صفحه 12 از 47 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام

من همزمان با دوره ارشد به صورت تمام وقت کار می کردم، ممکنه به خاطر تمام وقت بودن دانشگاه این بخشی از سابقه کاریم رو قبول نکنند؟ ممنون میشم کمک بکنید.

من هم با اینکه ویزای دانشجویی رو خودم گرفتم و با مراحل اشنا هستم اما تصمیم گرفتم وکیل بگیرم چون این 5700 تا نسبت به هزینه هایی که این مسیر داره ارزش ریسک نکردن رو داره و همچنین اینکه دیگه حوصله استرس این مراحل رو ندارم همه چی رو میدم وکیل و فقط اونو همراهی می کنم ببینیم چی پیش میاد
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    بالاخره تصمیمم و گرفتم.شنبه می رم با یک وکیل قرار داد ببندم برای مهاجرت.
    درسته هنوز امتیاز کامل و نمیارم ولی تا اون موقع سعی می کنم امتیازم و برسونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    من هم با اینکه ویزای دانشجویی رو خودم گرفتم و با مراحل اشنا هستم اما تصمیم گرفتم وکیل بگیرم چون این 5700 تا نسبت به هزینه هایی که این مسیر داره ارزش ریسک نکردن رو داره و همچنین اینکه دیگه حوصله استرس این مراحل رو ندارم همه چی رو میدم وکیل و فقط اونو همراهی می کنم ببینیم چی پیش میاد
    البته این مسأله یک تصمیم شخصی هست اما تا اونجایی که من میدونم، اگر پروندتون پیچیدگی های خاصی نداره، خودتون هم میتونین از پس فرآیند گرفتن ویزا بربیاین. فقط سعی و تلاش میخواد و مقدار زیادی وقت.

در هر صورت اگر تصمیم گرفتین که وکیل بگیرین توصیه میکنم حتما با چند نفر از مشتری های قبلی اون وکیل صحبت کنین و مطمئن بشین که کارش رو بلده. موارد زیادی بوده که ناشی بودن وکیل فقط باعث کند شدن پروسه گرفتن ویزا و ایجاد مشکلات مضاعف شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    البته این مسأله یک تصمیم شخصی هست اما تا اونجایی که من میدونم، اگر پروندتون پیچیدگی های خاصی نداره، خودتون هم میتونین از پس فرآیند گرفتن ویزا بربیاین. فقط سعی و تلاش میخواد و مقدار زیادی وقت.

در هر صورت اگر تصمیم گرفتین که وکیل بگیرین توصیه میکنم حتما با چند نفر از مشتری های قبلی اون وکیل صحبت کنین و مطمئن بشین که کارش رو بلده. موارد زیادی بوده که ناشی بودن وکیل فقط باعث کند شدن پروسه گرفتن ویزا و ایجاد مشکلات مضاعف شده.
    سلام
    من برای پروسه skilled worker 2014 کانادا خودم اقدام کردم و به خاطر یه مساله کوچیک ریجکت شدم و همه پول و انرژی و زمانم از دست رفت. حالا میخوام واسه استرالیا اقدام کنم. تصمیم گرفتم دیگه ریسک نکنم و وکیل بگیرم. من چطور میتونم مشتری های قبلی وکلای رجیستر شده رو پیدا کنم تا ازشون در مورد کار وکیل پرس و جو کنم؟ شما ایده ای در این زمینه دارید؟
    Keep your eyes on the stars and your feet on the ground

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer1393 نمایش پست ها
    سلام
    من برای پروسه skilled worker 2014 کانادا خودم اقدام کردم و به خاطر یه مساله کوچیک ریجکت شدم و همه پول و انرژی و زمانم از دست رفت. حالا میخوام واسه استرالیا اقدام کنم. تصمیم گرفتم دیگه ریسک نکنم و وکیل بگیرم. من چطور میتونم مشتری های قبلی وکلای رجیستر شده رو پیدا کنم تا ازشون در مورد کار وکیل پرس و جو کنم؟ شما ایده ای در این زمینه دارید؟
    فکر میکنم توی فروم migranthelp میتونین اطلاعات خوبی پیدا بکنین.

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

برای ارزیابی مدرکتون توسط engineering australia آیلتس 6 میخواین (جنرال یا آکادمیک و همه ی مهارت ها حداقل بالای 6) و برای سازمان مهاجرت هرچی بیشتر امتیاز بیشتری می گیرین. 4 تا 6، 0 امتیاز. 4 تا 7 10 و 4 تا 8 20 امتیاز. البته سازمان مهاجرت تافل هم قبول می کنه.

پیروز باشید
    قبلا برای اسسمنت همپوشانی دو تا کارنامه قبول بود برای ایچ بند شیش اما الامن که اسکن کارنامه ها رو میفرستن میگن مثل اینکه دیگه قبول نمیکنه و توی یک کارنامه میخواد؟؟؟ کسی اطلاع داره؟ ممنونم...

Junior Member

کمک فوری فوری
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من همزمان با دوره ارشدم به صورت تمام وقت کار می کردم و سابقه بیمه و قرارداد و ... هم دارم. مدارکم را که برای اسس به مهندسی استرالیا ارسال کردم اسسور نامه زد که امکان ندارد که کسی به صورت تمام وقت کار بکنه و دوره تحصیلش هم تمام وقت باشه. در نتیجه فقط مدرک منو اسس کرد و سابقه کارم را اسس نکرد و گفت شما قصد گمراه کردن ما را داشتی و من هم هرچی توضیح قانع نشد. اما حاضر شد که فقط مدرک را ارزیابی کنه
    حال سوالی که دارم اینه که من اگر الان بخوام برای ادره مهاجرت مدارکم را ارسال کنم ایا افیسر کار و تحصیل همزمان که هر دو به صورت تمام وقت باشه را قبول میکنه یا دوباره به همین مشکل اسسور برخورد میکنم. لطفا راهنمایی کنید. دوستانی بوده اند که تحصیل ارشد و کارشون هر دو تمام وقت بوده باشه و با افیسر مساله ای داشته باشند؟
    لطفا راهنمایی سریع بفرمایید
    متشکرم

Junior Member

یه سوال
    دوستم که ایرانی نیست با یه پسر ایرانی به عنوان اسپوز اومده. اما حالا ریلیشنشیپشون به هم خورده. باید به جایی اعلام کنن؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSHER نمایش پست ها
    کمک فوری فوری
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من همزمان با دوره ارشدم به صورت تمام وقت کار می کردم و سابقه بیمه و قرارداد و ... هم دارم. مدارکم را که برای اسس به مهندسی استرالیا ارسال کردم اسسور نامه زد که امکان ندارد که کسی به صورت تمام وقت کار بکنه و دوره تحصیلش هم تمام وقت باشه. در نتیجه فقط مدرک منو اسس کرد و سابقه کارم را اسس نکرد و گفت شما قصد گمراه کردن ما را داشتی و من هم هرچی توضیح قانع نشد. اما حاضر شد که فقط مدرک را ارزیابی کنه
    حال سوالی که دارم اینه که من اگر الان بخوام برای ادره مهاجرت مدارکم را ارسال کنم ایا افیسر کار و تحصیل همزمان که هر دو به صورت تمام وقت باشه را قبول میکنه یا دوباره به همین مشکل اسسور برخورد میکنم. لطفا راهنمایی کنید. دوستانی بوده اند که تحصیل ارشد و کارشون هر دو تمام وقت بوده باشه و با افیسر مساله ای داشته باشند؟
    لطفا راهنمایی سریع بفرمایید
    متشکرم
    آفیسرهای دیاک خیلی دقیقتر پرونده ها رو بررسی میکنن نسبت به اسسورها. اگر اونجا بهتون گیر دادن دیاک حتما بهتون کیر میده ضمنا این یه سوتی کاملا واضحه و چون قضیه امتیاز در میونه حتما ازتون توضیح میخواد و یه احتمال زیاد رد میکنه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    آفیسرهای دیاک خیلی دقیقتر پرونده ها رو بررسی میکنن نسبت به اسسورها. اگر اونجا بهتون گیر دادن دیاک حتما بهتون کیر میده ضمنا این یه سوتی کاملا واضحه و چون قضیه امتیاز در میونه حتما ازتون توضیح میخواد و یه احتمال زیاد رد میکنه
    به نظر منم ریسک نکن و رو امتیازش حساب نکن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)