صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 12525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

Banned

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    با سلام به خدمت تمامیه دوستان خصوصا دوست گرامی جناب Pearson
    من نیاز به یه راهنمایی اساسی دارم. من میخوام با ویزای تایپ D ، پرواز داشته باشم توی فروردین ( حدودا 1 ماه دیگه) به ناحیه شینگن . 2 تا آپشن دارم . پگاسوس و ترکیش. جفتشون یک توقف در استامبول دارن و بعد از 3 ساعت توقف، پرواز دوم با همون شرکت انتخاب شده در گام اول ( پگاسوس یا ترکیس).
    سوالم اینه که با توجه به شرایط کرونا و ایران و اینکه من فقط ویزای شنگن تایپ D دارم ، امکان این هست که اصلا بتونم پرواز کنم ( بدون کارت اقامت کشور مقصد ) ؟؟؟
    با دادن تست کرونا و ... هیچ مشکلی ندارم ، فقط خیلی اتفاقی شنیدم که شاید یه سری محدودیت ها وجود داشته باشه.
    جهت اطلاع ، من پاسپورتم ایرانیه و کارت اقامت مقصد رو ندارم . ولی ویزای بلند مدت تایپ D جهت ادامه تحصیل دارم.
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم.
    هیچ مشکلی نداره اگر داشت که بهت ویزا نمیدادن
    در ضمن این سوال رو باید از سفارت پرسید و یا از صفحه نت وزارت خارجه کشور مطبوع خوند که چه کسانی اجازه ورود دارن به اون کشور

Banned

دوستان یه سوال دارم. بنده ویزای تایپ d شنگن دارم و باید از استانبول برم ورشو. اپشنی که انتخاب کردم پگاسوس به میلان و از میلان به ورشو هست. سوالم اینه الان اگر تست بدم برا پگاسوس همون برا ایتالیا هم کافیه برا ترانزیت؟ چون ایتالیا باید چمدون تحویل میگیرم ولی فرودگاه عوض نمیشه. میخوام ببینم چطوریه کسی تجربه ای داشته؟

Banned

یه سوال دارم. کلا گرفتن چمدون و تعویض ایرلاین ایا نقض ترانزیت محسوب میشه من اینو دقیق نمیفهمم. ایتالیا بهم گفت اگر ترانزیت بری مشکلی نداره. من الان نمیدونم من اگر چمدونم رو تحویل بگیرم برای تعویض ایرلاین ایا ترانزیت محسوب میشه؟ سفارت ایتالیا اینو نوشته:

You can transit through an Italian airport without leaving the airport and by staying only inside the transit area. .
    ویرایش توسط minaamin : March 11th, 2021 در ساعت 12:07 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    یه سوال دارم. کلا گرفتن چمدون و تعویض ایرلاین ایا نقض ترانزیت محسوب میشه من اینو دقیق نمیفهمم. ایتالیا بهم گفت اگر ترانزیت بری مشکلی نداره. من الان نمیدونم من اگر چمدونم رو تحویل بگیرم برای تعویض ایرلاین ایا ترانزیت محسوب میشه؟ سفارت ایتالیا اینو نوشته:

You can transit through an Italian airport without leaving the airport and by staying only inside the transit area. .
    سلام دوست عزیز
    اساسا چمدانها خارج از قسمت ترانزیت تحویل میشوند.
    Bon Voyage

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اساسا چمدانها خارج از قسمت ترانزیت تحویل میشوند.
    Bon Voyage
    ممنون دوست عزیز. هر گونه تعویض ایرلاین یعنی خروج از ترانزیت؟ یعنی اگر کارت پرواز رو هنگام پرواز اول نداشته باشیم با خودمون.
    اگر چمدون نداشته باشیم و فقط تعویض ایرلاین داشته باشیم چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها

توی دوران کرونا تمام مقرارت مرزبانی کشورها ملغی شد و خیلی از کشور های اروپا مرزهای هوایی خودشون رو روی هم بستند و همینطور پیمان شنگن رو موقتن لغو کردند
    برای همین امکان ترانزیت داخل شنگن که قبلن نبود محیا شد
    نیاز هست که بفرمایید که کشور مبدا و مقصد شما کجا هست

Banned

از دوستان کسی تجربه داشته با klm ؟

Banned

جناب پیرسون تازگی ها مسافر داشتین با klm؟

Banned

اگر یکجا بلیطش از klm خریداری بشه و توقف 1 ساعت و ربع در امستردام داشته باشیم اگر تاخیر داشته باشه پرواز اول دقیقا چطوری هست قانونش؟

سلام،

من چند هفته دیگر در سفارت مجارستان مصاحبه ویزای دانشجویی دارم و باید رزرو بلیط را نیز در کنار مدارک دیگر به سفارت ارائه کنم.
    با یکی از شرکت های فروش اینترنتی بلیط تماس گرفتم، گفتند که تنها قطری امکان رزرو دارد.
    رزرو بلیط با مهر و امضا صادر می شود و قابل ارائه به سفارت می باشد. ولی گویا تا دو ساعت در سیستم برای من رزرو می ماند.
    گفتند این رزرو با اینکه تنها 2 ساعت معتبر بوده ولی افراد به سفارت های کشورهای دیگر نیز این نوع رزرو را ارائه داده اند و مشکلی نبوده.

دوستان گرامی آیا می توانم همین پرینت رزرو را به سفارت ارائه دهم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)