صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 276

موضوع: باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در کانادا از خارج کانادا

آره من ایمیل زدم اما هنوز جوابی نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط rira نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي براي پرميت اقدام كرده؟
    Culture lives in everything we do

دوستان من با بانك تلفني صحبت كردم گفتند در صورتي كه براي لندينگ مياييد و گرفتن اقامت دايم به اين پرميت نيازي نيست ولي اگه ويزاي دانشجويي داريد بايد پرميت رو بگيريد .خوشبختانه من نيازي ندارم . موفق باشيد

Senior Member

متاسفانه هر کسی حرفی میزنه و برخی هاشون هم اطلاعات دقیقی ندارند که باعث گمراهی آدم میشه. من با فردی که ایمیل مربوط به صدور پرمیت ها رو دریافت میکنه صحبت کردم و گفت قطعا نیاز به پرمیت دارید (تا گفتم مهاجرم از ایران میخوام تو کانادا حساب باز کنم، گفت میخوایی ببینی پرمیت نیاز داری یا نه؟ بله نیاز داری!)، و همونطور که خودم حدس زده بودم گفت بعد از افتتاح حساب برای انتقال مبالغ زیر 40000 دلار دیگه پرمیت نیاز نخواهید داشت. به هر حال اگه موفق شدید بدون پرمیت حساب باز کنید لطفا به ما هم بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2488 نمایش پست ها
    دوستان من با بانك تلفني صحبت كردم گفتند در صورتي كه براي لندينگ مياييد و گرفتن اقامت دايم به اين پرميت نيازي نيست ولي اگه ويزاي دانشجويي داريد بايد پرميت رو بگيريد .خوشبختانه من نيازي ندارم . موفق باشيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    آره من ایمیل زدم اما هنوز جوابی نگرفتم
    من هم ایمیل زدم و جوابی نگرفتم
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

Senior Member

متاسفانه هر کسی حرفی میزنه و برخی هاشون هم اطلاعات دقیقی ندارند که باعث گمراهی آدم میشه. من با فردی که ایمیل مربوط به صدور پرمیت ها رو دریافت میکنه صحبت کردم و گفت قطعا نیاز به پرمیت دارید (تا گفتم مهاجرم از ایران میخوام تو کانادا حساب باز کنم، گفت میخوایی ببینی پرمیت نیاز داری یا نه؟ بله نیاز داری!)، و همونطور که خودم حدس زده بودم گفت بعد از افتتاح حساب برای انتقال مبالغ زیر 40000 دلار دیگه پرمیت نیاز نخواهید داشت. به هر حال اگه موفق شدید بدون پرمیت حساب باز کنید لطفا به ما هم بگید.
    من فرمامونو خیلی وقت پیش پر کردم و یادم نیست. جایی توی فرمها هست که مشخص باشه از ایرانیم؟
    این خانومی که از بانک برای ما ایمیل میزنه تا خودمون صراحتا نگفتیم که از ایرانیم، میگفت به جز این مدارک معمول به چیز دیگه ای نیاز ندارید.
    اون روش پرمیت گرفتن به نظر من از اون قصه هاست که سر دراز داره. اقلا یه جواب ساده هم ندادن که باشه درخواستتون رو بررسی میکنیم! کلا چی رو میخوان بررسی کنن؟!
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

سلام دوستان من جواب ایمیل و فرم های بانکی رو تازه امروز بعد 3 هفته دریافت کردم
    بنظر شما با توجه به اینکه تا 3 هفته دیگه اگه خدا بخواد عازمم برای باز کردن حساب اقدام کنم یا بیخیال شم با توجه به اینکه همون 11000 تا رو میبرم و مشکل نیست بردنش
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    سلام دوستان من جواب ایمیل و فرم های بانکی رو تازه امروز بعد 3 هفته دریافت کردم
    بنظر شما با توجه به اینکه تا 3 هفته دیگه اگه خدا بخواد عازمم برای باز کردن حساب اقدام کنم یا بیخیال شم با توجه به اینکه همون 11000 تا رو میبرم و مشکل نیست بردنش
    نه دیگه بگذارید همونجا باز کنید که دردسر پرمیت و غیره نداشته باشه.

Senior Member

من هم خاطرم نیست، فکر کنم آدرس خواسته بودند اما آدرس کانادایی.به هر حال اون مسئله مهمی نیست چون هر زمان که متوجه بشند ایرانی هستی ازت پرمیت میخوان حالا چه زمان پر کردن فرم چه بعدش. من که شانس آوردم قبل از ارسال مدارک زنگ زدم به بانک و شانسی مسئله پرمیت رو متوجه شدم، وگرنه بیخودی مدارکو فرستاده بودم. مثل اینکه در کشورهای جهان اول هم باز شانس نقش تعیین کننده ای در پیشبرد کارها داره
    برای پرمیت چند روز پیش که زنگ زدم گفت ایمیلت رو گرفتم و بررسی میکنم اما بعدش دیگه خبری نشد و فکر کنم الان هم که تعطیلاتند. امیدوارم بالاخره یه خبری بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    من فرمامونو خیلی وقت پیش پر کردم و یادم نیست. جایی توی فرمها هست که مشخص باشه از ایرانیم؟
    این خانومی که از بانک برای ما ایمیل میزنه تا خودمون صراحتا نگفتیم که از ایرانیم، میگفت به جز این مدارک معمول به چیز دیگه ای نیاز ندارید.
    اون روش پرمیت گرفتن به نظر من از اون قصه هاست که سر دراز داره. اقلا یه جواب ساده هم ندادن که باشه درخواستتون رو بررسی میکنیم! کلا چی رو میخوان بررسی کنن؟!

Senior Member

امروز جواب ایمیل رو دادند:
    My apologies for the delay in getting back to you.
    The following is the information we require in order to process a request for a permit to open a bank account under the Special Economic Measures (Iran) Permit Authorization Order:

• the applicant ' s name, address, email and telephone number (which you have already provided);
    • a detailed description of the proposed transactions or activities, and an explanation of how they would constitute a contravention of theSpecial Economic Measures (Iran) Regulations;
    • identifying information (name, address) for every person or entity involved;
    • a detailed description of the funds to be transferred, etc., including any details with respect to their quantity, origin, value and intended end-use;
    • copies of any documents related to the proposed transaction, such as proof of immigration application status, and details regarding the nature of the investment under the program; and
    • any other relevant information.

Senior Member

امروز جواب ایمیل رو دادند:
    My apologies for the delay in getting back to you.
    The following is the information we require in order to process a request for a permit to open a bank account under the Special Economic Measures (Iran) Permit Authorization Order:

• the applicant ' s name, address, email and telephone number (which you have already provided);
    • a detailed description of the proposed transactions or activities, and an explanation of how they would constitute a contravention of theSpecial Economic Measures (Iran) Regulations;
    • identifying information (name, address) for every person or entity involved;
    • a detailed description of the funds to be transferred, etc., including any details with respect to their quantity, origin, value and intended end-use;
    • copies of any documents related to the proposed transaction, such as proof of immigration application status, and details regarding the nature of the investment under the program; and
    • any other relevant information.

مرسی از اطلاع رسانیتون
    من فکر کنم ما تو ایمیلمون همه این ها رو توضیح داده بودیم! البته مثلا ما به طور کلی گفتیم چه کاره ایم و تلفن محل کارمون رو گفتیم. یا مثلا مشخصات فایل مهاجرتیمون و فایل نامبر و گفتیم و دیگه مدرکی اتچ نکردیم! نمیدونم چقدر دیتیل میخوان.
    این ایمیل رو در جواب ایمیل اولتون دادن، یا پیگیری کردید؟
    ایمیلتون رو میشه بگید دقیقا چه تاریخی فرستادید؟
    ویکی مهاجرت به کبک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)