صفحه 185 از 188 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام

من برای موردی به راهنمایی شما نیاز دارم.

من برای یه پوزیشنی انتخاب شدم برای دوره دکتری. پروژه، سوپروایزر همه چی خوبه فقط مشکل اینه که دانشگاه جزو دانشگاه های خوب در لیست وزارت علوم هست نه ممتاز. من شاید بخوام بعد دکتری برگردم ایران، این موضوع چه مقدار مهم است؟ اصلا نقش این رتبه بندی ها چه اثری داره و چقدر مهم است.

دوستان، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ممنون

فاند میده برو دیگه، سوغاتی یادت نره
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

دوستان سلام

من برای یه پوزیشنی انتخاب شدم برای دوره دکتری. پروژه، سوپروایزر همه چی خوبه فقط مشکل اینه که دانشگاه جزو دانشگاه های خوب در لیست وزارت علوم هست نه ممتاز. من شاید بخوام بعد دکتری برگردم ایران، این موضوع چه مقدار مهم است؟ اصلا نقش این رتبه بندی ها چه اثری داره و چقدر مهم است.

ممنون
    بستگی به موقعیت و خروجی دکتری شما هم داره. مثلا تمام اساتید دانشگاه های دولتی تهران فارغ التحصیل اون دانشگاه های ممتاز نیستند (شاید نصفشون هم نباشن)

Senior Member

دوستان سلام

ممنون
    نقشی نداره٬ یکی از دوستان خود من از یکی از دانشگاههای ایرلند پذیرش گرفته بود که اصلا تو لیست وزارت علوم هم نبود٬ الان نمیدونم اضافه شده یا نه٬ ولی خودش میگفت قبل از اینکه بره بهش وعده هیئت علمی تو علم و صنعت را دادن درحالیکه دکتری McGill را زد کردن. یعنی پارتی حرف اول میزنه.
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام . تو تاپیک مرتبط جواب ندادن . ممنون میشم راهنمایی کنید . سلام . من یه سوالی داشتم . ممنون میشم راهنمایی کنید . میخواستم بپرسم مقطع دکترا محدودیت سنی داره یا نه ؟ مثال میشه تو سن ۳۵ سالگی برای دکتری اپلای کرد ؟ کشور المان یا دیگر کشورها . ممنون

Junior Member

کسی نیست پاسخ سوال مارو بده ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidsd نمایش پست ها
    سلام . تو تاپیک مرتبط جواب ندادن . ممنون میشم راهنمایی کنید . سلام . من یه سوالی داشتم . ممنون میشم راهنمایی کنید . میخواستم بپرسم مقطع دکترا محدودیت سنی داره یا نه ؟ مثال میشه تو سن ۳۵ سالگی برای دکتری اپلای کرد ؟ کشور المان یا دیگر کشورها . ممنون
    سلام دوست عزیز

میخواستم بپرسم مقطع دکترا محدودیت سنی داره یا نه

در بیشتر کشورها محدودیت سنی برای دکتری وجود دارد و اساسا حتی وضع چنین محدودیتی خلاف قانون است.

‌ HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میخواستم بپرسم مقطع دکترا محدودیت سنی داره یا نه

در بیشتر کشورها محدودیت سنی برای دکتری وجود دارد و اساسا حتی وضع چنین محدودیتی خلاف قانون است.

‌ HTH
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidsd نمایش پست ها
    کسی نیست پاسخ سوال مارو بده ؟؟؟
    اصلاح میکنم.. اصلاح میکنم... محدودیت سنی وجود ندارد و اساسا میانگین شروع دکتری عمدتا بالای ۳۰ سال هست.
    تشکر بسیار از دوست عزیز dv1397 که اشتباه مرا گوشزد کردند

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. الان من حدود چهار سال هست که دانمارک زندگی میکنم و به صورت تخصصی روی رشته خودم که مهندسی برق قدرت هست کار میکنم و مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران دارم سال ۲۰۱۴ فارغ التحصیل شدم. الان هم چون همسرم امریکا درس میخونه تصمیم گرفتم که برم و دکترا بخونم در آمریکا. الان مشکلی که هست اینه که یه سری ها به من میگن که اصلا نگو از دانمارک داری اپلای میکنی چون فکر میکنن میخواس مستر اوت کنی و بری سراغ بازار کار و کلا شرایط خانوادگی تو وسط نیار. از طرف دیگه یه سری ها به من میگن حتما بگو دانمارک هستی و همسرت آمریکا هست و به این دلیل داری میری. خواستم بدونم نظر شما چیه و بهتره به چه نحوی شروع کنم که مشکلی پیش نیاد. خیلی ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش محیط زیست (روزانه) هستم
    معدلم 17.94
    پایان نامه ارشدم نمره کامل گرفتم
    یه مقاله انگلیسی چاپ شده در زمینه رشته ام هم دارم
    سربازیمم بنیاد نخبگان گذروندم و برای سازمان محیط زیست یه پروژه انجام دادم که می تونم ازونم مقاله ژورنالی دربیارم اگه نیازه

حالا الان میخوام برای دکتری اقدام کنم و اگه بشه بورس بگیرم! اما این همه کشور و دانشگاه مختلف!! میشه کسی منو راهنمایی کنه که بررسیمو از کجا و چطوری باید شروع کنم؟!
    خیلی هم امکان هزینه ندارم (نهایت 400 500 میلیون که به دلار میشه هیچی!)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط md70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش محیط زیست (روزانه) هستم
    معدلم 17.94
    پایان نامه ارشدم نمره کامل گرفتم
    یه مقاله انگلیسی چاپ شده در زمینه رشته ام هم دارم
    سربازیمم بنیاد نخبگان گذروندم و برای سازمان محیط زیست یه پروژه انجام دادم که می تونم ازونم مقاله ژورنالی دربیارم اگه نیازه

حالا الان میخوام برای دکتری اقدام کنم و اگه بشه بورس بگیرم! اما این همه کشور و دانشگاه مختلف!! میشه کسی منو راهنمایی کنه که بررسیمو از کجا و چطوری باید شروع کنم؟!
    خیلی هم امکان هزینه ندارم (نهایت 400 500 میلیون که به دلار میشه هیچی!)
    دوست عزیز خیلی معادله خاصی وجود نداره. شما باید بر اساس سنگینی رزومتون کشورها و نیز دانشگاههاشون رو سورت کنید. مثلا شما که مقاله ای ندارید هیچگونه شانسی در کشور استرالیا نخواهید داشت!
    اگر دنبال بورس هستید باید رزومتون رو تقویت کنید. مثلا داشتن مقاله خیلی به موفقیت کمک میکند. زبانتون رو باید تقویت کنید و برای آزمونهای بین المللی آماده شوید. معدل شما خوب است پس با یک نمره زبان رقابتی (آیلتس بالای 7 یا تافل بالای 100) شانس خوبی برای دانشگاههای کانادا و آمریکا خواهید داشت. بقیه کشورها هم به همین صورت. الان اینروزا اونقدر بورسها رقابتی شده که شما باید بدون تعصب داشتن بر کشور و یا دانشگاه خاصی تمامی کشورها رو مدنظر قرار دهید تا ببینیند شانستون کجا گیر میکنه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)