صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 543

موضوع: بورس انگلستان

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

دوستان سلام
    دوستانی که در انگلستان تحصیل می کنند، بر اساس تجربه ای که دارید، با توجه به میزان هزینه های زندگی و غیره، به نظرتون باز دانشگاه های لندن (یعنی در لندن درس خواندن) بهتر از دانشگاه های شهر های دیگه هستش یا خیر؟ در واقع در شرایط مساوی در رنکینگ دانشگاه ها، آیا می ارزد که با سختی های گرانی لندن کنار آمد؟

دوستانی که stipend دارند لطفا راهنمایی کنن
    مبلغ stipend حدود 15000 هست در سال
    ممکنه بگیر چطور پرداخت میشه؟
    ماهانه پرداخت میشه یا سالانه؟
    و اینکه اگر ماهانه هست اول ماهه یا آخرش؟!

ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام. یا ماهیانه است یا تر می. ولی معمولا بیشتر تر می است و پیش از شروع ترم هم پرداخت میشود. برای ترم پائیز را باید هفته دیگر قاعدتا پرداخت کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    دوستانی که stipend دارند لطفا راهنمایی کنن
    مبلغ stipend حدود 15000 هست در سال
    ممکنه بگیر چطور پرداخت میشه؟
    ماهانه پرداخت میشه یا سالانه؟
    و اینکه اگر ماهانه هست اول ماهه یا آخرش؟!

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

من برای مستر یا دکتري میخواستم ببینم شانسی برای فاند دارم.
    رشته ای که با توجه به سابقه کارم شدیدا علاقه دارم construction management هست.
    معدل کارشناسي ارشد =16.19 سال ۹۰ دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی=14 سال88 دانشگاه آزاد
    رشته مهندسی عمران سازه
    مقالات خارجی =1
    مقالات داخلي = ۱
    سابقه کار =۹سال
    مدرک زبان =IELTS 8
    سایر افتخارات و مدارک =
    ناظر نظام مهندسی- نقشه برداری حرفه ای- مدرک HSE

سلام دوستان
    من میخام برای دکترا در رشته طراحی شهری و شهرسازی برای انگلیس اقدام کنم ولی شنیدم که دانشگاه های انگلیس فاندی نمیدن و کانادا بهتر هست. لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی کنین تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام اینطور نیست که در انگلستان فاندی نباشد ولی انچه هست بسیار بسیار رقابتی است و هر دانشگاه هم سیاست بورس دهی خودش را دارد و عمده بورسها را هم دانشجویان انگلیسی و اتحادیه اروپایی به خودشان اختصاص میدهند.
    شما دانشگاه و اساتید هدفتان را برا اساس یک پروپوزال قوی به درستی انتخاب بفرمایید و با آنها وارد صحبت و مکاتبه بشوید و راهمایی بخواهید برای فاند.

اگر امکانی باشد استاد شما را راهنمایی میکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa716541 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام برای دکترا در رشته طراحی شهری و شهرسازی برای انگلیس اقدام کنم ولی شنیدم که دانشگاه های انگلیس فاندی نمیدن و کانادا بهتر هست. لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی کنین تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    اونجور که من فهمیدم هر زمان از سال که پوزیشنی باشه می شه با استاد مکاتبه کرد و مدارک رو فرستاد. اگر کسی اسفند یا خرداد جواب پذیرشش بیاید چه زمانی باید به دانشگاه برود( مثلا اول ترم بعد باید برود یا فورا می تواند برود)؟
    پروسه سفارت به طور معمول چقدر طول می کشد و اگر شما فاند هم داشته باشید باز نیاز به ارایه تمکن مالی هست یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام برشما دوره دکتری را هر روز کاری از سال میشود شروع کرد. با اینحال دانشگاهها به لحاظ اداری ترجیح میدهند دانشجو سپتامبر یا فوریه شروع کند.

پروسه سفارت خیلی طولانی نیست فکر نمیکنم در هر صورت بیشتراز ۲ ماه برای tier 4 بشود و اگر فاند شهریه و هزینه زندگی داشته باشید خیر. همان نامه بورسیه متضمن تمکن است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nowrozi نمایش پست ها
    سلام
    اونجور که من فهمیدم هر زمان از سال که پوزیشنی باشه می شه با استاد مکاتبه کرد و مدارک رو فرستاد. اگر کسی اسفند یا خرداد جواب پذیرشش بیاید چه زمانی باید به دانشگاه برود( مثلا اول ترم بعد باید برود یا فورا می تواند برود)؟
    پروسه سفارت به طور معمول چقدر طول می کشد و اگر شما فاند هم داشته باشید باز نیاز به ارایه تمکن مالی هست یا نه؟

Keep Calm and APPLY ON

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nowrozi نمایش پست ها
    سلام
    سلام، بله برای پوزیشن ها به طور معمول دو یا سه ماه بعد از اینکه ادمیشن لتر رو دریافت میکنید (یا رسما ادمیت میشید - چون ممکنه ادمیشن لتر کمی دیرتر بیاد بخاطر کارهای اداری) پروژه/دوره شروع میشه. معمولا زمان شروع دوره داخل آگهی مربوط به پوزیشن زده شده؛ منتهی خیلی مواقع توی پوزیشن ها می بینید که در قسمت مربوط به شروع دوره قید کردند که As soon as possible ... که خب در اون صورت اگه مشکل سفارت نداشته باشید از همون چند روز بعدش شروع میکنید!!
    با داشتن گواهی ای که نشون بده دانشگاه شما رو ساپورت مالی میکنه نیازی به "تمکن مالی" وجود نداره، منتهی فقط گردش حساب رو معمولا تمام سفارت ها میخوان که خیلی مهم نیست مبلغ داخلش چقدر باشه...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

دوستان کسی درباره ی بورس های Research Councils اطلاعاتی داره؟ جزو موسساتی هست که در سایت دانشگاههای انگلیس معرفی شده که فاند می دن. ولی من نمی دونم چطور باید اپلی کنم برای این موسسه.
    یکی از این موسسات: https://ahrc.ukri.org/skills/phdstud...ding-training/

ممنون می شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)