صفحه 21 از 87 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط dgrand نمایش پست ها
    اصلا نگران نباشید . برای اینکه تا لحظه مصاحبتون رو حساب میکنن. برای من اینکارو کرد. 48 ماه 8 امتیاز داره بیشتر از 48 یعنی 48+ میشه 9 امتیاز.
    سابقه کار حداکثر 8 امتیاز داره ، شما از کجا میگید 9 امتیاز
    جواب اکثر سوالات خود را در ویکی بیابید.
    ارسال مدارک : 29/12/2010 --- فایل نامبر 29/05/2011 --- نامه گم شدن مدارک 31/01/2013 --- ارسال مجدد مدارک 21/04/2013 --- نامه انتظار مصاحبه 11/06/2013 --- تاریخ مصاحبه 13/11/2013

با سلام
    سلام کسی اینجا هست که سابقه بیمه رو گرفته باشه من چند تا سوال دارم

من از سال 83 تا 86 با بیمه اجباری کار کردم و از اون به بعد خودم حق بیمه را به اداره بیمه به دلیل پاره وقت بودن دادم(جای شرکت) و الان در کل 6 سال سابقه بیمه دارم ولی اداره بیمه به من نمی ده و شرکتی که در آن کار می کنم هم حاضر نیست به بیمه سابقه بده من شماره بیمه و هم دفترچه رو هم دارم سوابقم که نشان می ده که بیمه بودن هم از اون سایتی که دوستان دادند دیدم الان دارلترجمه ای هست که می گه این سوابق منو می تونه از اداره بیمه بگیره این ادعا تاچه حدی درسته؟ دوستانی که نامه گرفتن می تونن بگن فرمتش به چه شکل است تعداد روزهایی که بیمه نوشته شده را می دن ؟یا اسم جاهایی که کار می کردم رو ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    من از سال 83 تا 86 با بیمه اجباری کار کردم ... دیدم الان دارلترجمه ای هست که می گه این سوابق منو می تونه از اداره بیمه بگیره این ادعا تاچه حدی درسته؟ ؟
    سلام دوست بزرگوارم
    به اين موارد توجه نكنيد. شايد دارالترجمه ايي كه مي فرماييد بتونه همچين سابقه بيمه ايي رو واستون درست كنه يا روشن تر بگم جعل كنه!!! اما مي دونيد اگه سفارت متوجه اين قضيه بشه، ممكنه چه عواقب بد و ناگواري ممكنه داشته باشه ؟؟؟ هم واسه خودتون هم واسه تموم ايروني هايي كه مي خوان اقدام كنن. اگه ممكنه بيشتر روش فكر كنين

با سلام
    من 1/5 ساله که با بیمه دارم تو یه شرکت کار می کنم. اما حدود 7 ماه هم از دو شرکت قبلا با بیمه کار کردم. 2 سال هم بدون بیمه کار کردم. به نظرتون برم یه جا یه سابقه کار 4 ساله از شرکت فعلی بگیرم با ذکر شماره بیمم؟ آخه مدیر عامل باهام خوبه. می خوام ببینم برا ترجمه یا تاییدیه وزارت خونه ها و آفیسر مشکلی پیش می یات؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط financemaster نمایش پست ها
    با سلام
    من 1/5 ساله که با بیمه دارم تو یه شرکت کار می کنم. اما حدود 7 ماه هم از دو شرکت قبلا با بیمه کار کردم. 2 سال هم بدون بیمه کار کردم. به نظرتون برم یه جا یه سابقه کار 4 ساله از شرکت فعلی بگیرم با ذکر شماره بیمم؟ آخه مدیر عامل باهام خوبه. می خوام ببینم برا ترجمه یا تاییدیه وزارت خونه ها و آفیسر مشکلی پیش می یات؟
    سلام
    دوست عزیز جدیدا آفیسرها سابقه بیمه ترجمه شده هم از شما میخوان. اگه شما 4 سال رو از یک جا بگیرید فایده ای نداره چون اونها کاری که همراه با سابقه بیمه باشه رو قانونی میدونن.و توی سابقه بیمه هم مدت و هم نام شرکت مربوطه ذکر میشه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان من سابقه کاری که تو فرم پر کردم و فرستادم با سابقه بیمم جور در نمیاد!
    یعنی اینکه سابقه کاریم طول دوران تحصیلم بوده و دو سال بعدش که من فقط یک ساله که بیمه واسم رد شده!
    چه باید کرد ؟؟؟؟؟؟

سلام
    دوستان من شنبه صبح سابقه بيمه خودم رو گرفتم
    دقيقا در همين فرمتي كه اين سايت ميده هستش
    براي چك كردن سوابق بيمتون ميتونيد از اينجا اقدام كنيد
    http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm
    کد ملی:
    شماره بیمه:
    کلمه عبور(سریال شناسنامه):
    دوستان فیلدها رو بطور صحیح پر کنید برای گرفتن کل سوابق بعد از لوگین شدن
    گزینه کل سوابق رو بزنید..
    منبع سایت عصر جوان

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان من سابقه کاری که تو فرم پر کردم و فرستادم با سابقه بیمم جور در نمیاد!
    یعنی اینکه سابقه کاریم طول دوران تحصیلم بوده و دو سال بعدش که من فقط یک ساله که بیمه واسم رد شده!
    چه باید کرد ؟؟؟؟؟؟
    با توجه به اینکه در حال حاضر ملاک پذیرش سابقه کاری افراد، منوط به ارائه ی بیمه س، متاسفانه فقط امتیاز همون یک سالی که شما رو بیمه کردند، رو می گیرید

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    با توجه به اینکه در حال حاضر ملاک پذیرش سابقه کاری افراد، منوط به ارائه ی بیمه س، متاسفانه فقط امتیاز همون یک سالی که شما رو بیمه کردند، رو می گیرید
    مطمئنی؟؟؟؟
    تا حالا اجباری نبوده واسه بیمه که، واسه محکم کاری میگفتن ببرید با خودتون !!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)