صفحه 12 از 28 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 276

موضوع: باز کردن حساب در کانادا از بیرون کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در کانادا از خارج کانادا

20 دسامبر فرستاده بودم اما یه هو یادم افتاد که اطلاعاتم رو نفرستادم و 29 دسامبر دوباره ایمیل زدم. فکر کنم باید مدارک مهاجرتتون رو هم اتچ کنید ( مثل نامه درخواست مدیکال، پاس رکوئست و ....) و توضیحاتی که خواسته رو با جزئیات براشون بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    مرسی از اطلاع رسانیتون
    من فکر کنم ما تو ایمیلمون همه این ها رو توضیح داده بودیم! البته مثلا ما به طور کلی گفتیم چه کاره ایم و تلفن محل کارمون رو گفتیم. یا مثلا مشخصات فایل مهاجرتیمون و فایل نامبر و گفتیم و دیگه مدرکی اتچ نکردیم! نمیدونم چقدر دیتیل میخوان.
    این ایمیل رو در جواب ایمیل اولتون دادن، یا پیگیری کردید؟
    ایمیلتون رو میشه بگید دقیقا چه تاریخی فرستادید؟
    Culture lives in everything we do

Senior Member

ما برای اینکه مطمئن شیم ایمیلمون رسیده و دارن بررسی میکنن، یه ایمیل مجدد زدیم.
    جواب دادن:
    Yes, we have received your permit request of December 23, 2011. We are processing your application, and will be in touch once we have a decision from the Minister. It appears that we have all of the information we require, but if the need for anything else arises, I will let you know.
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    ما برای اینکه مطمئن شیم ایمیلمون رسیده و دارن بررسی میکنن، یه ایمیل مجدد زدیم.
    جواب دادن:
    Yes, we have received your permit request of December 23, 2011. We are processing your application, and will be in touch once we have a decision from the Minister. It appears that we have all of the information we require, but if the need for anything else arises, I will let you know.
    سلام، یه سوال!!!بچه ها کدوم یکی از حسابای rbc برای ما بهتره؟ من نمیدونم واسه کدوم درخواست بدم!!!لطفا راهنمایی کنین. مرسی
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    سلام، یه سوال!!!بچه ها کدوم یکی از حسابای rbc برای ما بهتره؟ من نمیدونم واسه کدوم درخواست بدم!!!
    لطفا راهنمایی کنین. مرسی . راستی من فایل نامبر میزنم, قبول نمیکنه چی کار کنم؟؟
    کد رشته :3113 ارسال مدارک:12 ژانویه2011، دریافت مدارک در سیدنی:20 ژانویه2011،دریافت فایل نامبر اول:15 مارچ2011 دریافت توسط ویزا آفیس ورشو :8 آپریل 2011، این پراسس : 29 june.مدیکال14 اکتبر ،درخواست کپی پاس:22می، درخواست کپی همه صفحات پاس 28 جولای ، پاس ریکوئست 31 جولای

Senior Member

سلام،
    فکر کنم برای ما day to day از همه مناسب تر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1 نمایش پست ها
    سلام، یه سوال!!!بچه ها کدوم یکی از حسابای rbc برای ما بهتره؟ من نمیدونم واسه کدوم درخواست بدم!!!لطفا راهنمایی کنین. مرسی

Junior Member

سلام
    من می خواهم قبل از ورود به کانادا حساب day to day در بانک rbcباز کنم. فرمهای آنلاین را پر کردم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم تا فرمها را برای سفارت ببرم. می تونم خواهش کنم آنهایی که حساب باز کردند فرمهای مربوطه را برای من بفرستند؟خیلی ممنون میشوم در صورت تمایل به من پیغام خصوصی بدهید.
    کد رشته :1233--وصول به سیدنی:Feb. 2, 2011--فایل نامبر اول:March 22, 2011 -- ارسال مدارک از ویزا آفیس دمشق به ورشوJuly 15,2011-- تاریخ این پراسس:Aug.17,2011 َ

Senior Member

دوست عزیز قبل از اون برای پرمیت اقدام کن (طبق چیزهایی که در یکی دو صفحه قبل گفته شده) چرا که فرم ها دیر یا زود براتون میان اما مشکل پرمیت هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط vnnir نمایش پست ها
    سلام
    من می خواهم قبل از ورود به کانادا حساب day to day در بانک rbcباز کنم. فرمهای آنلاین را پر کردم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم تا فرمها را برای سفارت ببرم. می تونم خواهش کنم آنهایی که حساب باز کردند فرمهای مربوطه را برای من بفرستند؟خیلی ممنون میشوم در صورت تمایل به من پیغام خصوصی بدهید.

Junior Member zixpro آواتار ها

دوستان به فرض اینکه یک حساب در RBC افتتاح کردیم. بعدش چی؟ تا جاییکه من اطلاع دارم و پرسیدم، هیچ یک از صرافیها پول حواله نمیکنن! حتی یک دلار!
    من هفته گذشته تمام فردوسی رو زیر پا گذاشتم برای خرید 130 یورو! دریغ از یک صرافی که بفروشه! کلا صرافیها تعطیل اند. نه میفروشن نه حواله میکنن.
    من که کلا گیج شدم، که چطور میتونم ارزی رو که خرید کردم باخودم ببرم کانادا! از طرف دیگه هم شنیدم که تو فرودگاه امام، حتی لباسهای تو چمدون رو دونه دونه باز میکنن و میگردن برای دلار!
    اگه کسی راه حلی داره، مطرح کنه تا ما هم از سر در گمی بیرون بیایم.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

بعد از تحریم ایران دیگه بانک RBC هم حساب از ایران برای ایرانی ها باز نمیکنه.. من خودم به صورت آنلاین و چت از بانک پرسیدم ... کسی که جواب میداد خیلی دقیق برام سوال کرد و گفت متاسفانه دیگه مقدور نیست.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member

صرافی های معروفی که کارشون حواله هست پرسیدید که انجام میدن یا نه؟ واقعا مشکل ساز میشه این مسئله ....

نقل قول نوشته اصلی توسط zixpro نمایش پست ها
    دوستان به فرض اینکه یک حساب در RBC افتتاح کردیم. بعدش چی؟ تا جاییکه من اطلاع دارم و پرسیدم، هیچ یک از صرافیها پول حواله نمیکنن! حتی یک دلار!
    من هفته گذشته تمام فردوسی رو زیر پا گذاشتم برای خرید 130 یورو! دریغ از یک صرافی که بفروشه! کلا صرافیها تعطیل اند. نه میفروشن نه حواله میکنن.
    من که کلا گیج شدم، که چطور میتونم ارزی رو که خرید کردم باخودم ببرم کانادا! از طرف دیگه هم شنیدم که تو فرودگاه امام، حتی لباسهای تو چمدون رو دونه دونه باز میکنن و میگردن برای دلار!
    اگه کسی راه حلی داره، مطرح کنه تا ما هم از سر در گمی بیرون بیایم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)