صفحه 165 از 188 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام.برای یه دختر17 ساله.سال اخر دبیرستان رشته ریاضی.معدل 19.5.در حال اموزش زبان-چه رشته و کشوری توصیه میکنید؟چه دانشگاههایی راحت بورسیه میدن؟

Junior Member

سلام
    ليسانس برق
    فوق لسانس مديريت
    3 تا مقاله ISI
    IELTS 7
    لطفا دوستان راهنمائي مي كنيد براي دكترا در رشته مديريت كدوم كشورهاي اروپائي مناسب است؟ يا استراليا؟
    اگر اسم دانشگاهي هم در اروپا بلد هستين ممنون مشم راهنمائي بفرماييد .
    ممنون

Junior Member

درود بر دوستان

من لیسانس علوم کامپیوتر با معدل 13.44 از دانشگاه پیام نور و ارشد آی تی گرایش شبکه های کامپیوتری با معدل 18.76 از دانشگاه آزاد دارم. یک مقاله داخلی دارم. سنم 32 است و از دفاع ارشدم 4 سال میگذره. دوره های مرتبط با رشتم یعنی CCNA و CCNP و SERVER رو گذروندم. حدود 5 ماه سابقه کار مرتبط و حدود 1 سال سابقه نیمه مرتبط دارم.
    نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه . چون نمیدونم واسه کدوم کشور ( امریکا یا کانادا یا آلمان ) میخوام اقدام کنم ، فعلا واسه زبان اقدام نکردم.

هدف اصلی من پیدا کردن کار و زندگی در خارج هستش و واسم مهم نیست دانشگاه تو چه سطحی باشه ( هر چی راحت تر باشه بهتره که راحتتر و زودتر فارغ التحصیل بشم و برم سره کار) ، چیزی که واسم مهمه اینه که دانشگاه رایگان باشه و کلا خرج تحصیل و زندگی کمتر باشه چون شرایط مالی خوب ندارم.
    من امریکا رو ترجیح میدم چون انگلیسیم خوبه. ولی شنیدم امریکا و کانادا خرج زیاد میشه. واسه آلمان هم باید آلمانی یاد بگیرم.

به نظر شما دوستان با توجه به شرایطم کدوم کشور واسه مستر دوم تو یک رشته مرتبط یا واسه phd رشته خودم ، بهتر است؟؟؟ کدوم کشور شرایط کاری بهتر مطابق با رشته من داره ؟؟؟

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید که سریعتر به نتیجه برسم و واسه زبان و بقیه مراحل اقدام کنم.

سلام دوستان.
    من فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی دارم با معدل بالای 18 و لیسانس از آزاد و بالای 17. در هر دو هم نفر اول و دوم گروه شدم. آیلتس 7 دارم که البته اکسپایر شده. دو تا مقاله ISI هم دارم.
    دو تا مشکل دارم: 1- وضعیت مالی ضعیفی دارم که همین که بتونم کارای رفتن رو جور کنم هنر کردم. 2- حدود 5 سال از ارشدم میگذره 3 - تا الان نتونستم کاری مرتبط با فیزیک پیدا کنم و بیکار هستم.
    دو سال پیش کانادا اپلای کردم اما با وجود اینکه یکی دو تا از استادا خیلی خوششون اومد از رزومم با سختی پول اپلای رو جور کردم و اپلای کردم ولی پذیرش نشدم. الان هم دارم برای استادای آلمان میزنم ولی 99 درصد جواب ایمیل نمیدن.
    لطفا راهنماییم کنید که کجا اپلای کنم و مشکل کجاست؟
    سوال دیگه ای که دارم من تو فیلد خودم استادای زیادی پیدا نکردم و برای همین خواستم فیلدم رو عوض کنم که برای اون استادا ایمیل زدم اما بازم جوابی نگرفتم. نمیدونم مشکل از کجاست.
    ممنونم عزیزان

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط nona_asemani نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی دارم با معدل بالای 18 و لیسانس از آزاد و بالای 17. در هر دو هم نفر اول و دوم گروه شدم. آیلتس 7 دارم که البته اکسپایر شده. دو تا مقاله ISI هم دارم.
    دو تا مشکل دارم: 1- وضعیت مالی ضعیفی دارم که همین که بتونم کارای رفتن رو جور کنم هنر کردم. 2- حدود 5 سال از ارشدم میگذره 3 - تا الان نتونستم کاری مرتبط با فیزیک پیدا کنم و بیکار هستم.
    دو سال پیش کانادا اپلای کردم اما با وجود اینکه یکی دو تا از استادا خیلی خوششون اومد از رزومم با سختی پول اپلای رو جور کردم و اپلای کردم ولی پذیرش نشدم. الان هم دارم برای استادای آلمان میزنم ولی 99 درصد جواب ایمیل نمیدن.
    لطفا راهنماییم کنید که کجا اپلای کنم و مشکل کجاست؟
    سوال دیگه ای که دارم من تو فیلد خودم استادای زیادی پیدا نکردم و برای همین خواستم فیلدم رو عوض کنم که برای اون استادا ایمیل زدم اما بازم جوابی نگرفتم. نمیدونم مشکل از کجاست.
    ممنونم عزیزان
    سلام..
    استرالیا امتحان کردید؟ اپلای رایگانه، فقط اگه پذیرش و فاند گرفتید هزینه ویزا (و احتمالن بیمه) میخواد که خب همه جا همینه..

اگه آیلس امتحان بدید برای اپلای امسال همچنان فرصت دارید. راند اصلی اپلای استرالیا همین موقع هاست، فقط باید بجنبید.
    اون 5 سال گپ رو یه طوری میتونید بپوشونید. نگران نباشید.
    اول بگردید ببینید استادی تو زمینه شما کار میکنه.. اگه آره که چه بهتر. اگه نه، نزدیکترینشو (یا هر حوزه ای که علاقه دارید) پیدا کنید و بگید به زمینه کاریش علاقه دارید و میخواد تو اون حوزه تحت سوپروایزریش ریسرچ کنید.
    اگه فکر میکنید لازمه نمونه ایمیلتونو تو فروم بزارید بچه ها نظر بدن..
    ---
    برای اروپا هم که هرجا پوزیشن گیر اومد میتونید اپلای کنید (اونم رایگانه فکر کنم) فقط باید چشمتون متوجه وبسایت های دانشگاه ها باشه..

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط furze123 نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس برق
    فوق لسانس مديريت
    3 تا مقاله ISI
    IELTS 7
    لطفا دوستان راهنمائي مي كنيد براي دكترا در رشته مديريت كدوم كشورهاي اروپائي مناسب است؟ يا استراليا؟
    اگر اسم دانشگاهي هم در اروپا بلد هستين ممنون مشم راهنمائي بفرماييد .
    ممنون
    هردو خوبه اینکه کدوم ارجحیت داره به خودتون برمیگرده که چه فاکتورهایی برای شما وزن بیشتری داره (زبان، مهاجرت، آب و هوا، فاصله، و ...).
    در استرالیا، همه دانشگاه های g8 آیلس 7 میخوان. ولی، یه سری رایتینگ 7 میخوان و یه سری شرط ایچ بند 6.5 دارن. اگه این شرط آیلس رو دارید، معدل ارشدتون خوبه (حداقل 17) و مقاله هاتون Q1 چاپ شدن، شانس خوبی برای این دانشگاه ها دارید.
    برای غیر g8 هم که طبیعتن شانس دارید.
    نفرمودید چه مدیریتی هستید. مثلن برای مدیریت صنعتی ممکنه یه استادی تو گروه مهندسیا پیدا کنید.. منظور اینکه جستجو برای پیدا کردن استاد رو به بیزنس اسکول ها محدود نکنید و ممکنه استادی مشابه زمینه تحقیقتون در مهندسیا هم پیدا بشه. آها و اینکه برای اکثر g8 ها، ضرورتی به پیدا کردن استاد نیست و مستقیمن با خود دپارتمان در تماس هستید. نحوه اپلای کردن هر دانشگاه هم متفاوته. فکر کنم اول باید یه سری مدارک (رزومه، مدرک لیسانس و ارشد همراه با ریزنمره ها+ یه پروپوزال مختصر طبق چارچوب تعریفی) براشون بفرستید. اگه اوکی دادن اونوقت میتونید اپلای کنید.

برای اروپا هم که اکثرن پوزیشنی هستن، هرجا گیر اومد اپلای کنید.. آلمان، کشورهای اسکاندیناوی، و ...
    ویرایش توسط tecra : July 31st, 2018 در ساعت 06:27 PM

Junior Member

خيلي ممنون از پاسختون.

من فقط يكمي تازه كارم . منظورتون از g8 چي هست ؟

هدف اصلي من اروپا هست مخصوصا همون حوزه اسكانديناوي ها .

من 11 سال هم سابقه كار مرتبط دارم با هر دورشته ام .

فوق ليسانس هم مديريت صنعتي است و درست فرمودين .

فقط من تو چه رشته هايي مي تونم اپلاي كنم . مثلا استراتژي Supply chain ماركتينگ . اينارو بلدم فقط.

وضعيت مقاله هام الان اينجوري هست كه : مقاله اوليم قبول شده و ايميل دريافت كرده ام كه براي چاپ ميره با ايمپكت بالاي 1.5 مقاله دوميم رفته براي Review با ايمپكت 1 مقاله سوميم هم براي ريوايز هست با ايمپكت 1.8 . اوضاعشون خوبه؟

ممنو از توجهتون

ApplyAbroad Superstar

سلام G8 مجموعه چند دانشگاه با رتبه بالا در استرالیا هست. بعضی کشور ها از این اصطلاحات دارند مثلا در انگلستان تا چندی پیش Russell Group با ۲۴ دانشگاه بود. فکر کنید در ایران مثلا دانشگاه تهران و شریف و شهید بهشتی .. مثلا.

برای اینکه دانشگاههای مطلوب تان را پیدا کنید خیلی نیازی به فوروم ندارید همه چیز روی اینترنت خیلی عالی وجود دارد. مثلا اگر به یکی از سایتهای رتبه بندی دانشگاه ها مراجعه کنید میتوانید کشور به کشور رشته به رشته شرایط را ببینید که کدام مطلوب شرایط شماست. یکی از اینها به اسم Times Higher Education است که خیلی به آن رجوع میشود. لینک

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط furze123 نمایش پست ها

خيلي ممنون از پاسختون.

من فقط يكمي تازه كارم . منظورتون از g8 چي هست ؟

هدف اصلي من اروپا هست مخصوصا همون حوزه اسكانديناوي ها .

من 11 سال هم سابقه كار مرتبط دارم با هر دورشته ام .

فوق ليسانس هم مديريت صنعتي است و درست فرمودين .

فقط من تو چه رشته هايي مي تونم اپلاي كنم . مثلا استراتژي Supply chain ماركتينگ . اينارو بلدم فقط.

وضعيت مقاله هام الان اينجوري هست كه : مقاله اوليم قبول شده و ايميل دريافت كرده ام كه براي چاپ ميره با ايمپكت بالاي 1.5 مقاله دوميم رفته براي Review با ايمپكت 1 مقاله سوميم هم براي ريوايز هست با ايمپكت 1.8 . اوضاعشون خوبه؟

ممنو از توجهتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی بینالود مشهد/مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست/معدل ۱۸.۰۳/ یک مقاله کنفرانسی/زبان هنوز ازمون ندادم اما دارم واسه ایلتس اماده میشم نمره ۶ به بالا
    بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم و ۲۹ سالمه

با توجه به این شرایط و گپ تحصیلی که کار مرتبط انجام نمیدادم، به نظرتون واسه ارشد کجا اپلای کنم که فول فاند باشه و یا فاندش حداقل هزینه ها رو براورده کنه؟ ممنون
    به دایرکت پی اچ دی امریکا هم فکر کردم (درصورتیکه gre و تافل بگیرم) اما چون هدفم رفتنه واسه ۲۰۱۸ میخوام راه ساده تر رو انتخاب کنم...

و اینکه دوساله فعالیت های مرتبط با بازیگری و نمایشنامه نویسی انجام میدم...اگه فکو می کنید موقعیتم به جای اپلای ارشد محیط زیست، واسه ارشد هنر (بازیگری/کارگردانی/ادبیات نمایشی) بهتره، لطفا واسه ههنر پیشنهاد کشور و دانشگاه بدین

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

فول فاند
    متاهل با یک دختر 8 ماهه
    مقطع دکترا درحوزه ی برند
    3 مقاله isi + سابقه 5 سال کار مرتبط در حوزه مدیریت بازاریابی و برند در ایران پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد
    کارشناسی ارشد از Politecnico di Milano با معدل 105 از 110
    recom از استاد تزم از ایتالیا و یکی از صنعت

به نظرتون کدوم کشور و دانشگاه؟ شرایط متاهلیش برام مهمه که خوب ساپورت کنن.
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 1st, 2018 در ساعت 04:29 PM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)