صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 114

موضوع: درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh نمایش پست ها
    سلام
    من مقیم امارات هستم.از اینجا چجوری میتونم سابقه کار بفرستم؟سابقه کار اینجا که ربطی به وزارت خارجه ایران نداره.میشه منو راهنمائی کنید؟
    من لیسانسم از دانشگاه پیام نور هست؟آیا سابقه کارم بدلیل اینکه این داشگاه غیرحضوری هست,تمام وقت محسوب میشه یا پاره وقت؟
    یه نامه از شرکتی که کار میکنید (به انگلیسی) همراه با ویزای کارتون در امارت کافیه و نیازی به روزنامه رسمی اینا نیست. برای کبک اقدام میکنید یا فدرال؟ اگر برای کبک اقدام میکنید روز مصاحبه برای افیسر توضیح بدید. اگر برای فدرال که یک نامه بنویسید که چون مدرکتون غیر حضوری بوده تمام وقت کار میکردید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ایمیل زیر را چند روز پیش از یک استاد کانادایی دربافت کردم:
    You have the right background, but I cannot accept you for now.

It is clear that you are not a Canadian landed immigrant. So I have to decline you now. I have already committed to 3 international students which is the allowed limitation in our Dept and I cannot accept any more international students. If you want to work with us, you first have to apply for a landed immigrant status in Canada and you have to become a landed immigrant. Then I will accept you at that time.
    IT does not matter whether it is Master or PhD student. I have to pay twice for the international students.
    با توجه به زمینه کاری مشترک و علاقه بسیار زیادم به کار کردن با این استاد خواهش میکنم در این مورد من را راهنمایی بفرمایید
    آیا راهی هست که بشه در کوتاه مدت (ظرف چند ماه) landed شد؟
    خواهش میکنم در صورت امکان هر چه سریعتر مرا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط jnn_rj نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ایمیل زیر را چند روز پیش از یک استاد کانادایی دربافت کردم:
    You have the right background, but I cannot accept you for now.

It is clear that you are not a Canadian landed immigrant. So I have to decline you now. I have already committed to 3 international students which is the allowed limitation in our Dept and I cannot accept any more international students. If you want to work with us, you first have to apply for a landed immigrant status in Canada and you have to become a landed immigrant. Then I will accept you at that time.
    IT does not matter whether it is Master or PhD student. I have to pay twice for the international students.
    با توجه به زمینه کاری مشترک و علاقه بسیار زیادم به کار کردن با این استاد خواهش میکنم در این مورد من را راهنمایی بفرمایید
    آیا راهی هست که بشه در کوتاه مدت (ظرف چند ماه) landed شد؟
    خواهش میکنم در صورت امکان هر چه سریعتر مرا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
    شما باید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید که اگر شرایطش رو داشته باشید، در خوشبینانه ترین حالت 1 سال و نیم دیگه LANDED میشین. استاد خواسته شما رو بپیچونه. به نظر من یه دانشگاه دیگه اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh نمایش پست ها
    سلام
    من مقیم امارات هستم.از اینجا چجوری میتونم سابقه کار بفرستم؟سابقه کار اینجا که ربطی به وزارت خارجه ایران نداره.میشه منو راهنمائی کنید؟
    من لیسانسم از دانشگاه پیام نور هست؟آیا سابقه کارم بدلیل اینکه این داشگاه غیرحضوری هست,تمام وقت محسوب میشه یا پاره وقت؟
    تایید وزارت خارجه واسه کانادا مهم نیست واصولا اون موقعی ارزش داره که بدنبالش سفارت کشور مربوطه مهر وزارت خارجه رو تایید کنه!

Junior Member

من 1 سال پیش ویزا تحصیلی آلمان رو گرفتم و الان تو یکی از دانشگاه های معتبر المان در حال تحصیل ( Witschaftsinformatik ) ترم 1 (مدیریت-کامپیوتر) هستم Bachelor لیسانس ...اگه الان بخوام برم کانادا ...احتمال گرفتن اقامت دارم؟
    با توجه به اینکه 26 سالمه
    لیسانس دانشگاه آزاد ( کامپیوتر ) دارم معدل 13.5
    بچه پول دار نیستم.
    زبان آلمانی عالی با مدرک معتبر
    انگلیسی خوب...بدون داشتن تافل یا ... اگه بخوام تافل بدم باید یه 6 ماهی خودمو آماده کنم چون 2 ساله که همه تلاشم رو زبان آلمانی بوده و خیلی انگلیسیم ضعیف تر از قبل شده...

و آیا کلا این که الان آلمان هستم...مزیتی واسه گرفتن اقامت کانادا دارم؟

اگه منو راهنمایی کنین....ممنون می شم...
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    من فرانکفورا هستم... کانادا توی فرانکفورت هم سفارت داره ( البته نمی دونم فرقش با برلین چیه! چون ایران هم اینجا سفارت داره که یه سرکنسول مسولش هست! )
    منظورم اینه که همین جا می شه اقدام کنم یا از سفارت توی برلین !
    ضمنا من الان مدرک زبان انگلیسی ( ایلتس یا... ندارم)
    اگه بخوام اقدام کنم واسه اقامت..باید الان مدرک زبان انگلیسی داشته باشم یا بعدا می خوان...چقدر طول می بره...28 ماه؟
    ------------------------------------------------------------------------------
    ویرایش توسط boy_icelol : November 17th, 2010 در ساعت 12:23 AM

اگر در مقطع لیسانس در حین تحصیل در کشور اروپایی باشیم و در همون حین هم اقدام کنیم
    ایا امتیاز مدرک دیپلم رو حساب میکنن یا ...؟
    مثلا در حالی اقدام کنیم که 1 سال دیگه لیسانس رو میگیریم .

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    اگر در مقطع لیسانس در حین تحصیل در کشور اروپایی باشیم و در همون حین هم اقدام کنیم
    ایا امتیاز مدرک دیپلم رو حساب میکنن یا ...؟
    مثلا در حالی اقدام کنیم که 1 سال دیگه لیسانس رو میگیریم .
    آخرین مدرکی که گرفتین حساب میشه. اگر لیسانستون تموم نشده، دیپلم حساب میشین.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت از خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed نمایش پست ها
    بله آلمان و هلند هم شامل اين كشور ها ميشه.فقط قبل از اينكه چنين تصميمى بگيريد مطمئن بشيد كه :
    پروسه گرفتن اقامت كانادا در اون كشور,, از مدت ويزاتون كمتر طول ميكشه!
    چون اگر مدت ويزاتون در اون كشور تموم بشه و اقامت كانادا رو نگرفته باشيد بايد اون كشور رو ترك كنيد و پروندتون بسته ميشه.پروسه گرفتن اقامت كانادا در بيشتر كشور هاى اروپايى طولانى هست.
    لندن 38 ماه
    پاريس 62 ماه
    رم 45 ماه
    موفق باشيد

سلام

چرا اينقدر پروسه ويزا طولانيه مگر براي كشوري مثل انگليس هم اينقدر بايد طول بكشه شما مطمئن هستيد؟

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام
    برايم من ميتونه درخواست PR بياد و خيلي زود جواب مي دهند. اما مي خواستم ببينم بعد از لندينگ به كانادا مي شه با مدرك اثبات كني كه در كشور ديگه(انگليس) در حال تحصيل هستي و كارت PR پست بشه به اون كشور يا حتما بايد بره به يه آدرس به كانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام
    برايم من ميتونه درخواست PR بياد و خيلي زود جواب مي دهند. اما مي خواستم ببينم بعد از لندينگ به كانادا مي شه با مدرك اثبات كني كه در كشور ديگه(انگليس) در حال تحصيل هستي و كارت PR پست بشه به اون كشور يا حتما بايد بره به يه آدرس به كانادا؟
    آدرس باید داخل کانادا باشه برای دریافت پی آر بعد از لندینگ
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)