارت دخالت کنند. من برای خیلی ها بلیط خریده ام هر چند الان هر چه فکر میکنم موردی برای این موضوع هم به خاطرم نمیرسد.

نه واقعا فکر میکنم مشکلی پیش نیاید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rostamisani نمایش پست ها
    سلام، اگه خرید بلیت رو با کارت اعتباری یکی دیگه انجام بدیم، آیا تو مراحل بعدی مثل گرفتن کارت پرواز و ... مشکلی پیش میاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)