نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با تقسیم تاپیک "اصول مصاحبه" به دو تاپیک مجزا؟

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقم

34 60.71%
  • مخالفم

22 39.29%
صفحه 206 از 207 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2066

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

پیش فرض پاسخ : انكارا pickup visa نزديكترين هتلها به سفارت ، بهترين تورها اژانس مشكلات را

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

من فکر میکنم که اگه تور چارتر بگیرید ارزونتر میشه من واسه یکی از هتلها که برای 4 شب قیمت زده380یورو در سایت هتل + پرواز جدا که تقریبا 900000 تومان میشد چک کردم همون هتل چارترش 2150000تومان میشد .والا من که نمیدونم چرا دوستان میگن جداگانه رزرو کردن ارزونتره؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط delnia_2009 نمایش پست ها
    دوستان با یه سرچ کوچیک و چندتا ایمیل به هتل ها خودتون به راحتی میتونید هتل رزرو کنید و بیشترشون بدون کردیت براتون رزرواسیون انجام میدن شما میتونید خیلی از هتلهای با قیمت مناسب رو در اطراف خیابان استقلال و میدان تقسیم پیدا کنید موقعیتشونو با گوگل ارث بسنجید و بهشون ایمیل بدید
    به همین راحتی......

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا و سرعت بررسی پرون

و این دفتر بسته شد. :-)

از همه ی دوستانی که در این چند سال با هم بودیم و در کنار هم، تشکر میکنم.

به امید روزهای روشن
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng

پیش فرض پاسخ : استانبول، محل مصاحبه، تورهای مطمئن، آژانسهای مسافرتی، زمینی‌ یا هوایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    من فکر میکنم که اگه تور چارتر بگیرید ارزونتر میشه من واسه یکی از هتلها که برای 4 شب قیمت زده380یورو در سایت هتل + پرواز جدا که تقریبا 900000 تومان میشد چک کردم همون هتل چارترش 2150000تومان میشد .والا من که نمیدونم چرا دوستان میگن جداگانه رزرو کردن ارزونتره؟؟؟؟
    الان خود من یه هتل واسه 4شب تو استقلال گرفتم + بلیط پرواز اطلس جت نفری 1100000 تموم شد درحالیکه خیلی از تورها واسه 2 شب با هتلی که تو old city هستش از 900 به بالا بود شما یکم بین هتلها و قیمت پروازا سرچ کوچیک کنی متوجه اختلاف قیمت میشید.البته اینم اضافه کنم که انتخاب هتل و مکانش و امکاناتش تو قیمتش خیلی مهمه اما من خیلی هتل اطراف همون تقسیم و استقلال برای 4 شب زیر 300 یورو پیدا کردم که تمیز و شیک با امکانات خوب بودن.خود من هم تصور میکردم قیمت تور باید ارزونتر باشه اما به توصیه دوستان با یکم وقت گذاشتن متوجه شدم که بالاخره تور هم باید یه سودی کنه دیگههههه.البته همیشه تورهای افر دار هستن که بدرد ما نمیخوره چون لحظه اخری هستن...........حالا انتخاب با خودتونه دوست عزیز......
    موفق باشید

Junior Member

منم حرف شما را تائید میکنم . دوستان فقط باید یادتون باشه که وقتی پرواز رو جدا میگیرید حتما باید چارتری باشه نه قیمت رو سیستم . من پرواز چارتر ماهان گرفتم 680 ولی رو سیستم نمایندگی اصلی اش 1.1 میگفت . در ضمن هتل های خوبی هم سرچ کردم که تخفیف زیادی خورده بود. بهترینش هم این هتل هایی هستند که بچه ها در این چند صفحه نوشتن . یه هتل هم خودم پیدا کردم که نزدیک محل مصاحبه است و تخفیف 80 درصد خورده که لینکش رو میزارم اگر دوستان خواستند استفاده کنند
    پرواز چارتری آسمان و کیش ایر که خیلی هم ساعت بدی داره رو کمتر از 600 پیدا نکردم

Junior Member

Post تعویض پاسپورت بعد از مدیکال

با سلام
    من پاسپورتم را چند روز قبل از رفتن به پزشک تعویض کردم . روز معاینه چون هردو پاسپورت همراهم بود مشکلی پیش نیامد. ولی من را با پاسپورت قبلیم می شناسند. من برای اعلام این تغییر باید تصویر پاسپورتم را یا کپی برابر اصل آن را email کنم و یا پست کنم و به چه آدرسی؟
    با تشکر
    ویرایش توسط loutus : October 2nd, 2013 در ساعت 09:25 PM

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

پیش فرض پاسخ : تعویض پاسپورت بعد از مدیکال

سئوال خود را در این تاپیک مطرح کنید.

Junior Member Meytif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maîtrise d'ingénieur mécanicien

سلام بر همگی دوستان همراه
    من و همسرم از تاریخ 30 اکتبر تا 2 نوامبر در هتل ویلا زوریخ بودیم. برای سه شب 276 یورو دادیم البته کار رزرو رو از طریق سایت بوکینگ و توسط کارت اعتباری یکی از اقوام در خارج انجام دادیم. در مجموع هتل خوبیه. به نظر من یه مزیت خوبی که داره اینه که اگر تکسیم شلوغ شد و پلیس خیابونهای منتهی به تکسیم رو بست شما دسترسی خوبی به کاباتاش دارید و خدا نکرده گیر نمی افتید (این اتفاق برای یکی از اقوام افتاد و ایشون دو روز عملاً توی محله خودشون حبس بودند چون هیچ دسترسی به وسیله نقلیه نداشتند ولی البته مصاحبه هم نداشتن). پرسنل خوبی داره. برای رفتن به اونجا باید از تکسیم وارد خیابون جهانگیر بشید و پیاده حدود 5 تا 10 دقیقه راهه. ورودی خیابون جهانگیر چندان جالب نیست ولی کمی جلوتر که برید بهتر میشه. پرواز رو هم از آژانس مسافرتی گرفتم (اطلس جت)که 800 هزار تومن برای هر نفر هزینه داشت. من با ماهان نرفتم ولی فکر کنم ماهان بهتر باشه.
    در خصوص رزرو هتل دقت کنید که می تونید وضعیت اتاقهای هر هتل رو روی سایت booking چک کنید. در زمانهای نزدیک به سفرتون اگر هتل جا زیاد داشته باشه تخفیف میده و نیازی نیست که زود رزرو کنید. برای من همین اتفاق افتاد. می تونستم به جای 276 یورو حدود 230 یورو بدم که چون زود رزرو کرده بودم این تخفیف شامل حالم نشد.
    ارسال مدارك (آرامكس): 26/12/2010 برداشت پول از ويزا كارت: 3/4/2011 صدور فايل نامبر و ارسال با فكس: 4/4/11 ارسال مجدد مدارک (دی اچ ال): 19/01/2013 ایمیل انتظار: 3/4/2013 تارخ مصاحبه و قبولی: 1/11/2013 فایل فدرال: 06/02/2014 نامه آپدیت و مدیکال: 03/04/2014

Junior Member

سلام دوستان شاید این موضوعی که اینجا عنوان می کنم ربطی به این موضوع نداشت با شه ولی چون اکثر اشخاصی که اینجا هستن در استامبول مصاحبه داشتن بتونن کمکم کنن من در تاریخ 13 agust یعنی 22 مرداد مصاحبه شدم و متاسفانه در زمان مصاحبه چند تا از سوالای آفیسر رو متوجه نشدم و علی رقم امتیاز بالا در آخر مصاحبه در کمال تعجب آفیسر به من گفت که من الان نمی تونم قبولت کنم ولی بهت سه ماه وقت می دم تا مدرک زبان جدید با نمره یک LEVEL بالاتر برام بفرستی مدرک قبلی زبان من A2 , B1 بود . و من اینجوری متوجه شدم که گفت من سه ماه اینجا هستم ، و بعد از این موضوع هیچ مدرکی برای این موضوع بهم نداد و متاسفانه من اسم آفیسر رو هم یادم نمود در حال حاضر من نا چار هستم که مدرک رو به کانادا بفرستم ولی متاسفانه اسم افیسر و نمی دونم از دوستانی که اونجا مصاحبه داشتن کمک می خوام تا اولا اسم ایشون رو بشناسم تا تو ایمیلم ذکر کنم دوما اگه راه حلی به ذهنتون می رسه کمک کنید . مشخصات ظاهری آفیسر ( مردی میان سال بور با هیکل نسبتا چاق چشمای آبی رفتاری دوستانه ) کلا صورتش رو shave کرده بود ممنون می شم بهم کمک کنید

Junior Member Meytif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maîtrise d'ingénieur mécanicien

سلام دوست عزیز،
    آفیسرهایی که الان مصاحبه می کنند همونایی نیستند که در اون تاریخ با شما مصاحبه داشتند ولی اگر آفیسر مدرکی مبنی بر ارسال مدرک زبان توسط شما بهتون داده می تونید همون رو ضمیمه پروندتون کنید اگر نه نیازی نیست که حتماً اسم آفیسرتون رو بدونید چون شما فایل نامبر دارید و تو سیستم اونها همه اطلاعات شما اعم از این که آفیسرتون کی بوده و شرح مصاحبتون موجوده. بنابراین به نظرم بهتره همراه مدرک زبانتون یه نامه کوچیک جهت توضیح شرح ما وقع براشون بفرستید. البته یه فرم برای اضافه کردن مدارک به پرونده هم هست که می تونید توی تاپیک چگونگی پر کردن فرمها مربوط به کبک (فدرال نه) بپرسید که اسمش چیه و اون رو هم پر کنید و همراه مدرک زبان بفرستید. در پایان بهتره توی تاپیک ارسال مدرک زبان هم سئوالتون رو مطرح کنید تا با توضیحات دوستان دیگه با خیال راحت تر سریعتر مدارک رو بفرستید.
    موفق باشید
    ارسال مدارك (آرامكس): 26/12/2010 برداشت پول از ويزا كارت: 3/4/2011 صدور فايل نامبر و ارسال با فكس: 4/4/11 ارسال مجدد مدارک (دی اچ ال): 19/01/2013 ایمیل انتظار: 3/4/2013 تارخ مصاحبه و قبولی: 1/11/2013 فایل فدرال: 06/02/2014 نامه آپدیت و مدیکال: 03/04/2014