صفحه 1 از 86 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 855

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

noushin.yazdanipour@erics
    Guest

پیش فرض پرسش و پاسخ در زمینه ویزای H-1

why there is no info about this topic i have a 2007 approved petition now and i should apply as of october first but i dont know what e;lse to bring to consulate what they are going to ask me and am i going to have a stamped passport and if yes do i have a clearance and if yes how long will it take?

fereydunk
    Guest

پیش فرض پاسخ : h1

I went to the consulate for the interview seven years ago, for H1B visa. Are you applying for a working visa? The most important thing for a working visa is related to the credibility of the job offer and how stable the compay is. Please provide more information about your case and I might be able to help more.

nannigia
    Guest

How is possible to get job offer in USA
    Is it so difficut ?
    Do you know any international recruitment agent who could offer you jobs in USA regardless of your nationality?
    Please let me know if you have any info ?

Thanks

Nannigia

it usually depends on your field. At this time the overall job market is good. You do not necessarily need to talk to any agent. You can find the companies you want to apply to, go their website and apply. If you are a good candidate, they take care of applying for your work visa.
    If you want to do this, you should start now since the applications for H1 must be sent before April 1st. Considering the time it takes to interview, etc. you need to start soon.
    Another good option to find companies that have a branch in other countries, especially Europe. You can apply there, get a job there first for one year, and then move to US.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

سلام به دوستای عزیز

چون اینجا اکثرا بچه ها برای ویزای F اقدام میکنند سایر انواع ویزا و بخصوص H مظلوم واقع شدن
    من پیشنهاد میکنم دوستایی که برای ویزای H اقدام کردن و موفق شدن (و حتی کسایی که موفق نشدن) تجربیاتشون رو با هم در میون بذارن همون کاری که بچه های F دارن به خوبی انجام میدن. اینجوری به همه کمک میشه.
    من خودم اطلاعاتی که از ویزای H دارم ایناس: (من تازه اول راهم و دارم search میکنم)

زمان deadline داره که اگه اشتباه نکنم اول اوریله
    برای ویزا گرفتن شرکتی که Job Offer میده بهتره که شرکت بزرگی باشه
    از انواع دیگه ویزاها بهتره و بخصوص اینکه شرکت استخدام کننده بعد از مدتی میتونه برای شمه تقاضای Green Card کنه

با تشکر از مدیران سایت

Junior Member

منم همین مشکلات رو دارم! آیا بعد از گرفتن ویزای کار میتوان آزادانه به ایران رفت و آمد کرد؟لطفا اونهایی که در این زمینه اطلاعات دارن به ما کمک کنند!

Junior Member

سلام
    نخير نميتونيد به ايران سفر كنيد. تمام ويزاهايي كه براي ايرانيها صادر مي شوند اعم از H1b,F1,J1 همگي single entry هستند و شما فقط يكبار اجازه ورود داريد.

Junior Member

,ویزای H1............. نبود؟؟؟

NaserNik
    Guest

نه اين درست نيست. يکي از دوستاي من با خانومش امسال ويزاي H1 گرفته که Multi entry هست.

Junior Member

سلام

به نظر میاد که سختترین قسمت کار در ویزای h1 پیدا کردن کارفرماست. ایا وکیلی رو میشناسید که تو پیدا کردن کار کمک کنه؟

صفحه 1 از 86 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)