صفحه 27 از 87 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member Amin_63 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

این سایتی هست که میشه از تمام دنیا سابقه بیمه رو از توش استعلام کرد ، خداروشکر بازنمیشه که اگر بشه همگی ما بیچاره میشیم ، برای باز نشدن راه نیفتادن این سایت تا می تونید دعا کنید.

http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_63 نمایش پست ها
    این سایتی هست که میشه از تمام دنیا سابقه بیمه رو از توش استعلام کرد ، خداروشکر بازنمیشه که اگر بشه همگی ما بیچاره میشیم ، برای باز نشدن راه نیفتادن این سایت تا می تونید دعا کنید.

http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm
    سلام
    این لینک سالمش.
    لینک بیمه

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام
    این لینک سالمش.
    لینک بیمه
    مرسی بابت لینک
    اما من هر چی سریال شناسنامه و اینا رو میزنم قبول نمیکنه؟؟؟
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

همسر من تنها از 2 جا سابقه کاریش را در طی 8 سال گذشته فرستاده اما سابقه بیمه که گرفته از 4 جا است و هر چه قدر از مامور بیمه خواسته که آن دو جای دیگر را رد نکند قبول نکرده آیا دوستان برای این مشکل راه حلی دارند؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsam نمایش پست ها
    همسر من تنها از 2 جا سابقه کاریش را در طی 8 سال گذشته فرستاده اما سابقه بیمه که گرفته از 4 جا است و هر چه قدر از مامور بیمه خواسته که آن دو جای دیگر را رد نکند قبول نکرده آیا دوستان برای این مشکل راه حلی دارند؟
    سلام
    مشکلی نداره میتونید بگید دسترسی به اون دو جای دیگه ندارید یا مثلا منحل شده شرکت یا خیلی چیزای دیگه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member

مشکل اصلی ما این است که شوهرم در گواهی کاری که فرستادیم اعلام کرده که از سال 83 تا 89 شرکت x کار کرده که البته برای 3 سال آخر سابقه بیمه با گواهی کار همخوانی دارد اما برای سال 83 که از شرکت x برای شوهرم بیمه رد نمی شده 3 ماه از شرکت y و 6 ماه از شرکتz بیمه رد شده حالا با توجه به این شرایط 2 سوال دارم:
    1- آیا مساله 2 شغلی بودن در یکسال برای افیسرها قابل پذیرش است یا نه؟
    2- آیا چون این مطلب مربوط به 7 سال گذشته است نه 5 سال گذشته می تواند اصلا مهم نباشد چون به نظر می رسد تنها 5 سال گذشته از نظرذ سابقه کاری و بیمه برای انها مهم است؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsam نمایش پست ها
    مشکل اصلی ما این است که شوهرم در گواهی کاری که فرستادیم اعلام کرده که از سال 83 تا 89 شرکت x کار کرده که البته برای 3 سال آخر سابقه بیمه با گواهی کار همخوانی دارد اما برای سال 83 که از شرکت x برای شوهرم بیمه رد نمی شده 3 ماه از شرکت y و 6 ماه از شرکتz بیمه رد شده حالا با توجه به این شرایط 2 سوال دارم:
    1- آیا مساله 2 شغلی بودن در یکسال برای افیسرها قابل پذیرش است یا نه؟
    2- آیا چون این مطلب مربوط به 7 سال گذشته است نه 5 سال گذشته می تواند اصلا مهم نباشد چون به نظر می رسد تنها 5 سال گذشته از نظرذ سابقه کاری و بیمه برای انها مهم است؟
    من به سئوالات شما در پيام خصوصي هم جواب دادم.
    1- دو شغله بودن اصلاٌ ايجاد مشكل نمي كند بلكه نداشتن بيمه در زماني كه شما عنوان مي كنيد كه كار كرده ايد مشكل دارد.شما در زمان مطرح شدن اين سئوال بايد جوابي مناسب و كوتاه براي آفيسر داشته باشيد چه بسا اين سئوال شايد مطرح نشود.
    2- در فرمهاي اصلي اوليه كه براي سوريه ارسال كرديداطلاعات 5 سال آخر كار از شما درخواست مي شود ولي در فرمهاي فدرال(بعد از قبولي در مصاحبه ) متقاضي و همراه بايد عنوان كنند بعد از 18 سالگي به چه شغلي مشغول بودند ؛چه مدت و با چه عنواني (در حد چند كلمه هم كافي است.) بنابر اين اين موضوع حساسيتي ندارد.

Junior Member

دوست عزیز
    من سوالم را به دو دلیل در اینجا نوشتم شاید سوال دوستان دیگر هم باشد و به انها هم کمک کند
    دوم اینکه هنوز نتونستم به یک جواب خوب برسم علتش هم این است که یکی از دوستان به من گفت در صورت مطرح کردن این موضوع که من در ان زمان دوشغله بودم می تواند باعث این مشکل شود که افیسر بگوید چرا در زمان فرستادن فرمها اعلام نکردید؟
    ایا این جواب که با داشتن روابط کاری توانستم در شرکت دیگری ((در زمانی که شرکتی که در ان کار میکردم مرا بیمه نمی کرد)) بیمه بشوم پاسخ بهتری نیست
    اگرچه که پاسخ اولی واقعیت دارد و شوهر من ان زمان واقعا دو شغله بوده اما به علت نداشتن روابط خوب کاری با ان دو محل نتوانسته بود از انها گواهی کاری بگیرد پس انها را اعلام نکردیم اما جواب 2 واقعیت ندارد!
    شما جای من بودید چه می کردید؟
    ایا هیچ کس در این فروم نیست که تجربه مشابهی داشته باشد ؟ عجیب است انگار همه رفتند تعطیلات.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    مرسی بابت لینک
    اما من هر چی سریال شناسنامه و اینا رو میزنم قبول نمیکنه؟؟؟
    شاد باشید
    سریال شناسنامه را فقط عدد های درشت را بزنید. اعداد کوچک و حروف آن لازم نیست.

با سلام
    من تازه فوق لیسانس گرفتم. و می خوام برای کبک اقدام کنم. ولی سابقه کار بدون بیمه دارم به طوری که از زمان شروع فوق لیسانس تا همین حالا که 2.5 سال می شه. به صورت 20 ساعت کار در هفته یعنی پاره وقت ( در زمان دانشجویی) که اگر بخواهیم تقریبا به صورت تمام وقت حساب کنیم می شه 13-14 ماه تمام وفت و البته بدون بیمه... امکانش هست که به بیمه نبودن گیر بدن... در ضمن من فوق لیسانس شیمی و همچنین tefaqدارم با niveu های B2 و C1 . حالا با این سابقه کم و دانشجویی بدون بیمه گیر میدن...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)