صفحه 872 از 923 نخستنخست ... 372772822862863864865866867868869870871872873874875876877878879880881882922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,711 تا 8,720 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال عجیب
    این که همه و همه میگن تی پی ,او ها رو خوندن نزدیک به ازمون شون یعنی فقط R , L رو خوندن دم امتحان؟
    سلام. دقیقا!!!
    خیلی عجیب بود ولی زمان ما تمامی Writing ها بر خلاف آزمون اصلی TOEFL، یک فرمت داشتند (زمان ما 34 تا بود تعدادشون). در نتیجه کمک خاصی به بهبود Writing نمی کرد. فقط 68 تا موضوع جدید بود که به گوشت می خورد.
    البته سعی کنید Speaing هارو تمرین کنید واسه خودتون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. دقیقا!!!
    خیلی عجیب بود ولی زمان ما تمامی Writing ها بر خلاف آزمون اصلی TOEFL، یک فرمت داشتند (زمان ما 34 تا بود تعدادشون). در نتیجه کمک خاصی به بهبود Writing نمی کرد. فقط 68 تا موضوع جدید بود که به گوشت می خورد.
    البته سعی کنید Speaing هارو تمرین کنید واسه خودتون.
    ممنون.. پس با این حساب میشه R , L , S از آزمون های تی پی, او رو باید تمرین کنیم.... درسته؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    ممنون.. پس با این حساب میشه R , L , S از آزمون های تی پی, او رو باید تمرین کنیم.... درسته؟
    نه. موضوعات رایتینگشم نگاه کنید ولی بقیه منابع که قبلا معرفی شدن راجع به رایتینگ هم مطالعه کنید. مگر اینکه تموم شده باشن که در این صورت همون TPO ها کافی هستند.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

دوستان سلام
    من کتابای essential words و 504 و 400 واژه رو در کنار longman و delta خوندم ولی مشکل حاد در لیسنینگ و اسپیکینگ دارم. ب نظرتون تو دوماه (محدودیت زمانی بخاطر چی ار ای هست ک تا آبان آذر باید اونم امتحان بدم) میتونم خودمو برسونم؟ ریدینگ در حد 23 ام و لیسنینگ 17-18 اسپیکینگ و رایتینگ فک کنم تعطیلم الان بارونز رو بخونم اگر بله به چه صورت؟ یا اصن کلاس خصوصی برم ک برسم...
    منتظر توصیه هاتون هستم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mv8 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من کتابای essential words و 504 و 400 واژه رو در کنار longman و delta خوندم ولی مشکل حاد در لیسنینگ و اسپیکینگ دارم. ب نظرتون تو دوماه (محدودیت زمانی بخاطر چی ار ای هست ک تا آبان آذر باید اونم امتحان بدم) میتونم خودمو برسونم؟ ریدینگ در حد 23 ام و لیسنینگ 17-18 اسپیکینگ و رایتینگ فک کنم تعطیلم الان بارونز رو بخونم اگر بله به چه صورت؟ یا اصن کلاس خصوصی برم ک برسم...
    منتظر توصیه هاتون هستم. ممنون
    واسه اسپیکینگ فقط نوتفول خوبه . واقعا چند هفته ای هم میتونی اسپیکینگ رو به بالای ۲۳ برسونی...همه سوالای تی پی او رو هم جواب بده...همش یک فرمت خاصی داره که خودت هم راحت میتونی عوضش کنی.
    در مورد لیسنینگ نمیدونم
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنین
    من بعد اینکه پیش دانشگاهیمو گرفتم رفتم خدمت و تموم شدم الان 21 سالمه و تو دانشگاه ازاد شهرستان برق میخونم و ترم 1 رو تموم کردم . سطح زبانم کمی بهتر از ضعیفه و قراره از ماهه بعد برم کلاس زبان و از همون سطح اولش شروع کنم
    با فرض اینکه بخوام ارشدو تو امریکا یا اروپا ادامه تحصیل بدم حدودا چهار سال وقت دارم که واسه تافل و ... بخونم . میخوام نمره ی خیلی بالایی رو بگیرم و نمیخوام بعد اینکه یکم پیشرفت کردم تازه شروع کنم واسه خوندن تافل میخوام از همین الان شروع کنم ولی نمیدونم چیکار کنم . میدونم سوالم کلی شد ولی لطفا راهنماییم کنین با تشکر

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Narma نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنین
    من بعد اینکه پیش دانشگاهیمو گرفتم رفتم خدمت و تموم شدم الان 21 سالمه و تو دانشگاه ازاد شهرستان برق میخونم و ترم 1 رو تموم کردم . سطح زبانم کمی بهتر از ضعیفه و قراره از ماهه بعد برم کلاس زبان و از همون سطح اولش شروع کنم
    با فرض اینکه بخوام ارشدو تو امریکا یا اروپا ادامه تحصیل بدم حدودا چهار سال وقت دارم که واسه تافل و ... بخونم . میخوام نمره ی خیلی بالایی رو بگیرم و نمیخوام بعد اینکه یکم پیشرفت کردم تازه شروع کنم واسه خوندن تافل میخوام از همین الان شروع کنم ولی نمیدونم چیکار کنم . میدونم سوالم کلی شد ولی لطفا راهنماییم کنین با تشکر
    سلام
    کاش منم سال اول دانشگاه بودم .... بگذریم
    من اگر جای شما بودم :
    1 منابع درسی ام رو از فارسی اگر هست به انگلیسی تغییر می دادم
    2 با پادکست های اسون شروع می کردم که برام جذابیت هم داشته باشه و اوقات فراغت پادکست های انگلیسی گوش می کردم
    3 کتاب های داستان که فایل صوتی هم دارن رو می گرفتم و می خوندم و فایل های صوتی شون رو پخش می کردم هر یه دقیقه بعد خودم جمله به جمله تکرار می کردم....

با این کار ها برای آزمون تافل راحت آماده می شدم
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری(معماری دیجیتال)-هنر اسلامی تبریز

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان...برای آزمون تافل نمره بالای 100 چه منابعی باید خونده بشه؟..فقط می خواستم ضروری ترین ها رو بدونم..اگر تو تاپیک مناسب ننوشتم عذر می خوام. و اینکه چه زمان قبل آزمون باید ثبت نام کنیم تا احیانا پر نشه برای تاریخ مد نظرمون؟..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان،
    من هفته پیش یه امتحان آزمایشی دادم, R18, L11, S16, W15 =60 و قبل از آن ۵ تا از T*P*O را کار کرده بودم. و فکر میکنم برای آن آزمون کمتر از ۵۰ درصد آماده بودم. ولی قصد دارم تا اواخر مرداد آزمون اصلی را بدم و نمره بالا ۸۵ نیاز دارم،منابعی که مطالعه کردم، ETS official, Delta, Essential, 400, 5O4 & یه کمی NoteFull. حالا به نظر شما شروع کنم به زدن T*P*O، مرور لغات آن کتابهایی که مطالعه کردم و لغات جدیدی که میبینم، و همچنین مطالعه کامل و استفاده از NoteFull ؟ لطفا با توجه به مدت زمان محدودی که من دارم، دوستانی که به نظرشون تجربه خوبی دارند من را ذاهنمایی کنند.

با تشکر فراوان از همه شما

Junior Member

سلام
    من تی پی او های ابتدایی رو که می زدم حس می کردم ساده هستن. اما از 20 به بعد و مخصوصا 24 رو که امروز زدم خیلی نمرم افت کرد.
    اولا میخواستم بدونم تی پی او ها با هم فرق دارن؟ و برای امتحان اصلی روی کدومشون بیشتر حساب باز کنم؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)