صفحه 147 از 1402 نخستنخست ... 47971371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571972476471147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون آقا مهران بابت توضیحات کامل و جامعی که ارائه دادین
    راستش چند تا سوال دیگه هم به ذهنم رسید که ممنون میشم اگه لطف بکنید و راهنمایی بفرمایید :

1. اگه میشه در مورد وضعیت مرخصی و همچنین تعطیل بودن/نبودن پنجشنبه و جمعه ها در دوره آموزشی ، و همچنین در مورد وضعیت متاهل ها بیشتر توضیح بدین.
    2. بعد از تکمیل پرونده ، چند روز طول کشید تا برگ سبزتان بیاد و تاریخ اعزام را نظام وظیفه برای کی زده بود !؟
    3.الف. بعد از اینکه در بنیاد ملی نخبگان پرونده تشکیل دادین ، چه مدت طول کشید تا به سازمان معرفی بشید و کارهای پروپوزال را شروع بکنید !؟
    3.ب. برای کاهش این زمان چه پیشنهاداتی دارید !؟
    4. اگه بخواهیم خودمان سازمانی را انتخاب بکنیم ، باید به بنیاد ملی نخبگان بگیم یا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح !!؟ آیا نامه اعلام نیاز هم لازمه برای این منظور !؟
    5. آیا این ژورنال ISI حتما باید مربوط به پایان نامه باشه !!؟

باز هم شرمنده که تعداد سوالات زیاد شد. خیلی خیلی ممنون
    همیشه موفق باشید
    یکی از دوستان من دی ماه رفته بودن وضع رو اینجوری گفتن:
    پنج شنبه تا ظهر، جمعه ها تعطیل، یک شنبه و سه شنبه هم میومدن تهران، در طول تمام مدت یک بار ورزش رفتن، موهاشون رو در حد معمولی کوتاه کردن، بین دوستانشون کسانی بودن که تا 5 روز هم به بهانه مریضی با ارئه گواهی پزشکی ساده غیبت کرده بون. خود بنیاد روز 27 اسفند میگفتن تا دو ماه طول میکشه پرونده رو بررسی کنن،دوره های آموزشی هم بعد از تکمیل پرونده و گرفتن شماره 6 رقمی، 10-15 روز قبل از 1 بهمن و 1 تیر میرید ب ن ن م، اسمتون رو توی لیست مینویسید و فقط توی اون دو تا تاریخ شرایط هتلی که گفتم رو بهتون ارائه میدن! در مورد پروژه هم شما از پایین شروع کنید برید بالا! یعنی تا اونها دارن تاییدتون میکنن، شما برید توی یکی از سازمان ها که اسمشون رو توی ب ن ن م روی بورد زده یه پروژه تعریف کنید که راه دستتون باشه و مشکلی هم برای ویزاتون ایجاد نکنه. پیشنهاد کاهش زمان هم حضور فیزیکی در بنیاد و پیگیریه! ژورنال ISI رو هم تو پست فبلیتون نوشتم!! (پا تو کفش آقا مهران هم کردیم، شرمنده حضورشون!)
    شادباشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون آقا مهران بابت توضیحات کامل و جامعی که ارائه دادین
    راستش چند تا سوال دیگه هم به ذهنم رسید که ممنون میشم اگه لطف بکنید و راهنمایی بفرمایید :

1. اگه میشه در مورد وضعیت مرخصی و همچنین تعطیل بودن/نبودن پنجشنبه و جمعه ها در دوره آموزشی ، و همچنین در مورد وضعیت متاهل ها بیشتر توضیح بدین.
    2. بعد از تکمیل پرونده ، چند روز طول کشید تا برگ سبزتان بیاد و تاریخ اعزام را نظام وظیفه برای کی زده بود !؟
    3.الف. بعد از اینکه در بنیاد ملی نخبگان پرونده تشکیل دادین ، چه مدت طول کشید تا به سازمان معرفی بشید و کارهای پروپوزال را شروع بکنید !؟
    3.ب. برای کاهش این زمان چه پیشنهاداتی دارید !؟
    4. اگه بخواهیم خودمان سازمانی را انتخاب بکنیم ، باید به بنیاد ملی نخبگان بگیم یا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح !!؟ آیا نامه اعلام نیاز هم لازمه برای این منظور !؟
    5. آیا این ژورنال ISI حتما باید مربوط به پایان نامه باشه !!؟

باز هم شرمنده که تعداد سوالات زیاد شد. خیلی خیلی ممنون
    همیشه موفق باشید

ممنون از اردوان عزیز برای راهنمایی کاملش
    والا پیشنهاد من اینه که به تاپیک باز بشه به نام "تجربیات دوستان از پادگان شهید مدرش کرج" و این بحث ها بره اونجا! توضیحات دوستمون کامل بود و من خودم دی ماه اونجا بودم و تقریبا همینه! مطمئن باشید خوش میگذره و شما احساس نمی کنید امدید آموزشی! هوای متاهل ها رو دارن نگران نباش!
    2) من قبل از نخبگی برگ سبزم آمده بود! اونم نگران نباش به محض اینکه نخبگی شما تایید شد که میتونی از نظام وظیفه استفاده کنی میری باطلش می کنی و دیگه اعزام نمیشی به جایی!
    3)دوست من شرایط من فرق میکرد! من قبلا عضو بنیاد نخبگان بودم و نیاز نبود مثل دوستان تو صف انتطار باشم! به من ظرف 1 هفته زنگ زدن که برو ب ن ن م! (ثریا بین 2 تا3 ماه طول میکشه معمولا!!)
    متاسفانه کاری نمیسه کرد باید پی گیر باشی دیگه!!
    4)فکر کنم لیست سازمان ها توی فروم باشه..نه نیاز به نامه اعلام نیاز نیست! همون که شفاها هماهنگ کردید کافیه!
    5) همون طور که دوستومن گفتن بله فکر می کنم باید از پایان نامه باشه..

برای اموزشی هم تصحیح می کنم اوایل آذر و اوایلی اردیبهشت یا حضورا برید و یا زنگ ب ن ن م بزنید که اسمتون رو تو لیست بنویسن
    این سئوالات را تا حالا کجا گذاشته بودی؟ :دی دی

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    ممنون از اردوان عزیز برای راهنمایی کاملش
    والا پیشنهاد من اینه که به تاپیک باز بشه به نام "تجربیات دوستان از پادگان شهید مدرش کرج" و این بحث ها بره اونجا! توضیحات دوستمون کامل بود و من خودم دی ماه اونجا بودم و تقریبا همینه! مطمئن باشید خوش میگذره و شما احساس نمی کنید امدید آموزشی! هوای متاهل ها رو دارن نگران نباش!
    2) من قبل از نخبگی برگ سبزم آمده بود! اونم نگران نباش به محض اینکه نخبگی شما تایید شد که میتونی از نظام وظیفه استفاده کنی میری باطلش می کنی و دیگه اعزام نمیشی به جایی!
    3)دوست من شرایط من فرق میکرد! من قبلا عضو بنیاد نخبگان بودم و نیاز نبود مثل دوستان تو صف انتطار باشم! به من ظرف 1 هفته زنگ زدن که برو ب ن ن م! (ثریا بین 2 تا3 ماه طول میکشه معمولا!!)
    متاسفانه کاری نمیسه کرد باید پی گیر باشی دیگه!!
    4)فکر کنم لیست سازمان ها توی فروم باشه..نه نیاز به نامه اعلام نیاز نیست! همون که شفاها هماهنگ کردید کافیه!
    5) همون طور که دوستومن گفتن بله فکر می کنم باید از پایان نامه باشه..

برای اموزشی هم تصحیح می کنم اوایل آذر و اوایلی اردیبهشت یا حضورا برید و یا زنگ ب ن ن م بزنید که اسمتون رو تو لیست بنویسن
    این سئوالات را تا حالا کجا گذاشته بودی؟ :دی دی
    خیلی ممنون آقا مهران بابت راهنمایی تان
    راستش من الان دارم روی پروژه کسر خدمت کار می کنم و قصدم هم این بود که 3-4 تا پروژه بردارم و سربازی را اینطوری تمومش بکنم ؛ ولی وقتی دیدم دوستان میگن که کسری خیلی زیاد نمیدن ، میخام اگه بشه یک مقاله جور کنم و از طریق بنیاد ملی نخبگان سربازی را انجام بدهم. همچنین میخام با اون سازمانی که الان دارم براشون کار میکنم صحبت بکنم که اگه بشه همین پروژه را ادامه بدیم.
    راستی ، با پیشنهاد ایجاد تاپیک برای تجربیات پادگان کرج هم موافقم. من پیگیری میکنم و اگه تونستم یک تاپیک ایجاد میکنم.
    خیلی ممنون
    همیشه موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام خدمت دوستان
    ضمن تشکر از دوستان عزیز
    سوالی که می پرسم شاید تکراری باشه ، ببخشید
    یکی از دوستان من می گفت ، در بنیاد ملی نخبگان قبلا طوری بود هر کی یه مقاله معتبر داشت سریع پروندش بررسی می شد
    اما حالا برای افراد کمیسیون گذاشته می شه، و بین افراد انتخاب می شه، که توی همین جا خوندم برای بررسی اعتیار مقاله هم هم هست
    سوالم این بود که برای من که معدل کارشناسی بالای 17 و دانشجوی ارشد هستم و تا اخر فروردین هم 2 تا اکسپت مقاله علمی و پژوهشی به دستم می رسه
    احتمال اینکه بتونم از طریق بنیاد ملی نخبگان ، به جای سربازی پروژه انجام بدم چقدر هستش؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    ضمن تشکر از دوستان عزیز
    سوالی که می پرسم شاید تکراری باشه ، ببخشید
    یکی از دوستان من می گفت ، در بنیاد ملی نخبگان قبلا طوری بود هر کی یه مقاله معتبر داشت سریع پروندش بررسی می شد
    اما حالا برای افراد کمیسیون گذاشته می شه، و بین افراد انتخاب می شه، که توی همین جا خوندم برای بررسی اعتیار مقاله هم هم هست
    سوالم این بود که برای من که معدل کارشناسی بالای 17 و دانشجوی ارشد هستم و تا اخر فروردین هم 2 تا اکسپت مقاله علمی و پژوهشی به دستم می رسه
    احتمال اینکه بتونم از طریق بنیاد ملی نخبگان ، به جای سربازی پروژه انجام بدم چقدر هستش؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    شما بعد از اینکه اکسپت مقاله هاتون اومد حتما اقدام بکنید و سربازی را در حین تحصیل تمام بکنید.
    به نظر من مشکلی نیست.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

با سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مکانیک هستم. معدل لیسانسم 16.5 و معدل ارشدم 18.8 هست. می خواستم بدونم با مقاله علمی پژوهشی داخلی می شود برای انجام پروژه به جای خدمت سربازی در بنیاد اقدام کرد یا حتما مقاله باید isi باشد. آخه توی سامانه ثریا زده مقاله علمی پزوهشی ( http://soraya.bmn.ir/tabid/68/Default.aspx ).

با تشکر از همگی

Junior Member

با سلام. نامه من از طرف بنیاد ملی نخبگان برای نخبگان نیروهای مسلح فرستاده شده. به نظر شما کدوم سازمان زیر مجموعه نخبگان نیروهای مسلح برای گرفتن پروژه مناسبتره (پروژه سبکتر، رفتار مناسب و روند سریع ارسال نامه های اداری) که ازشون نامه اعلام نیاز بگیرم؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan_ho نمایش پست ها
    با سلام. نامه من از طرف بنیاد ملی نخبگان برای نخبگان نیروهای مسلح فرستاده شده. به نظر شما کدوم سازمان زیر مجموعه نخبگان نیروهای مسلح برای گرفتن پروژه مناسبتره (پروژه سبکتر، رفتار مناسب و روند سریع ارسال نامه های اداری) که ازشون نامه اعلام نیاز بگیرم؟
    با تشکر.
    سلام
    شما کی توی سامانه ثبت نام کرده بودید که الان کاراتون انجام شد؟
    مرسی

Junior Member

حدود 20 دی البته تعطیلات عیدم باعث شد پروسه یه مقدار طولانی تر بشه....

Junior Member

سلام دوستان.
    من در حال انجام طرح جایگزین خدمت هستم تو دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر هستم. دوتا سوال داشتم
    1- ایا باید هر سه ماه یک گزارش به دانشگاه تحویل بدیم؟ بدون دادن این گزارشا نمیذارن دفاع کنیم؟
    2- آیا امکانش هست زودتر از 10 ماه طرحو تموم کنیم و دفاع کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)