صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 283

موضوع: میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

دوستان سن 34 سالگی برای اقدام Phd اوکی هست ایا؟ با خودم فکر می کنم اگر من اقدام کردم، در 40 سالگی دکتری خواهم گرفت دیگه، من دیگه کی برسم به خونه و زندگی ام؟ چگونه مخارج ام رو اوکی کنم؟ الان در یک شرکت مشاوره ای مشغولم.
    مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان سن 34 سالگی برای اقدام Phd اوکی هست ایا؟ با خودم فکر می کنم اگر من اقدام کردم، در 40 سالگی دکتری خواهم گرفت دیگه، من دیگه کی برسم به خونه و زندگی ام؟ چگونه مخارج ام رو اوکی کنم؟ الان در یک شرکت مشاوره ای مشغولم.
    مرسی
    سلام
    بنظر من بستگی به رشته تحصیلی و مقصد شما داره.
    اگه رشته شما مهندسی مرتبط با کامپیوتر هست بنظر من فرصت خوبی هست البته شاید مستر دوم خیلی بهتر باشد
    ولی تا دقیق‌تر ننویسید نمیشه نظر داد من سی و پنج سال داشتم برای مستر دوم از ایران خارج شدم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ممنونم، رشته ام برق است و تنها جایی که برای پیشرفت می شه درنظر گرفت، آمریکا هست. ولی از طرفی دور بودن از خانواده و شرایط برگشت واقعا محدودیت ایجاد می کنه و چالشی بزرگ که آدم رو از رفتن منصرف و قید پیشرفت رو زدن...
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنونم، رشته ام برق است و تنها جایی که برای پیشرفت می شه درنظر گرفت، آمریکا هست. ولی از طرفی دور بودن از خانواده و شرایط برگشت واقعا محدودیت ایجاد می کنه و چالشی بزرگ که آدم رو از رفتن منصرف و قید پیشرفت رو زدن...
    دوست عزیز
    ین شما برای دکتری زیاد نیست خصوصا اگه رشته embedded computing بخونی که ترکیب بین برق و کامپیوتر هست بازار کاری بهتری دارد. در مورد مهاجرت کلا تصمیم بسیار سختی هست گاهی وقتا من هم بعد سال‌های فکر می کنم آیا کار درستی بود یا نه ولی در مقایسه با تجاربی که بدست آوردم بنظر خودم کار درستی کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIS

سلام؛ بنظرم قطعا دوری از خانواده دلخواه نیست ولی میشه با تکنولوژی مثل وانس اپ بصورت تصویری هر روز با خانواده صحبت کرد. ثابت شده که مغز نمی تونه تفاوت بین ارتباط حضوری و تصویر مجازی رو تشخیص بده.
    از طرفی دیگه اگه قرار باشه که از والدین اصلا دور نشیم که حتی نباید مدرسه می رفتیم. همون روز اول مدرسه اولین دوری از والدین رو همه امون تجربه کردیم.
    دیگه اینه یک واقعیت هست که بالاخره والدین هرچند عزیز باشند، تا اخر عمرمون که همراهمون نیستند، بهرصورت باید زندگی کرد و این انتخاب هر کسی هست که بخواد به وضع موجود اکتفا کنه و یا برای پیشرفت و حرکت رو جلو تلاش کنه

Junior Member

سلام دوستان من 37 سالم هس برق الکترونیک خوندم و ارشد هم سیگنال و سیستم 8 سال کار مرتبط در هوافضا دارم بنظرتون با این 10 سال گپ تحصیلی شانس پذیرش هست ؟ البته برای ارشد مجدد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    سلام دوستان من 37 سالم هس برق الکترونیک خوندم و ارشد هم سیگنال و سیستم 8 سال کار مرتبط در هوافضا دارم بنظرتون با این 10 سال گپ تحصیلی شانس پذیرش هست ؟ البته برای ارشد مجدد
    سلام دوست عزیز

سن به عتوان بک فاکتور به تنهایی تاثیری منفی برای پذیرش شدن توسط دانشگاهها در تقریبا تمام کشورهای نیمه غربی دنیا برای تقریبا همه رشته ها ندارد. ویزا مساله دیگریست.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

بعضی از ادمهای مطرحی که من می شناسم تازه بعد از 30 سالگی شروع کردند به ارشد خواندن!

سلام دوست عزیز
    بسیاری از کشورها برای گرفتن پذیرش آخرین موردی رو که بررسی می کنند همین سن متقاضی است و بیشتر به رزومه تحصیلی و حتی کاری شما توجه می کنند. پس به نظر بنده بیشترین توجه تون رو بزارید روی ایجاد رزومه ای بسیار قوی برای پذیرش گرفتن!!!
    داشتیم حتی با گپ تحصیلی زیاد و سن بالای 41 سال از بهترین دانشگاه های دنیا پذیرش گرفتن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بسیاری از کشورها برای گرفتن پذیرش آخرین موردی رو که بررسی می کنند همین سن متقاضی است و بیشتر به رزومه تحصیلی و حتی کاری شما توجه می کنند. پس به نظر بنده بیشترین توجه تون رو بزارید روی ایجاد رزومه ای بسیار قوی برای پذیرش گرفتن!!!
    داشتیم حتی با گپ تحصیلی زیاد و سن بالای 41 سال از بهترین دانشگاه های دنیا پذیرش گرفتن!!!
    از دانشگاههای کدام کشور ؟
    بزرگترین مشکلی که من دارم کمبود اعتماد به نفس هست چرا که در آستانه 40 سالگی میخام برای ارشد اقدام کنم و احساس شرم دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)