صفحه 164 از 188 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام وقت بخیر
    من فوق لیسانس مهندسی آبخیزداری رشته مهندسی منابع طبیعی با معدل 18.5 هستم...میشه در خصوص انتخاب کشور مناسب جهت تحصیل در مقطع دکترا منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق ديپلم كامپيوتر دارم و قصد دارم در يك كشور ديگه ادامه تحصيل بدم
    از نظر مالى مشكلى ندارم با چندتا مشاور براى ادامه تحصيل در كانادا صحبت كردم و گفتن رشته فنى بهترين انتخاب هست و اينكه نهايتا٦ ماهه ديگ ميتونم اقدام كنم كه همسرم رو هم بيرم
    ممنون ميشم در اين رابطه راهنماييم كنيد

Junior Member

سلام.
    روستان من يه شدت دنبال مشاوره و راهنمايي گرفتن براي ابلاي دكتري هستم.چون تازه شروع كردم و اطلاعتم خيلي محدوده.
    من ارشد مالي دارم از دانشگاه تهران با معدل هفده و نمره ايلتس هفت. ولي جي آراي ندارم.ممنون ميشم راهنمااييم كنيد كه از كجا بايد شروع كنم و بهتره با توجه به عدم داشتن جي آر اي رو چه كشورهايي زوم كنم.كه بتونم بورس مناسب بگيرم.همچنين اگر موسسه خوبي ميشناسيد براي گرفتن مشاوره معرفي كنيد
    ممنون

Junior Member

دوستان، ميشه منو راهنمايي كنيد، راستش تو شرايطي قرار گرفتم كه نميدونم چيكار كنم.
    حدودا يه ماه قبل يه استاد تو كانادا بهم گفت RAو TA بهم ميده و هر وقت مداركم آماده شد اپلاي كنم.
    حالا من در اين مدت دو تا استاد تو استراليا هم بهم گفتن واسه اسكلارشيپ دانشكده اپلاي كنم و پرونده م رو پيگيري ميكنن.
    الان من مداركم اماده شده، خودم به استراليا بيشتر تمايل دارم ولي نگرانم اگه اسكلارشيپ دانشكده رو نگيرم چي ميشه، ولي اون كانادايي دست خود استاد هستش.
    حالا به نظر شما من واسه كانادا هم اپلاي كنم؟ خودم استراليا رو دوس دارم ولي ميترسم از اينجا مونده از اونجا رونده بشم.
    ميتونم اونجا اپلاي كنم، اگه پذيرش استراليا گرفتم، به كانادا بگم نميخوام؟ زشته اين كار؟

ApplyAbroad Superstar

سلام موضوع را غامض نکنید و با خیال راحت هر دو را اقدام کنید چون در شرایط ریسک نیستید. البته میتوانید تا آخرین فرصت مجاز برای اولی- استرالیایی؟- صبر کنید بعد اقدام نهایی را بکنید. در هر صورت هم دانشگاه هم استاد میدانند که دانشجو حق دارد از بین فرصتها بهترین را با توجه به علایق و خواسته هایش انتخاب کند و این حق طبیعی است. شما هم نفر اولی نیستید که با این مساله مواجه میشوید و دانشگاهها از مسایل دانشجویی اطلاع دارند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط samsoon نمایش پست ها
    دوستان، ميشه منو راهنمايي كنيد، راستش تو شرايطي قرار گرفتم كه نميدونم چيكار كنم.
    حدودا يه ماه قبل يه استاد تو كانادا بهم گفت RAو TA بهم ميده و هر وقت مداركم آماده شد اپلاي كنم.
    حالا من در اين مدت دو تا استاد تو استراليا هم بهم گفتن واسه اسكلارشيپ دانشكده اپلاي كنم و پرونده م رو پيگيري ميكنن.
    الان من مداركم اماده شده، خودم به استراليا بيشتر تمايل دارم ولي نگرانم اگه اسكلارشيپ دانشكده رو نگيرم چي ميشه، ولي اون كانادايي دست خود استاد هستش.
    حالا به نظر شما من واسه كانادا هم اپلاي كنم؟ خودم استراليا رو دوس دارم ولي ميترسم از اينجا مونده از اونجا رونده بشم.
    ميتونم اونجا اپلاي كنم، اگه پذيرش استراليا گرفتم، به كانادا بگم نميخوام؟ زشته اين كار؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام
    نظرتون در مورد ارشد گرفتن در رشته ادبیات انگلیسی تو کشور سوئد چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد ایمنی شناسی مشهد

سلام به همه. به نظرتون برای دکترا رشته ایمنی شناسی کدوم کشور و دانشگاه پذیرش راحتتر میده با فاند ؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

Junior Member

سلام من برای دکترای برق میخوام اقدام کنم
    سابقه کار : 5 سال دولتی / 5 سال سابقه تدریس دانشگاهی
    مقاله 2 تا مقاله ژورنال و یک مقاله کنفرانس
    زبان : عالی در حد 7
    فرانسه : A2
    لیسانس : دانشگاه شهید بهشتی تهران-الکترونیک 14.08
    فوق: دانشگاه صنعتی مازندران 16.81

برای هلند آلمان فرانسه استرالیا و کانادا سوئد انگلیس کدوم بهتر

ممنونم

سلام دوستان
    من لیسانس فناوری اطلاعات دارم و میخوام برای ارشد اقدام کنم
    کدوم کشور برای گرفتن پذیرش و در نهایت اینده ی کاری خیلی برام مناسب و عالی هست؟

سلام . وقت بخیر
    لطفا من را در مورد انتخاب دانشگاه در اروپا در مقطع PHD در رشته حسابداری راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)