صفحه 14 از 47 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 463

موضوع: قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : قوانین مهاجرتی ( immi.gov.au ) استرالیا و مسائل مرتبط

شرایط لازم برای کسب شهروندی استرالیا به نقل از فرم مربوطه در سایت اداره مهاجرت:

• are aged 18 years or over and under 60
    • are a migrant who is a permanent resident
    • satisfy the residence requirement (see Step 2)
    • are likely to reside, or to continue to reside, in Australia or to maintain a close and continuing association with Australia, and
    • are of good character.

General residence requirement
    Permanent residents must:
    • have been living in Australia on a valid Australian visa for 4 years immediately before applying which must include the last 12 months as a permanent resident, and
    • not have been absent from Australia for more than one year in the past 4 years, including no more than 90 days in the year before applying.

Junior Member

سلام دوستان
    من فرم EOI را ۲ هفته پیش پر کردم ولی جایی برای اپلود مدارک نداشت من نمیدونم برای ارزیابی مدارک و غیره چکار باید بکنم و خیلی گیج شدم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MBDUBAI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فرم EOI را ۲ هفته پیش پر کردم ولی جایی برای اپلود مدارک نداشت من نمیدونم برای ارزیابی مدارک و غیره چکار باید بکنم و خیلی گیج شدم لطفا اگر ممکنه راهنمایی کنین
    شما اول باید مدارک تحصیلی (و احتمالا سابقه کار) رو ارزیابی کنین و بعد برای پر کردن EOI اقدام کنین. مراحل فرآیند اقدام برای مهاجرت به استرالیا (ویزای 189) به این شکل هست:
    انجام ارزیابی مدارک تحصیلی (سوابق کاری) ---> پر کردن EOI ---> دریافت invitation ---> ثبت درخواست ویزا (lodge) و پرداخت هزینه ویزا ---> آپلود کردن مدارک ---> تماس آفیسر(ها) جهت درخواست مدارک تکمیلی و انجام مدیکال ---> صدور ویزا

Junior Member

لطفا راهنمایی کنید
    من برای ویزا 190 میخاستم اقدام کنم ولی امتیازم 55 میشه برای ویزای 489 هم خاستم اقدام کنم دیدم برای اینکه اون 10 امتیاز Nomination by state or territory رو گیری اکثر رشته های توی لیست proficient ielts میخان یا حتی 7.5-8 در اسکیل ها و برای رشته teaching که مربوط به من هست بعضی استان ها هم آیلس آکادمیک میخان. با این وضع اگه آیلس حداقل 7 تو همه اسکیل ها نداری اصلا نمیتونی اپلای کنی؟؟!!!

Junior Member

خيلي ممنون از پاسخ كاملتون. اگر اجازه بفرماييد يك سوال ديگر هم داشتم. من دقيقا تولد ٣٢ سالگيم كه ٢ هفته پيش بود فرم EOI را پر كردم ، كه اگر اين كار بيهوده بوده مي خواهم بدانم اگر الان براي ارزيابي مداركم را بفرستم، ديگر امتياز سن ٣٢ سالگي را نمي گيرم؟

Junior Member

دوستان خبر دارید که گواهی دم سوء پیشینه هم بعد از لاج کردن لازمه که اپلود کرد یا نه؟ این گواهی جزو مدارک روتینه سفارته یا نمیخواد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MBDUBAI نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسخ كاملتون. اگر اجازه بفرماييد يك سوال ديگر هم داشتم. من دقيقا تولد ٣٢ سالگيم كه ٢ هفته پيش بود فرم EOI را پر كردم ، كه اگر اين كار بيهوده بوده مي خواهم بدانم اگر الان براي ارزيابي مداركم را بفرستم، ديگر امتياز سن ٣٢ سالگي را نمي گيرم؟
    تا جایی که من میدونم، شما تا زمانی که 32 سال و 11 ماه و 29 روز داشته باشین همچنان 32 ساله محسوب میشین و 30 امتیاز رو برای سن میگیرین.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط caroline نمایش پست ها
    دوستان خبر دارید که گواهی دم سوء پیشینه هم بعد از لاج کردن لازمه که اپلود کرد یا نه؟ این گواهی جزو مدارک روتینه سفارته یا نمیخواد؟
    کلا در پروسه ویزای مهاجرت شما با اداره مهاجرت استرالیا در ارتباط هستین و نه سفارت استرالیا.

بله گواهی عدم سوء پیشینه جزء مدارکی هستش که باید آپلود کنین. البته میتونین صبر کنین تا آفیسر ازتون این مدرک رو بخواد و بعد برای گرفتنش اقدام کنین چون تاریخ انقضا داره.

Junior Member

سلام،: وضعیت پرونده ما از assessment in progressبه application received تبدیل شده، این به چه معنایی هست؟ البته last updatesh رو همون تاریخی زده که مدیکال ثبت شده،من یه سرچی زدم و متوجه شدم که application received اولین status پرونده هست و اینکه برا ما الان تازه این رو نشون می ده یکم نگران کننده هست

سلام دوستان،

من امتیاز هایم را حساب کردم ، دقیقا 60 تا شد، پس فاعدتا باید بنونم برای 189 اقدام کنم

چند تا سوال داشتم ممنون میشوم جواب بدید ؟

1- معمولا این قوانین تا کی برقرار هستند ؟ و اگه بخوان عوض بشن توی چه ماهی عوض میشن ؟
    2- من لیسانس IT هستم، چندین تا ANZSCO Code هست که به کیس من میخورد، اما از کجا میتونم بفهمم که، برای کدام یک از این عنواین شغلی اقدام کنم، زودتر ب اقامت منتهی میشود ؟
    (البته من خواستم بر اساس دی مند استانی این ANZSCO ها رو بر اساس اولیت مرتب کنم؛ که نشد، چون در اکثر استان های On Demand بود ) ، شما ایده ای دارید ؟
    SpreadSheet ای وجود دارد که بر اساس آن بشود به یه نتیجه ای رسید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)