صفحه 25 از 87 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamali نمایش پست ها
    دوستان من می خواستم بپرسم برای نفر دوم پرونده یعنی کسی که main نیست ، آیا باید سوابق بیمه را برد یا اینکه ترجمه دفترچه بیمه کافی هست؟ یا اینکه هیچ کدام لازم نیست؟
    اگه رشتشون (شخص همراه)امتیاز داره خوب باید مدرکی دال بر کارکردن در زمینه رشته باخودتون داشته باشین چون تجربه دوستان نشون داده اگه امیتاز رشته رو بخواین باید مدرک بیمه همراه باشه ولی خود سابقه کار شخص همراه اصلا امتیازی نداره و نیازی به اثبات کار کردن ایشون نیست من پیشنهاد میدم برای محکم کاری و از بین بردن هر گونه بهانه جویی آفیسر حداقل یک ترجمه از اون دفترچه همراه داشته باشین خوب باشه
    موفق باشین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    اگه رشتشون (شخص همراه)امتیاز داره خوب باید مدرکی دال بر کارکردن در زمینه رشته باخودتون داشته باشین چون تجربه دوستان نشون داده اگه امیتاز رشته رو بخواین باید مدرک بیمه همراه باشه ولی خود سابقه کار شخص همراه اصلا امتیازی نداره و نیازی به اثبات کار کردن ایشون نیست من پیشنهاد میدم برای محکم کاری و از بین بردن هر گونه بهانه جویی آفیسر حداقل یک ترجمه از اون دفترچه همراه داشته باشین خوب باشه
    موفق باشین
    رشته شون صفر امتيازی هست ولی من خودم هم فکر می کنم که ترجمه دفترچه بيمه را ببرم خوب باشه. مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط lili76 نمایش پست ها
    سلام.
    من متا سفانه نتوانستم سابقه بیمه ام را بگیرم وبیمه من مربوط به شعبه در تجریش است که با نامه از شرکت هم رفتم ولی بهم سابقه بیمه ام را ندادند با اینکه من 8 سال سابقه کاری دارم .فقط سابقه بیمه ای که مربوط به شرکت قبلی ای می باشد و من فقط 1 سال سابقه دارم را دادند که فایده ندارد برام . می گویند چون من در این شرکت مشخول به کار هستم آنها نمیتوانند سابقه بیمه ام را بدهند. لطفاً اگر کسی از این شعبه تامین اجنماعی سابقه اش را گرفته ممنون میشوم راهنمایم کند.
    ببينيد شما از يك دارالترجمه رسمي براي بيمه نامه ببريد كه سابقتونو براي اون دارالترجمه اعلام كنند.من اين كارو كردم و شد.در مورد اون جمله هم كه نوشتم منظورم اينه كه بيمه به نسبت سطح زبان فرانسه شما خيلي مهم نيست، سعي كنيد با اعتماد به نفس و يك زبان خوب جلسه رو مديريت كنيد.
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    با سلام.
    از دوستانی که مصاحبه رفتند و با خودشون مدارک بیمه برده بودند میخواستم بپرسم آیا آفیسر روی تاریخ بیمه زوم داره و حتما بیمه مربوط به 5 سال گذشته رو درنظر میگیره و اگر جواب بله است این 5 سال از چه زمانی شروع میشه؟ از زمان رسیدن مدارک یا فایل نامبر یا حتی تاریخ مصاحبه.
    با تشکر

بله تاریخ برایشان خیلی مهم است برای من در 5 سال گذشته را چک کرد ولی از تاریخ ارسال مدارک محاسبه می شود.

Junior Member

با سلام
    من تازه در این سایت عضو شدم. فایل نامبرم رو در 21 سپتامبر دریافت کردم. شرکتی که در اون کار می کنم بیمه من رو فقط تا زمانی که تمام وقت بودم رد کرده یعنی 11 ماه و ازوقتی که به صورت ساعتی کار می کنم بیمه را قطع کرده اند.من در مدارکی که ارسال کردم این سابقه رو نفرستادم.به نظر شما این توضیح برای آفیسر قانع کننده هست؟و آیا در مصاحبه این سابقه رو ببرم یا نه؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    ingénieur civil

نقل قول نوشته اصلی توسط leila4gh نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه در این سایت عضو شدم. فایل نامبرم رو در 21 سپتامبر دریافت کردم. شرکتی که در اون کار می کنم بیمه من رو فقط تا زمانی که تمام وقت بودم رد کرده یعنی 11 ماه و ازوقتی که به صورت ساعتی کار می کنم بیمه را قطع کرده اند.من در مدارکی که ارسال کردم این سابقه رو نفرستادم.به نظر شما این توضیح برای آفیسر قانع کننده هست؟و آیا در مصاحبه این سابقه رو ببرم یا نه؟
    با تشکر
    وقتی سابقه در دسترس هستش چرا خودتون رو به چالش بندازید ، همون 11 ماه برای 4 امتیاز با ارزش کفایت میکنه
    جواب اکثر سوالات خود را در ویکی بیابید.
    ارسال مدارک : 29/12/2010 --- فایل نامبر 29/05/2011 --- نامه گم شدن مدارک 31/01/2013 --- ارسال مجدد مدارک 21/04/2013 --- نامه انتظار مصاحبه 11/06/2013 --- تاریخ مصاحبه 13/11/2013

Junior Member

سلام
    من چند ماه پیش به اداره بیمه در سعادت آباد رفتم و با ارایه نامه کاری سابقه را گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila4gh نمایش پست ها
    سلام
    من چند ماه پیش به اداره بیمه در سعادت آباد رفتم و با ارایه نامه کاری سابقه را گرفتم.
    سلام لیلا جان
    شعبه ی تجریش که من هم رفتم ، مردم آزاری می کنند .
    سعادت آباد باز بهتره . آب و هوای بهتری داره ، اعصاب کارکنانش سر جاشه و جواب مردم رو خوب می دن .
    ولی تجریش من رفته بودم به من گفتن که : نمی دیم آقا نمی دیم . می خای چیکار ؟
    گفتم می خوام قاب کنم بزنم سینه ی اتاق دیوارم . این چه سوالیه می پرسی ؟ می خوام بدم سفارت از دست شماها خلاص شم .
    خلاصه حاشیه نرم که گفت باید نامه از دارالترجمه بیاری که کل سابقه ات رو بهت بدیم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Degré continu associé en électronique

دوستان سلام .کسی تا حالا از شعبه 14 سابقه گرفته؟
    ارسال مدارک:28/6/10(ARAMEX)دریافت مدارک توسط سفارت:30/06/10
    برداشت پول ار کردیت کارت:07/08/10تاریخ صدور فایل نامبر: 04/08/10دریافت از پست:25/08/10
    تاریخ مصاحبه:قدیم20/04/11جدید 07/06/11 جدیدتر
    14/12/11

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آزاد

سلام زوشا خانم عزیز
    مرسی از راهنامایی هاتون
    من از 1/9/88 تا 1/12/89 بیمه دارم اما دفترچمو 13/2/89 گرفتم که یکسال اعتبار داره و از اون شرکت هم اومدم بیرون

حالا با توجه به اینکه این سابقه کار در حین تحصیل کاردانی به کارشناسی بوده حتما باید نیمه وقت گرفته بشه؟ اگه سابقه کار هم نیمه وقت بشه باید حتما تا 5 سال اخیر باشه؟ مثلا از 9 سال پیش که من کار می کردم نمی تونه باشه؟
    و من خیلی شنیدم که سابقه کار بدون بیمه رو قبول نی کنن در این صورت من مثلا 8 سال پارت تایم می تونم ببرم؟
    راستی کلا خدمت نیمه وقت محسوب می شه یا اگه قبل از مدرک فارق التحصیلی باشه این طور می شه؟ من توی تست خود کبک دیدم
    Work experience

Question 1 :
    Permanent qualified worker: How many months or years of full-time professional experience, including military service, have you completed during the last five years?

همونطور که میبینید - از سابقه کار فول تایم یا خدمت سربازی پرسیده
    حالا خدمت بازم نیمه وقت می شه؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)