صفحه 42 از 105 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه

سلام
    برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از کجا باید اقدام کرد(شهرستان)؟چه مدارکی لازمه؟و چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    دین چشم خرد انسان در تاریکیست،نه ایمان بکس یا اموزه ای.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید و همه سوالات شما درباره گواهی عدم سوء پیشینه

ممنون دوست عزيز

من هم الان 19 روزه انگشت نگاري كردم ولي جوابش نيومده پي گيري كه كردم گفتن مشكل دادسراست اما راه حلش رو نمي دونستم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrex نمایش پست ها
    سلام، من پیگیری کردم و منشا مشکل را در دادسرا پیدا کردم. موردی رو بهتون میگم که %100 کمک میکنه.
    میتونید برید به اداره آگاهی تهران واقع در خ وحدت اسلامی . اونجا رسید پلیس +10 رو تحویل میدید و براتون سوء پیشینه رو صادر میکنن که به تایید ریاست واقع در ساختمان 2 طبقه 3 در همونجا میرسه. بعد باید برید به دادسرا واقع در خ انقلاب ، خ 12 فروردین که تایید نهایی میشه.
    البته فکر میکنم که مشکل دادسرا بزودی حل میشه و اگه عجله ندارید منتظر باشید تا با پست به دستتون برسه و این همه دردسر و دوندگی ها رو هم نداشته باشید.
    خیلی ممنون.
    لازمه خودمون باشیم؟
    یا میتونیم فقط برگه ها رو بدیم یه نفر ببیره برامون؟
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-2010 نمایش پست ها
    شما میتونید با این شماره
    44061495-6
    تماس بگیرید و بگید که"... میخوام سوء پیشینمو با کد رهگیریه فلان پیگیری کنم..." اگه از دادسرا در اومده باشه بگید که "... من میخوام خودم از پست بگیرم لطفا بهش کد بزنید..." بعد اونا کامپیوتری کد میزنن و شما میتونید برید اداره پست مرکزی تو چهار لشگرک نزدیک میدون حر و با ارائه رسیدی که از پلیس + 10 گرفتین گواهیتونو بگیرید. در ضمن نیاز به حضور شما نیست و فرد دیگه ای که تنها اون رسیدو داشته باشه میتونه گواهیو بگیره
    ما بار دومه که سوء پیشینه میگیرم و دفعه پیش مشکلی نبود. الآن هم گویا مشکل سوء پیشینه ها موقته، اما داستان اینه که شما هر موقع که پیگیری کنید می فرماین که پرونده دادسراست. واسه همین دوستان اینجا پیشنهاد دادن که خودمون بیفتیم دنبالش!
    خواستم اطلاع بدم که من هم روشی که دوستمون توی پست 261 گفته رو اجرا کردم و تونستم سوء پیشینه ها رو بگیرم. تا زمانی که مشکل دادسرا حل نشده، فکر کنم بهتره پای پیاده دنبال سوء پیشنه ها رفت
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

دیروز رفتم شاپور (مرکز) اونجا فهمیدم که افرادی هستن که 1 ماهه منتظرن اگه اقدام کردید با برگه رسیدی که در دست دارید برید اونجا نتیجه را ظرف 10 دقیقه میگیرید بعد باید برید مهر کنید در دادسرای انقلاب خیابان 12 فروردین ساختمان تبریزی چی اون هم 15 دقیقه طول میکشه کارت شناسایی همراهتون باشه
    نگران تاریخ نباشید تاریخی که شما به انجا مراجعه میکنید میشه تاریخ صدور با اینکه من 15 روز پیش اقدام کردم تاریخ روز صدور روی گواهی خورد
    بهتر ریسک نکنید این قاضی ها را من میشناسم وقتی اعتصاب کنن به راحتی راضی نمیشن هان

Junior Member

سلام به همگی یه سوال داشتم
    من دوسال است که در سوئد هستم با ویزای تحصیلی تقریبا" یک سال پیش ایران بودم و درخواست گواهی عدم سوپیشینه دادم و بعد از دریافت این گواهی یک ماه ونیم بعد ایران رو ترک کردم و هنوز ایران نرفتم اگر همون سوپیشینه یک سال قبل به علاوه سوپیشینه سوئد رو به سفارت کانادا بدم قبول میکنند یا باید دوباره ار سفارت ایران درخواست سوپیشینه بدم و 7 8 ماه منتظر بمونم تا جواب بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1942 نمایش پست ها
    سلام به همگی یه سوال داشتم
    من دوسال است که در سوئد هستم با ویزای تحصیلی تقریبا" یک سال پیش ایران بودم و درخواست گواهی عدم سوپیشینه دادم و بعد از دریافت این گواهی یک ماه ونیم بعد ایران رو ترک کردم و هنوز ایران نرفتم اگر همون سوپیشینه یک سال قبل به علاوه سوپیشینه سوئد رو به سفارت کانادا بدم قبول میکنند یا باید دوباره ار سفارت ایران درخواست سوپیشینه بدم و 7 8 ماه منتظر بمونم تا جواب بیاد؟
    والا من برداشت خودمو میگم: اول اینکه از اونجائی که تو توضیحات Police certification اومده شما باید گواهی رو از هر کشوری که تا حالا بیش از 6 ماه اونجا بودین بگیرید که خوب شامل ایرانم میشه اما نکته دوم اینکه یه وسیله ای بهشون بفهمونید که از تاریخ این گواهی به بعد دیگه ایران نبودی مثلا چه میدونم بنویسید واسشون یا از Pass کپی بگیرید

Junior Member

امروز من زنگ زدم به این شماره ای که بالا داده شده و پیگیری درخواست یک ماه پیش. بهم گفت خودت برو از آگاهی بگیر شاید دیگه پست نکنند!!

سلام دوستان

بالاخره بعد از يك ماه و 8 روز عدم سوپيشينه من اومد دم خونمون... با توجه به اين تاخير من مجبورم تو نقص مدرك اين رو تحويل بدم كه از تاريخ يك ماه صدورش ميگذره.
    من از يكي دو تا پليس +10 و يك دارالترجمه پرسيدم كه آيا ترجمه سوپيشينه اعتبارش رو افزايش ميده يا نه ؟ همگي اعتقادي به افزايش اعتبارش بعد از ترجمه نداشتند. دارالترجمه مي گفت : اگر شما مدركي رو ترجمه كنيد (ويرگول) مدرك ترجمه شده اعتبارش 6 ماه است و اين ربطي به اصل مدرك فارسي كه اعتبارش يك ماهه است نداره!!!!!!!! كسي در اين مورد چيزي ميدونه؟ اين افزايش اعتار بعد از ترجمه براي قبلا بوده يا هنوز هم هست؟

ممنون

Junior Member

من دیروز رفتم آگاهی و کاراش رو کردم و گرفتم از اطلاعاتی که دادین واقعا ممنون. من نمی دونستم دستی میشه این کار رو انجام داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)