صفحه 7 از 1011 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroozpooryo نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه فارغ التحصیل شدم(ارشد)
    میخواستم بپرسم اگه الان یه پروژه کسر خدمت مثلا ۱۰ ماهه از یه سازمانی بگیرم
    و بعد از سه یا چهار ماهه دیگه تو یه شرکت دیگه ای امریه بشم آیا قبول می کنند?
    منظورم اینه که میتونم قبل از اتمام پروژه کسر خدمتی که گرفتم برم و امریه بشوم و دو تا رو با هم انجام بدم ؟
    با تشکر
    من کسایی رو میشناسم که حین خدمت پروژه کسری انجام دادن
    یعنی اصلا مهم نیست دانشجو باشی یا سرباز

سلام دوستان.
    من درحال گرفتن امریه سربازی توی یکی از ارگان های دولتی هستم. از طرفی هم بعدش میخوام برم آمریکا. دوستام میگن اگه امریه بگیری بعدا برای رفتن به آمریکا مشکل ساز میشه. چون امریه زیر نظر سپاه هست. کسی هست رتهنمایی کنه؟؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiflower نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من درحال گرفتن امریه سربازی توی یکی از ارگان های دولتی هستم. از طرفی هم بعدش میخوام برم آمریکا. دوستام میگن اگه امریه بگیری بعدا برای رفتن به آمریکا مشکل ساز میشه. چون امریه زیر نظر سپاه هست. کسی هست رتهنمایی کنه؟؟؟
    ممنون
    اولا فکر نکنم که حتی اگه سپاهم باشین مشکل خاصی پیش بیاد
    دوما اکثر امریه ها به جز خاتم برای ارتش هست. مثلا امریه استانداری ها و پالایشگاه ها رو مطمئنم که مال ارتشه. فکر کنم اکثرشون ارتش باشن

Junior Member

با سلام
    من در حال اقدام برای گرفتن معافیت کفالت از طریق همسر ( ماده 6 بهزیستی) هستم.اگر بخواهم همزمان برای امریه نیز اقدام کنم امکان پذیر است؟

Junior Member

Smile کد خوردن در سپاه و گرفت امریه

سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    من تا چند روز دیگه میخوام دفترچمو پست کنم
    چیکار کنم که همین اول کار سپاه کد بخورم در ضمن برا امریه قرارگاه خاتم هم پیگیری کردم گفتن که باید اول کد بخوری بعد تو سایت ثبت نام کنی دیگه بعدش با آشناها هست!!
    رشتم مکانیکه معدل 17/50 دانشگاه غیرانتفاعی تو سایت خاتم زده باید 18 باشید بسیجی فعال به همراه تکمیلی دارم با نیم نمره کم به مشکل برمیخورم؟
    اگه به فرض جایی غیر از سپاه کد بخورم واسه قرارگاه خاتم نمیتونم درخواست بدم؟چون تو سایتش نوشته بود حتما باید سپاه افتاده باشیم
    منتظر راهنماییتون هستم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کد خوردن در سپاه و گرفت امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط sokote93 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    چیکار کنم که همین اول کار سپاه کد بخورم در ضمن برا امریه قرارگاه خاتم هم پیگیری کردم گفتن که باید اول کد بخوری بعد تو سایت ثبت نام کنی دیگه بعدش با آشناها هست!!
    رشتم مکانیکه معدل 17/50 دانشگاه غیرانتفاعی تو سایت خاتم زده باید 18 باشید بسیجی فعال به همراه تکمیلی دارم با نیم نمره کم به مشکل برمیخورم؟
    اگه به فرض جایی غیر از سپاه کد بخورم واسه قرارگاه خاتم نمیتونم درخواست بدم؟چون تو سایتش نوشته بود حتما باید سپاه افتاده باشیم
    منتظر راهنماییتون هستم
    تا اونچایی که که میدونم هر ارگان امریه دهنده به یک مرکز آموزشی وابسته است مثلا وزارت نفت با 01 ارتش و خاتم هم قاعدتا
    با زیرمجموعه های سپاه و شما وقتی امریه ات اکی شد باید اون مرکز آموزشی بخصوص کد بخوری در غیر این صورت فکر میکنم
    امریه از بین خواهد رفت
    بازهم دوستان امریه دار امیدوارم در این زمینه هم نظر بدهند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    منتظر راهنماییتون هستم
    دوست عزیز تکمیلی داشتن نیم نمره تاثیر مثبت داره رو معدل پس مشکلی نداری.به نظر من که پذیرش میشی.

Junior Member

سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    منتظر راهنماییتون هستم
    عزیز تو نمیتونی کاری کنی الان ک سپاه بیوفتی، سپاه،ارتش یا نیرو انتظامی افتادنت 2 هفته قبل اعزام مشخص میشه به شرطی ک برا امریه اقدام نکنی و بخوای بری سربازی
    ولی اگه بخوای امریه بگیری خوده سازمانی ک تورو قبول کرده به نظام وظیفه نامه میزنه و تورو درخواست میکنه. مثلا خاتم نامه میزنه ب نظام وظیفه و بعدش دیگه تو سپاه میوفتی
    برا اموزشی هم بستگی داره کدوم سازمان پذیرشت کنه،مثلا برا خاتم یا یزد هستی یا کرج و برا وزارت دفاع میوفتی قزوین
    والا طبق قانون خود خاتم شما شرط معدل رو نداری و نمیتونی برا خاتم درخواست بدی، هیچ جا هم نگفته ک داشتن تکمیلی بسیج نیم نمره اضافه میکنه
    البته خاتم بیشترش پارتیه،داشته بای بقیش کشکه
    موفق باشی رفیق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    عزیز تو نمیتونی کاری کنی الان ک سپاه بیوفتی، سپاه،ارتش یا نیرو انتظامی افتادنت 2 هفته قبل اعزام مشخص میشه به شرطی ک برا امریه اقدام نکنی و بخوای بری سربازی
    ولی اگه بخوای امریه بگیری خوده سازمانی ک تورو قبول کرده به نظام وظیفه نامه میزنه و تورو درخواست میکنه. مثلا خاتم نامه میزنه ب نظام وظیفه و بعدش دیگه تو سپاه میوفتی
    برا اموزشی هم بستگی داره کدوم سازمان پذیرشت کنه،مثلا برا خاتم یا یزد هستی یا کرج و برا وزارت دفاع میوفتی قزوین
    والا طبق قانون خود خاتم شما شرط معدل رو نداری و نمیتونی برا خاتم درخواست بدی، هیچ جا هم نگفته ک داشتن تکمیلی بسیج نیم نمره اضافه میکنه
    البته خاتم بیشترش پارتیه،داشته بای بقیش کشکه
    موفق باشی رفیق
    ممنون
    پس بعد از مشخص شدن تاریخ اعزامم تو سایت خاتم ثبت نام میکنم(پارتیم تقریبا دارم)
    اگرم که امریم جور نشه میخوام بیفتم سپاه شیراز
    بعد از ثبت نام خاتم باید برم واسه گزینش تو سپاه شیراز که کارم بشه
    اینجوری خوبه؟!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی دو تا از ادارات دولتی همدان سر زدم برای امریه و گفتن که فعلا مجوز جذب سرباز ندادن بهمون (سال های قبل میگرفتن ولی برای امسال فعلا مجوزش صادر نشده از ستاد کل)

نامه درخواست امریه هم برده بودم براشون ولی قبول نکردن ازم گفتن که میگیریم امیدوار میشی بیخودی...

خواستم بدانم که راهی هست که بدانیم راست میگن یا خالی بندیه و نگه داشتن واسه آشناهاشون؟؟؟

سهمیه ادارات واقع در شهرستان برای سرباز رو ارگان اصلی توی تهران مشخص میکنه یا هر اداره توی شهرستان ها خودشان درخواست مجوز جذب n سرباز رو میدن??

دفترچه رو پست کردم و تاریخ اعزامم افتاده برج 6. ماه مناسبی برای امریه هستش؟؟ چون برای امریه 60 روز باید قبل اعزام مدارک رو بفرستن فکر کنم مناسب باشه؛ برای آموزشی هم از نظر هوا خوبه. و میتونم 2 ماه هم عقب و احتمالا جلو بندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)