صفحه 732 از 1141 نخستنخست ... 232632682722723724725726727728729730731732733734735736737738739740741742782832 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,311 تا 7,320 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کد خوردن در سپاه و گرفت امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط sokote93 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جواب بدید
    من تا چند روز دیگه میخوام دفترچمو پست کنم
    چیکار کنم که همین اول کار سپاه کد بخورم در ضمن برا امریه قرارگاه خاتم هم پیگیری کردم گفتن که باید اول کد بخوری بعد تو سایت ثبت نام کنی دیگه بعدش با آشناها هست!!
    رشتم مکانیکه معدل 17/50 دانشگاه غیرانتفاعی تو سایت خاتم زده باید 18 باشید بسیجی فعال به همراه تکمیلی دارم با نیم نمره کم به مشکل برمیخورم؟
    اگه به فرض جایی غیر از سپاه کد بخورم واسه قرارگاه خاتم نمیتونم درخواست بدم؟چون تو سایتش نوشته بود حتما باید سپاه افتاده باشیم
    منتظر راهنماییتون هستم
    عزیز تو نمیتونی کاری کنی الان ک سپاه بیوفتی، سپاه،ارتش یا نیرو انتظامی افتادنت 2 هفته قبل اعزام مشخص میشه به شرطی ک برا امریه اقدام نکنی و بخوای بری سربازی
    ولی اگه بخوای امریه بگیری خوده سازمانی ک تورو قبول کرده به نظام وظیفه نامه میزنه و تورو درخواست میکنه. مثلا خاتم نامه میزنه ب نظام وظیفه و بعدش دیگه تو سپاه میوفتی
    برا اموزشی هم بستگی داره کدوم سازمان پذیرشت کنه،مثلا برا خاتم یا یزد هستی یا کرج و برا وزارت دفاع میوفتی قزوین
    والا طبق قانون خود خاتم شما شرط معدل رو نداری و نمیتونی برا خاتم درخواست بدی، هیچ جا هم نگفته ک داشتن تکمیلی بسیج نیم نمره اضافه میکنه
    البته خاتم بیشترش پارتیه،داشته بای بقیش کشکه
    موفق باشی رفیق

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان عزیز

من اعزامی 1/12 هستم و چند روز دیگه باید بریم. دوستان از کسانی که 01 ارتش افتادن یه سوال دارم. گوشی موبایل میتونیم با خودمون ببریم؟؟؟ اخه گفتن که شما رو از اهواز مستقیم میبریم پادگان، خودمون. اونوقت من اگه گوشی لمسی بام باشه شب میرسیم چطوری تحویل بدم دکه دم در؟؟؟ دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره کمک کنه ممنون میشم. چیکار کنیم ببریم یا نه؟؟ گوشی دوربین دار با بی دوربین فرق میکنه؟ در هر صورت اینطور ک من شنیدم باید تحویل دکه دم در بدیم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacivil70 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من اعزامی 1/12 هستم و چند روز دیگه باید بریم. دوستان از کسانی که 01 ارتش افتادن یه سوال دارم. گوشی موبایل میتونیم با خودمون ببریم؟؟؟ اخه گفتن که شما رو از اهواز مستقیم میبریم پادگان، خودمون. اونوقت من اگه گوشی لمسی بام باشه شب میرسیم چطوری تحویل بدم دکه دم در؟؟؟ دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره کمک کنه ممنون میشم. چیکار کنیم ببریم یا نه؟؟ گوشی دوربین دار با بی دوربین فرق میکنه؟ در هر صورت اینطور ک من شنیدم باید تحویل دکه دم در بدیم.
    کلا موبایل بردن به پادگان آموزشی ممنوعه نه فقط 01 همه یگان های آموزشی دوربین دار با بی دوربین هم فرقی نداره
    البته میتوانید ببرید ولی باید به دژبانی تحویل بدهید و بعدا ازشون پس بگیرید
    من نظرم اینه که نبرید و از کارت تلفن استفاده کنید باز اگر ضروری بود که حتما موبایل همراهتون باشه موبایل بی دوربین ببرید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کلا موبایل بردن به پادگان آموزشی ممنوعه نه فقط 01 همه یگان های آموزشی دوربین دار با بی دوربین هم فرقی نداره
    البته میتوانید ببرید ولی باید به دژبانی تحویل بدهید و بعدا ازشون پس بگیرید
    من نظرم اینه که نبرید و از کارت تلفن استفاده کنید باز اگر ضروری بود که حتما موبایل همراهتون باشه موبایل بی دوربین ببرید
    دژبانی پادگان 01 ارتش موبایل تحویل نمیگیره
    یه سری دکه هستند بیرون پادگان روزی 500 تومن میگیرن موبایل رو براتون نگه میدارند

Junior Member taranh00 آواتار ها

از دوستان کسی مرکز آموزش پایگاه هوایی شهید خضرائی داریم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taranh00 نمایش پست ها
    چه بد! یه ماه دیگه عروسیمه. یعنی به خاطر همین دوسه روز؟!
    اموزشی قبلا 02ارتش. الان نیرو هوایی ارتش .
    جسارتا شماهم همین شرایط داشتین؟
    نه من خودم سپاه بودم
    تاریخ اعزامم 1 تیر 94
    پادگان آموزشی شهدای کرمانشاه
    و کارت تکمیلی داشتم و امریه دار ، چون ساعت 9 شب رسیدم پادگان ، شب پادگان بودم ، فردا تا ظهر ترخیص شدم.
    اما یکی از دوستان شرایط شما رو داشت که مرخصی بهش دادن و رفت پادگانی که قبلا آموزشی بوده یه تأییدیه گرفت.
    شما خوبه که هر دوتا پادگان تهران هست،میشه یه صبح تا ظهر نامه رو بگیری و ترخیص بشی.

Junior Member

با سلام
    ی سوال داشتم. من جهن امریه تو یک سازمانی اقدام کردم که میگین ما سهمیه برج 4 رو داریم بعد به پلیس +10 زنگ زدم گفتن احتمالا اعزامت برج 2 بشه. میخواستم بدونم آیا مشکلی پیش میاد؟
    راستش خودم یکم گیج شدم!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ei نمایش پست ها
    با سلام
    ی سوال داشتم. من جهن امریه تو یک سازمانی اقدام کردم که میگین ما سهمیه برج 4 رو داریم بعد به پلیس +10 زنگ زدم گفتن احتمالا اعزامت برج 2 بشه. میخواستم بدونم آیا مشکلی پیش میاد؟
    راستش خودم یکم گیج شدم!!
    باید تاریخ اعزامتون با سهمیه اون ارگان یکی باشه اگر سهمیه اش برج 4 است شما هم باید تاریخ اعزامتون برج 4 باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    عزیز رشتت چیه؟ مهندسی دریا یا کشتی سازی خوندی؟ اگه خوندی ک بری بنفعته چون برات ی سابقه کار خوب میشه و میتونی تو شرکت هایی مثه صدرا یا شرکت های کشتی سازی بندعباس استخدام بشی ولی اگه رشته هایی مثه مکانیک یا عمران هستی به نظرم بری خاتم بهتره، چون سابقه کارش بهتر از سازمان کشتی رانی هست
    این نظر من بود البته
    موفق باشی
    رشتم مکانیک طراحی جامداته
    پس خاتم واسم بهتره
    ممنون عزیز
    شما هم موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کد خوردن در سپاه و گرفت امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_kastil نمایش پست ها
    عزیز تو نمیتونی کاری کنی الان ک سپاه بیوفتی، سپاه،ارتش یا نیرو انتظامی افتادنت 2 هفته قبل اعزام مشخص میشه به شرطی ک برا امریه اقدام نکنی و بخوای بری سربازی
    ولی اگه بخوای امریه بگیری خوده سازمانی ک تورو قبول کرده به نظام وظیفه نامه میزنه و تورو درخواست میکنه. مثلا خاتم نامه میزنه ب نظام وظیفه و بعدش دیگه تو سپاه میوفتی
    برا اموزشی هم بستگی داره کدوم سازمان پذیرشت کنه،مثلا برا خاتم یا یزد هستی یا کرج و برا وزارت دفاع میوفتی قزوین
    والا طبق قانون خود خاتم شما شرط معدل رو نداری و نمیتونی برا خاتم درخواست بدی، هیچ جا هم نگفته ک داشتن تکمیلی بسیج نیم نمره اضافه میکنه
    البته خاتم بیشترش پارتیه،داشته بای بقیش کشکه
    موفق باشی رفیق
    ممنون
    پس بعد از مشخص شدن تاریخ اعزامم تو سایت خاتم ثبت نام میکنم(پارتیم تقریبا دارم)
    اگرم که امریم جور نشه میخوام بیفتم سپاه شیراز
    بعد از ثبت نام خاتم باید برم واسه گزینش تو سپاه شیراز که کارم بشه
    اینجوری خوبه؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)