صفحه 24 از 87 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام . من فرمت نامه خودم را اینجا قرار میدم ... در ضمن همانطور که میبینید ، تعداد روزها نوشته میشه و بازه زمانی هم گفته میشه . موفق باشیدفایل پیوست 4473
    بله دقيقا همينه و آفيسر هم اين فرمت رو كاملا ميشناسه.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

با سلام.
    از دوستانی که مصاحبه رفتند و با خودشون مدارک بیمه برده بودند میخواستم بپرسم آیا آفیسر روی تاریخ بیمه زوم داره و حتما بیمه مربوط به 5 سال گذشته رو درنظر میگیره و اگر جواب بله است این 5 سال از چه زمانی شروع میشه؟ از زمان رسیدن مدارک یا فایل نامبر یا حتی تاریخ مصاحبه.
    با تشکر

قابل توجه دوستانی که نگران بیمه هستند،دو نفر از دوستان من که بیمه درست حسابی نداشتن ،با خانم کلمانس مصاحبه داشتن و قبول هم شدن. همه چیز به خودتون بستگی داره.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که نگران بیمه هستند،دو نفر از دوستان من که بیمه درست حسابی نداشتن ،با خانم کلمانس مصاحبه داشتن و قبول هم شدن. همه چیز به خودتون بستگی داره .
    merina جان میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی؟همه چیز به خودتون بستگی داره ، یعنی چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

سلام.
    من متا سفانه نتوانستم سابقه بیمه ام را بگیرم وبیمه من مربوط به شعبه در تجریش است که با نامه از شرکت هم رفتم ولی بهم سابقه بیمه ام را ندادند با اینکه من 8 سال سابقه کاری دارم .فقط سابقه بیمه ای که مربوط به شرکت قبلی ای می باشد و من فقط 1 سال سابقه دارم را دادند که فایده ندارد برام . می گویند چون من در این شرکت مشخول به کار هستم آنها نمیتوانند سابقه بیمه ام را بدهند. لطفاً اگر کسی از این شعبه تامین اجنماعی سابقه اش را گرفته ممنون میشوم راهنمایم کند.
    دريافت فايل نامبر فدرال : 30/03/2011 دریافت اپدیت : 15/04/2013 مدیکال : 04/02/2014
    ويزا : 2014/03/21

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lili76 نمایش پست ها
    سلام.
    من متا سفانه نتوانستم سابقه بیمه ام را بگیرم وبیمه من مربوط به شعبه در تجریش است که با نامه از شرکت هم رفتم ولی بهم سابقه بیمه ام را ندادند با اینکه من 8 سال سابقه کاری دارم .فقط سابقه بیمه ای که مربوط به شرکت قبلی ای می باشد و من فقط 1 سال سابقه دارم را دادند که فایده ندارد برام . می گویند چون من در این شرکت مشخول به کار هستم آنها نمیتوانند سابقه بیمه ام را بدهند. لطفاً اگر کسی از این شعبه تامین اجنماعی سابقه اش را گرفته ممنون میشوم راهنمایم کند.
    ببخشید اصلاً شرکت فعلی شما در طی 8 سال گذشته ، بیمه شما رو رد کرده بوده که حالا شعبه تجریش بهتون سابقه شو نمی دن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

بله بیمه ام را کاملاً این شرکتی که الان مشغول کار هستم و 8 سال هم سابقه دارم رد کرده ولی سازمان تامین اجتماعی سابقه ام را نمی دهد.
    دريافت فايل نامبر فدرال : 30/03/2011 دریافت اپدیت : 15/04/2013 مدیکال : 04/02/2014
    ويزا : 2014/03/21

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

بله بیمه ام را کاملاً این شرکتی که الان مشغول کار هستم و 8 سال هم سابقه دارم رد کرده ولی سازمان تامین اجتماعی سابقه ام را نمی دهد.

ببخشيد يعني شما توي همين شركت براتون 8 سال بيمه رد شده؟
    براي مشاهده سوابق بيمه مي تونيد به سايت زير مراجعه كنيد:
    http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm

سلام.
    سلام
    دوست عزیز با بردن نامه از همون شرکتی که سوابق بیمه را براتون رد کرده گاهی اوقات سابقه بیمه را نمی دند
    شما برای گرفتن سوابقتون باید از یک شرکت دیگه نامه ببرید

Junior Member

دوستان من می خواستم بپرسم برای نفر دوم پرونده یعنی کسی که main نیست ، آیا باید سوابق بیمه را برد یا اینکه ترجمه دفترچه بیمه کافی هست؟ یا اینکه هیچ کدام لازم نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)