صفحه 103 از 151 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    خودم سوال این جواب رو بدم چون امروز ریز نمرات قابل ترجممو از محل تحصیل لیسانسم که دانشگاه آزاد گرفتم. دقت کنید که من پایان خدمت ندارم و همین الان دانشجوی ارشدم در یک دانشگاه دیگه.
    شما دو حالت دارین:
    1) فعلا تو دانشگاهی که می خواین ریز نمره بگیرین درس می خونین. اونوقت فرم شماره 3 راه حله که به اندازه کافی توضیح داده شده در همین فروم.
    2) از دانشگاه فارغ التحصیل شدین. 1 کپی از دانشنامه(که معمولا از بایگانی دانشگاه میگیرین یا همونجا کپی می کنن واستون) 1 برگ کپی از اول شناسنامه و 1 برگ کپی از کارت ملی به صورت پشت و رو و 5500 تومان فیش بانکی ریخته شده به زبرجد فارغ التحصیلان بر میدارید میدین مسئول فارغ التحصیلان براتون بعده 1 تا 1.5 ساعت پرینت می گیره. به همین راحتی. چیز خاص دیگه ای نداره. بعدش باید ببرین ساختمان مرکزی در تهران امضا بکنن و تمام. ریز نمرات آماده ترجمه هستن.
    بدترین حالت زمانیه که دانشنامتون نیومده باشه که باید برین سراغ تسریع. امکان نداره بدون اومدن دانشنامه ریز نمره بدن.
    تو ریز نمره هم درس های حذف شدتون رو نمیزنن ولی معدل کل و دروس افتاده سر جاشه.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز منم تقریبا شرایط شما رو دارم. من سال 91 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. الان به این شکلی که گفتید ریز نمرات منو بهم میدن واسه لیسانس؟ دانشنامه رو هم بعد از پذیرش و کارای وزارت علوم میدن بهمون دیگه؟
    ارشد رو هم هنوز فارغ التحصیل نشدم پایان نامم مونده...واسه ارشد هم الان ریز نمره بگیرم واسه پذیرش کافیه؟ واسه مایی که مشمول هستیم بهمون میدن ریز نمره رو؟
    ممنون میشم جوابمو بدید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم تقریبا شرایط شما رو دارم. من سال 91 از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. الان به این شکلی که گفتید ریز نمرات منو بهم میدن واسه لیسانس؟ دانشنامه رو هم بعد از پذیرش و کارای وزارت علوم میدن بهمون دیگه؟
    ارشد رو هم هنوز فارغ التحصیل نشدم پایان نامم مونده...واسه ارشد هم الان ریز نمره بگیرم واسه پذیرش کافیه؟ واسه مایی که مشمول هستیم بهمون میدن ریز نمره رو؟
    ممنون میشم جوابمو بدید
    بله دیگه بالا نوشتم که می دن و من خودم گرفتم.
    ارشد رو من نگه داشتم شهریور دفاع کنم بعد ریز نمره کامل بگیرم این مونده به خودتون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    بله دیگه بالا نوشتم که می دن و من خودم گرفتم.
    ارشد رو من نگه داشتم شهریور دفاع کنم بعد ریز نمره کامل بگیرم این مونده به خودتون.
    خوب مگه اینظور نیست که وقتی دفاع کنیم و فارغ التحصیل حساب شیم بهمون ریز نمره نمیدن و میگن باید صبر کنین مدرک آماده شه؟ اگر الان ریز نمره بگیریم واسه پذیرش بهتر نیست؟

من دیروز در قسمت فارغ التحصیلان (تهران) بودم گفتند دانشنامه ی شما هنوز پنج روزه رسیده بعد چهل روزه خروج میخوره و اونموقع بیایید پیگیر کارهاتون بشید. مسئله اینجاست من فوقش میتونم 2 ماه منتظر بمونم واسه دانشنامه و باید پروسه ی ویزا را شروع کنم. چه کاری میتونم انجام بدم که پروسه ی دانشنامه ی سریع بشه؟ چون با این روند نمیتونم به پروسه ویزا برسم و کلا ترم را از دست میدم

سلام دوستان من دانشجوی ارشد هستم و مدرک موقت لیسانسم جز مدارک ارشدم پیش دانشگاه ارشد هست.. امروز رفتم امور فارغ التحصیلان دانشگاه لیسانسم که آزاد بوده و گفتن فقط در صورتی که مدرک موقتتو بیاری بهت ریزه رو و دانشنامه رو میدیم و هیچکدومو بهم ندادن..دانشگاه ارشد هم که تا بعد از فارغ التحصیلی و معافیت تحصیلی بمن مدرک موقت لیسانس رو نمیده....بنظرتون الان من چطور میتونم پذیرش بگیرم اصلا? لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management - Aalto University

دوستان من باید تا 16 مرداد مدرک ارسال کنم برای دانشگاه. دانشگاه قبول کرده که مدرک موقت رو بفرستم و وقتی مدرک اصلی آماده شد، ارسال کنم.
    من هفته دیگه آخرین نمرم ثبت میشه و می تونم فارغ التحصیل بشم و باید وزارت علوم پرونده تشکیل بدم تا دانشنامه ام صادر بشه. با این اوصاف، من چطوری می تونم ریزنمراتم رو بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    ارشد دانشگاه آزاد را زمستان 91 تموم کردم.
    الان مشغول خدمت سربازی ام و 5 ماه دیگه از خدمتم مونده تا تموم بشه.
    حالا چند سوال از شما داشتم:
    1-آیا دانشگاه آزاد با ارایه گواهی اشتغال به خدمت اصل دانشنامه را تحویل می دهد؟ یا حتما پایان خدمت داشت؟
    2-آیا در دانشگاه آزاد ریز نمرات قابل ترجمه هم به صورت پیش فرض از سازمان مرکزی صادر و به دانشگاه (علوم و تحقیقات تهران) ارسال شده است یا اینکه تازه باید درخواست بدهم؟ در این صورت این پروسه چقدر طول می کشه؟

ممنون

Junior Member

دوستان برای گرفتن ریز نمرات باید فقط یه بار به فارغ التحصیلان درخواست بدیم؟ میخوام بدونم مثلا من اگه قراره برای 5 تا دانشگاه بفرستم تو کدوم مرحله باید کپی برابر اصل کنم؟ دارالترجمه چند تا نمونه بهم میده؟ ممنون میشم یه توضیح بهم بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط fk2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ارشد دانشگاه آزاد را زمستان 91 تموم کردم.
    الان مشغول خدمت سربازی ام و 5 ماه دیگه از خدمتم مونده تا تموم بشه.
    حالا چند سوال از شما داشتم:
    1-آیا دانشگاه آزاد با ارایه گواهی اشتغال به خدمت اصل دانشنامه را تحویل می دهد؟ یا حتما پایان خدمت داشت؟
    2-آیا در دانشگاه آزاد ریز نمرات قابل ترجمه هم به صورت پیش فرض از سازمان مرکزی صادر و به دانشگاه (علوم و تحقیقات تهران) ارسال شده است یا اینکه تازه باید درخواست بدهم؟ در این صورت این پروسه چقدر طول می کشه؟

ممنون
    سلام
    1- بله من چند نفرو دیدم که با ارایه گواهی اشتغل به خدمت دانشنامه رو گرفتن
    2- پیش فرض ؟؟؟؟مگه داریم ؟؟؟ شما باید فارغ التحصیلانتون درخواست بدید و اگر خودتون ببرید تهرن 1 روزه انجام میشه ولی اگه دانشگاه بفرسته 2-3 هفته ( برای درخواست ریز نمره حتما باید دانشنامه اماد باشه )
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط fairy0o0 نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن ریز نمرات باید فقط یه بار به فارغ التحصیلان درخواست بدیم؟ میخوام بدونم مثلا من اگه قراره برای 5 تا دانشگاه بفرستم تو کدوم مرحله باید کپی برابر اصل کنم؟ دارالترجمه چند تا نمونه بهم میده؟ ممنون میشم یه توضیح بهم بدید
    شما 1 بار درخواست میدید و به تعدادی که میخاید ترجمه میکنید. بستگی به کشور مورد نظر داره که اصل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوان ( مثل کانادا امریکا ) یا کپی تایید سفارت بخان ( مثل المان ) یا کپی برابر اصل
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)