صفحه 2 از 311 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3343

موضوع: تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : من امروز رفتم وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_sh نمایش پست ها
    با سلام
    من پروژم را گذاشتم برای گرفتن پاسپورت ایا لازم این کار ؟یا اینکه اگر پذیرش شده باشی دیگه بم پاسپورت را میدن؟
    با تشکر
    اگه پذیرش شده باشید بهتون پاسپورت می دن.اما پروسش طولانی تره نسبت به پاسپورت گرفتن از طریق سفرهای زیارتی.در ضمن پاس زیارتی حداکثر یک هفته ای میاد و پاس با روال عادی دو هفته ای.شما اگه پذیرش نشدی برو پاس زیارتی رو بگیر چون زمانی که پذیرش شدی،زمان خیلی مهم هست.
    پی نوشت:از مدیر محترم معذرت می خوام که این جواب مال این تاپیک نیست...دوست عزیز شما سوالت رو توی تاپیک گذرنامه بپرس.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    اگه پذیرش شده باشید بهتون پاسپورت می دن.اما پروسش طولانی تره نسبت به پاسپورت گرفتن از طریق سفرهای زیارتی.در ضمن پاس زیارتی حداکثر یک هفته ای میاد و پاس با روال عادی دو هفته ای.شما اگه پذیرش نشدی برو پاس زیارتی رو بگیر چون زمانی که پذیرش شدی،زمان خیلی مهم هست.
    پی نوشت:از مدیر محترم معذرت می خوام که این جواب مال این تاپیک نیست...دوست عزیز شما سوالت رو توی تاپیک گذرنامه بپرس.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    منم از مدیر مربوطه خواهشمندم که این پرسش را به تاپیک مربوطه منتقل کنه. البته حالا که نوشته شده یه توضیحی هم بدم که حتما لازم نیست زیارتی برید. شما که مشکل سربزای دارید بالاخره باید ۱۵ میلیون رو بزارید و میتونید در عرض ۱ هفته هم پاسپورت بگیرید. در ضمن مسافرت هم لازم نیست برید. پس هر وقت تونستید برید در خواست خروج بدید و ۱۵ میلیون رو برای یکی دو هفته بزارید و پاس بگیرید بعد از دو هفته برید پولتون رو پس بگیرید . البته نه اینکه چون سفر تفریحی برید از زیارتی زدتر پاستون بیادا شما در هر صورت میتونید ۷ هفته ای و اگه خیلی پیگیری کنید ۳ روزه پاس رو بگیرید

Junior Member

بچه ها یکی میتونه مراحل گذاشتن وثیقه به صورت سفته (اگر ممکنه )رو توضیح بده یا بگید از کجا میشه پرسید من بپرسم بیام بگم....... :

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajagha نمایش پست ها
    بچه ها یکی میتونه مراحل گذاشتن وثیقه به صورت سفته (اگر ممکنه )رو توضیح بده یا بگید از کجا میشه پرسید من بپرسم بیام بگم....... :
    یا تو حسابتون باید پول خیلی زیادی دو یا سه برابر مبلغ باشه و مهم اینه که آزاد باشه کسی باهاش وام و غیره نگرفته باشه و یا اینکه یه زمین توی بانک وثیقه گذاشته باشین سفته هارو اگر اشتباه نکنم 3 یا 4 میلیون سفته به همراه امضای یه ضامن یا شرکت معتبر با همون 300 ، 400 هزار تومان کارمزد آقا این همه پولواسه چی میخواین الکی بهبانک بدین همون سند زمینوفکر کنمخود نظام وظیفه ازتون قبول کنه ازشون سوال کردین ؟

Junior Member

سلام
    دوستان همونطور که می دونین جدیدا مقدار پول برای آزاد کردن مدرک خیلی زیاد شده برای من حدود 16 میلیون میخواستم ببینم برای خروج از کشور نظام وظیفه از وزارت علوم یا دانشگاه استعلام می گیره؟ کلا نمیشه هیچ کاریش کرد که نخرمش؟ مثلا وثیقه ی سندی چیزی بذارم براش!!

Junior Member

سلام خدمت دوستان،
    من الان دانشجوی ترم اخر ارشد هستم و مشمول سربازی و دنبال پذیرش گرفتن از دانشگاه ها.دو تا سوال داشتم:
    اول اینکه آیا دانشگاههای انتخابیه من باید حتما از توی لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم باشه تا اجازه خروج به قید وصیغه رو بدن؟
    دوم اینکه،با توجه به اینکه در ایران مدرک فوق لیسانس میگیرم،آیا فقط برای مقطع دکترا اجازه خروج دارم؟یا برای فوق لیسانس هم میتونم اقدام کنم؟
    این سوالات رو از خود نظام وظیفه چندبار پرسیدم و هردفعه جواب متفاوتی شنیدم!!!!! اگر دوستان کسی اطلاعات دقیق دارن خیلی ممنون میشم راهنمایی کنن.
    با تشکر فراوان.

Junior Member

سلام دوستان،

من پذیرش دانشگاه تگزاس آستین رو دارم با فاند. مدرک تافلم زیر 70 هست اما کاندیشن نشدم.

توی سایت نشا که ثبت نام کردم نوشته بود حداقل 45 باید باشه مدرک. اما وقتی رفتم امور دانشجویان به خاطر نمره زبانم، نامه معافیت تحصیلی به من نداد. چه کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniana نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من پذیرش دانشگاه تگزاس آستین رو دارم با فاند. مدرک تافلم زیر 70 هست اما کاندیشن نشدم.

توی سایت نشا که ثبت نام کردم نوشته بود حداقل 45 باید باشه مدرک. اما وقتی رفتم امور دانشجویان به خاطر نمره زبانم، نامه معافیت تحصیلی به من نداد. چه کنم؟؟

کلا اونجا هر کسی هر طور بخاد با آدم برخورد میکنه! طبق قانون باید به شما معافیت میدادن چون توی نامه تون کاندیشنال ذکر نشده

سلام دوستان.
    من از دانشگاه انگلستان برای مقطع دکترا پذیرش دارم. منتها با توجه به قانون جدیدی که درباره دانشگا های رده ج گذاشته شده اجازه خروج از کشور ندارم. برای همین از یک دانشگاه در اوکراین که مورد تایید پذیرش گرفتم. میخواستم ببینم این امکان وجود داره که با توجه به اجازه خروج از کشوری که برام صادر میشه این مساله برام ایجاد مشکل نمیکنه که به جای اوکراین برم انگلیس؟ متشکرم از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي دانشگاه تبريز

پیش فرض مشکل فرجه ی شش ماهه

سلام من بهمن 97 دفاع کردم الان ابان 98 هست هنوز فرجه ۱ سالم تموم نشده پذیزش گرفتم ولی تو سایت نشا نوشته یا فرجه ی شش ماهه رو بزنید یا آماده به خدمت (یعنی من باید برگه سبز بگیرم) ولی من دیدم بعضیا میگن سایت آپدیت نشده و همون فرجه ۶ ماهه رو هروقت از اون یکسال باشیم میشه زد.
    الان کدوم رو در نظر بگیرم به نظرتون برم دنبال برگ سبز یا همون شش ماه رو بزنم بره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)