صفحه 6 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 784

موضوع: انطباق پذیری و سرچ كاري (کبک)

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک-انطباق پذیری در کبک

دوستان سلام
    در مورد استانداردهاي كاري در كبك و كانادا ميتونيد از اين سايت و بخش اولش استفاده كنيد
    مطالب به طور خلاصه و در چند خط به صورت كامل توضيح داده شده!
    Toutes les normes - Commission des normes du travail du Québec

اين هم لينك فوق العاده اي هست كه شما ميتونيد تمامي مشاغل و فرصتها رو دراون ببينيد و وقتي روي لينك شغلتون كليك ميكنيد در مرحله بعدي با انتخاب منطقه مورد نظرتون (در اينجا مثلا مونترال) تمامي اطلاعات اون شغل رو در مونترال از مقدار حقوق، انجمن هاي مرتبط، نيازمنديهاي اوليه ي اون شغل و همچنين چندين آگهي استخدام رو نشون ميده. من كه خيلي باهاش حال كردم. فوق العاده اس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Occupation Search - Working in Canada
    http://www.workingincanada.gc.ca/rep...display_allnoc
    موفق باشيد
    ویرایش توسط saman_shahin : February 10th, 2011 در ساعت 12:14 PM
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    براي آشنايي دوستان، يك نمونه قرارداد كار در كشور كانادا رو ميگذارم فكر كنم در كنار پست قبلي (پست 51 همين تاپيك) كه در مورد استانداردهاي كاري در كانادا بود، به درد بخوره:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    يكي از مشكلات مهاجرين به كانادا، نداشتن سابقه كار مرتبط در كاناداس. مي تونيد از اين سايت براي گرفتن اطلاعاتي در مورد كارآموزي/كارورزي در رشته هاي فني و تخصصي استفاده كنيد:
    http://www.caf-fca.org/en/

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    يكي از مشكلات مهاجرين به كانادا، نداشتن سابقه كار مرتبط در كاناداس. مي تونيد از اين سايت براي گرفتن اطلاعاتي در مورد كارآموزي/كارورزي در رشته هاي فني و تخصصي استفاده كنيد:
    http://www.caf-fca.org/en/
    سامان جان سلام
    از مطالب جالبی که میفرستی خیلی استفاده می کنم بخصوص از نمونه قرارداد کاری. می دونی کدوم دوره هایی که در ایران وجود داره در کبک قابل قبوله؟ فقط دوره های بین المللی که توسط یک شرکت خارجی در ایران برگزار میشه؟ آیا دوره های نرم افزار فنی که توسط شرکت های ایرانی ارائه و گواهینامه انگلیسی صادر میشه هم اونجا معتبره؟ یا باید صبر کنیم تا پامون برسه به کبک و بعد اونجا دوره بگذرونیم؟
    تو فکری برای سابقه کار در کبک داری؟
    ممنون
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

تنها تحقيقي كه من همين امروز بهش رسيدم اينكه يه قاعده اي براي تبديل تجربه كاري و تخصص به مدارك تحصيلي هست كه RAC نام داره! معادل همون چيزي كه در فرانسه هست (VAE)
    ولي فراگير نيست و بايد به كالجي كه ميخوايد مراجعه كنيد و با گذروندن يك سري امتحانات و دوره ها مدرك رو بگيريد. دوستاني كه AutoCAD بلدند يا Catia و ... يا دوره هاي فتوشاپ و ... رو ديدن ميتونن از اين خاصيت استفاده كنن. مثلا يه نمونه اش توي اين تاپيك هست: مهندسي چاپ و نظارت بر چاپ
    اون چيزي كه شما ميگيد نميشه. خيلي استثنا هست موردي كه شركت كبكي يا كانادايي در ايران هم شعبه داشته باشه و كاملا مرتبط باشن و شما هم در اونجا كار كرده باشيد
    در مصاحبه مي تونيد به آفيسر بگيد كه من مدارس فني و يا مراكز تخصصي رو پيدا كردم و ميخوام وقتي رسيدم (دقت كنيد بگيد وقتي رسيدم نه اينكه اگه ويزا دادن) كبك، حتما اين دوره ها رو بگذرونم كه مرتبط با رشته من هست! اينم شرايطش و سرچهاي خودتون رو اونجا ببريد. تا ايران هستي فقط فكر پول جمع كردن باش!!!!!!
    موفق باشيد

RAC مخفف reconnaissance des acquis et des compétences هست! لينك سايت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام دوستان.
    نمی دونم این سوالی که اینجا مطرح می کنم درسته یا نه؟ اگه جاش اشتباه بود پیشاپیش معذرت میخوام.
    من رشته مدیریت بازرگانی خوندم و در زمینه فروش، خدمات پس از فروش کار کردم و الان هم که در بخش ارتباط با صنعت توی یک شرکت دولتی مشغول به کار هستم. به نظر شما دوستان کد noc رشته من دقیقا چی میشه، واسه اینکه رشته من واقعا آنقدر شاخه داره که من هم دقیقا نمی دونم کد رشته من دقیقا چی میشه.
    ممنون میشم که دوستانی که هم رشته من هستند و اطلاعاتی در این خصوص دارند منو راهنمایی کنند.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط mat2iran نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    نمی دونم این سوالی که اینجا مطرح می کنم درسته یا نه؟ اگه جاش اشتباه بود پیشاپیش معذرت میخوام.
    من رشته مدیریت بازرگانی خوندم و در زمینه فروش، خدمات پس از فروش کار کردم و الان هم که در بخش ارتباط با صنعت توی یک شرکت دولتی مشغول به کار هستم. به نظر شما دوستان کد noc رشته من دقیقا چی میشه، واسه اینکه رشته من واقعا آنقدر شاخه داره که من هم دقیقا نمی دونم کد رشته من دقیقا چی میشه.
    ممنون میشم که دوستانی که هم رشته من هستند و اطلاعاتی در این خصوص دارند منو راهنمایی کنند.
    دوست عزیز شما ببینید برای سفارت به چه عنوانی فرستادید!
    بیشتر روی این موضوع فکر کنید که شما باید اثبات کنید سابقه کاری شما همونی هست که در نامه سابقه کار و فرم نوشتید و اون رو انجام دادید. روی همون کد رشته خودتون و توضیحی که نوشتید (و البته در سایت NOC هست) مانور بدید. سرچهای مرتبط با همون رو ببرید نه بیشتر و نه کمتر!
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزیز شما ببینید برای سفارت به چه عنوانی فرستادید!
    بیشتر روی این موضوع فکر کنید که شما باید اثبات کنید سابقه کاری شما همونی هست که در نامه سابقه کار و فرم نوشتید و اون رو انجام دادید. روی همون کد رشته خودتون و توضیحی که نوشتید (و البته در سایت NOC هست) مانور بدید. سرچهای مرتبط با همون رو ببرید نه بیشتر و نه کمتر!
    موفق باشید
    دوست عزیز مرسی از جوابتون.
    من سابقه کاریمو در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و در نهایت خرید بود که توی فرمها به همین ترتیب پر کردم و توی این چند ماه اخیر در زمینه ارتباط با صنعت و مشتری محوری دارم کار می کنم، با توجه به شاخه های متفاوت رشته من از دوستان کمک خواستم در این مورد.
    اگه من کد رشتمو دقیقا نداشته باشم واسه مصاحبه به مشکلی می خورم و این مورد واسه من امتیاز منفی نخواهد داشت؟
    مرسی از جوابتون.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

سلام saman_shahin
    مرسي از اطلاعات خوبي كه گذاشتي . اين لينكي كه گذاشتي (http://www.wowjobs.ca) خيلي عالي بود . ميشه نمونه اي از نامه هايي كه براي كارفرما زديد بذاريد و احيانا به سايتي كه براي سرچ حسابداري خوب باشه برخوردي كه آدرسشو بذاري ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting.khorasgan azad university

سلام دوستان
    من رشتم حسابداری هست و می خوام اگه بشه یه مدرک بین المللی هم بگیرم ولی نمی دونم کدومش بهتره یه چندتایی هست که می ذارم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    MCITP l مهندسی شبکه های مایکروسافت
    MCSD.net مهندسی برنامه نویسی مایکروسافت
    Image Maker متخصص گرافیک و هنرهای دیجیتال رایانه
    ICDL گواهینامه بین المللی کاربردی کامپیوتر
    CIW متخصص طراخی صفحات وب
    C#,Asp,Sql,Java برنامه نویسی کامپیوتر
    قربونی همه شوما
    Sent to Canadian embassy by (Aramex): 13.10.2010_Delivering to Canadian embassy: 17.10.2010_Quebec File Number : 24.01.2011
    Interview waiting letter: 05.09.2012_Interview Date: 21.02.2013_CSQ: 21.02.2013_Federal File number : 30.05.2013_Update letter:13.08.2013_Medical:01.10.2013_Medical uploading:11.10.2013_Decision made:13.02.2014_Pass request:11.02.2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)