صفحه 51 از 87 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sydni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من حدود 8 ماهه که از بیمه بیکاری دارم استفاده می کنم ............ می تونم بیمه از طریق یک شرکتی که آشناست واسه خودم رد کنم ولی کار شرکت مرتبط با رشته تحصیلیم نیست
    بیمه ای که ملاک هست برای اداره ی مهاجرت ، بیمه ای هست که برای سابقه کار رد میشه .
    الان روی بیمه و اینا بسیار حساس هستند . اینکاری هم که شما می خواید انجام بدید نوعی جعل وتقلب هستش . دو تا سوال در زمینه ی این قضیه ازتون بپرسن ، صورت شما چندین رنگ عوض می کنه و اینکه نمی تونید جوابشون رو بدید . و اونها هم به راحتی از روی حالت شما می فهمند که کاسه ای زیر نیم کاسه هست و به راحتی ردتون می کنند و متهم به تقلب و ... می شید .
    به نظر من ارزش نداره این همه استرس برای خودتون بخرید به خاطر این قضیه. اون سه سال سابقه کاری هم که با بیمه دارید ، براتون محاسبه میشه .
    صداقت بهترین چیزه . لطفا نه وجهه ی خودتون رو خراب کنید و نه وجهه ی ایرانی رو . گرچه دیگه آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخته ولی بدتر از این نشه دیگه .
    بیمه ی شخصی که نفر اصلی هست مهمتره ، تا نفر دوم .
    و نکته ی دیگه اینکه اگر رشته ی تحصیلیتون امتیاز دار باشه ، برای اینکه امتیاز رشته را بگیرید یا باید مدرکتون رو در 5 سال اخیر گرفته باشید
    و یا در 5 سال اخیر 1 سال سابقه ی کار مرتبط داشته باشید.
    ویکی کبک رو شاید بدتون نیاد یه نگاهی بندازید ....
    پیروز باشید و سربلند ...
    ارسال:28dec2010/کارت ریفیوز:31may2011/فایل نامبر:28jun2011/انتظار مصاحبه:7dec2015
    ویکی کبک،اطلاعات جامع مهاجرت به استان کبک - بخش فرهنگی سفارت

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام به همه
    من فایل نامبر را 2010 14 NOV گرفتم و رشته من 0 امتیازی هست و هنوز هم دعوت به مصاحبه نشدم. من 4 ماهی هست که برای تحصیل به مالزی اومدم. سوال من از دوستان این هست که آیا من میتونم که موقع دعوت به مصاحبه درخواست کنم که مکان مصاحبه من در هنگ کنگ باشه؟ سوال دیگه اینکه من دفترچه بیمه همراه دارم با ترجمه اون و نامه سابقه کاری با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه. موقعی که ایران بودم شعبه تامین اجتماعی من به من نامه سابقه بیمه نداد چون گفتم برای سفارت میخوام و اون هم به من یه بخشنامه نشون داد که ما نمیدیم و خلاصه نداد. آیا این مدارکی که دارم برای سابقه بیمه و سابقه کاری من کافی هست؟
    با تشکر پیشا پیش

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

من یک وضعیت پیچیده ایی بیمم داره من 6 سال سابقه دارم که 3 سال اولش بیمه بودم و اسم شرکت هم در سوابق بیمه در ج شده بعد کارم را به عنوان پاره وقت به طور همزمان در 2 موسسه و یک شرکت آغاز کردم و از اونجایی که بیمه نبودم به شرکت یکی از اقوام پول می دادم تا هر ماه برام بیمه رد کنه از طرف شرکتش بعد از یک سال شرکت ورشکست شد و بسته شد حالا نام این شرکت و سابقش در سوابق بیمه من هست و من که نمی دونستم به بیمه ممکنه گیر بدم و از این شرکت گواهی کاری هم نداشتم نه در رزومه نه در فرم کبک اسمی از اون نبردم حالا چطوری این سابقه که هیچ مدرکی ازش ندارم را جلوی آفیسر توجیه کنم؟؟؟؟
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    من یک وضعیت پیچیده ایی بیمم داره من 6 سال سابقه دارم که 3 سال اولش بیمه بودم و اسم شرکت هم در سوابق بیمه در ج شده بعد کارم را به عنوان پاره وقت به طور همزمان در 2 موسسه و یک شرکت آغاز کردم و از اونجایی که بیمه نبودم به شرکت یکی از اقوام پول می دادم تا هر ماه برام بیمه رد کنه از طرف شرکتش بعد از یک سال شرکت ورشکست شد و بسته شد حالا نام این شرکت و سابقش در سوابق بیمه من هست و من که نمی دونستم به بیمه ممکنه گیر بدم و از این شرکت گواهی کاری هم نداشتم نه در رزومه نه در فرم کبک اسمی از اون نبردم حالا چطوری این سابقه که هیچ مدرکی ازش ندارم را جلوی آفیسر توجیه کنم؟؟؟؟
    واقعا وضعیت سختی است.

به نظر من راه صداقت را پیشه کنید: هنگام مصاحبه تا زمانی که مسئول مربوطه راجع این موضوع از شما نپرسیده چیزی نگویید، اما اگر پرسید به ایشان توضیح دهید چون بیمه بازنشستگی در ایران یک مسئله بغرنج و یک معضل است، مجبور بودید این کار را بکنید.

در یکی از وبلاگها شرح حال زن و شوهری را خواندم که قبول شده بودند، وضعشان از شما هم بدتر بود اما هر سوالی که افیسر پرسیده بود با صداقت جواب داده بودند، تازه بسیاری از مدارکشان را از جمله سابقه کار همسرشان که مین بود را در ایران جا گذاشته بودند.

ببینید راه حلهای دیگر هم هست، اما اگر شما از آن راه حلها استفاده کنید و افیسر بفهمد، هم برای شما هم برای بقیه دوستانی که این پروسه هستند بد می شود

الان دو کشور آسیای شرقی در کانادا اسمشان بد در رفته است چون اگر اشتباه نکنم 90 درصد پرونده هایشان جعلی بوده حتی مدرک زبان هم جعلی بوده ، و کشف این موضوع باعث شده که در کل کانادا چه فدرال چه کبک پرونده های 5 سال گذشته که PR و... گرفته اند نیز مورد بازبینی قرار بگیرد و افراد اخراج شوند از طرف دیگر وقتی از این کشورها پرونده جدیدی باز می شود مو را از ماست می کشند.

ایران الان در وضعیت بینابین قرار دارد، متاسفانه ظاهرا وکلای اصفهانی تقلب زیاد کرده اند و الان روی کسانی که از اصفهان پرونده می فرستند آفیسرها حساس هستند و از ایشان می پرسند وکیل داشته اند یا نه...
    مدتی قبل یکی از آفیسرها، همانی که به ایرانی ها بخصوص خانمها خیلی گیر می داد و اذیت شان می کرد قبل از برگشت به کانادا یک مورد تقلب از یک ایرانی گرفت، شخص مسنی که تمام موهایش سفید بود خودش را سی و چند ساله جا زده بود و کلیه مدارکش پاس و.... حتی مدرک زبان جعلی بود. افیسر به پلیس ترکیه زنگ زد و ایشان بازداشت شد، بنابراین این افسیر که بعضی از وکلای معتبر ایرانی ازش بابت برخوردش شکایت کرده بودند با دست پر به کانادا برگشت

اگر موارد تقلب زیاد شود پرونده های ایران هم به عنوان سومین کشور متقلب شناخته می شود و همان سختگیریها برای پرونده های ایران پیش می آید.

سلام
    من تازه دارم مدارکم رو میفرستم از 3 سال سابقه فقط 1 سالشو بیمه بودم که اون رو هم تو مدارک نگذاشتم.
    قرار دادمو دارم که اصلش پیش خودم.باید کپی قرار دادو بفرستم یا اصلشو؟
    اگر اصلشو باید بفرستم یک کم غیر منطثی به نظر نمی یاد؟ یا بهتر نیست مال 2 سال گرشته رو اصلشو بفرستم و برای سالی که هنوز فرار دادم تموم نشده کپیشو؟
    پیشاپیش تشکر از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط firooze_rezaei نمایش پست ها
    سلام
    من تازه دارم مدارکم رو میفرستم از 3 سال سابقه فقط 1 سالشو بیمه بودم که اون رو هم تو مدارک نگذاشتم.
    قرار دادمو دارم که اصلش پیش خودم.باید کپی قرار دادو بفرستم یا اصلشو؟
    اگر اصلشو باید بفرستم یک کم غیر منطثی به نظر نمی یاد؟ یا بهتر نیست مال 2 سال گرشته رو اصلشو بفرستم و برای سالی که هنوز فرار دادم تموم نشده کپیشو؟
    پیشاپیش تشکر از راهنماییتون
    نه اصلو مي خواد نه كپي
    ترجمه ي رسميشونو بفرستين

Junior Member arezoo.fadaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی-دانشگاه آزاد تهران شمال

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.fadaei نمایش پست ها
    سلام
    آخه اگه حق بیمه رو خدومون پرداخت کنیم که دیگه می نویسه خویشتن فرما--دیگه اسم شرکتمون که توش درج نمیشه بنظر شما اگه خودمون حق بیمه بدیم به اسم خویش فرما اشکالی نداره؟
    سلام
    من مجبور شدم واسه مشکل بیمه شغلم عوض کنم فکر کنم اینجوری واسه خودمم بهتر باشه...اما نمی دونم چقدر تاثیر داره...
    راستی یه سوالی دارم ...من تو یک دارالترجمه کار میکردم که منو بیمه نمی کرد اما تو این 4-5 سالی که انجا بودم 3 بار منو بعنوان ماموریت فرستاد 3 تا شرکت مختلف واسه ترجمه و اون 3 تا شرکت تو اون مدت منو بیمه کردن ( کل مدت حدودا 2 سال میشه) اما چون در اصل من اسه دارالترجمه کار میکردم همن سابقه کار دارالترجمه رو فرستادم فقط! حالا چیکار کنم؟اشکالی تو کارم پیدا میشه؟ یکی از این شرکتها منحل شده
    ارسال مدارک : 29 نوامبر 2010
    فایل نامبر : 19 جولای 2011
    نامه انتظار مصاحبه :29 octobre 2012
    نامه دعوت به مصاحبه:16 juillet 2013-->زمان مصاحبه :10 sep

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.fadaei نمایش پست ها
    سلام
    من مجبور شدم واسه مشکل بیمه شغلم عوض کنم فکر کنم اینجوری واسه خودمم بهتر باشه...اما نمی دونم چقدر تاثیر داره...
    راستی یه سوالی دارم ...من تو یک دارالترجمه کار میکردم که منو بیمه نمی کرد اما تو این 4-5 سالی که انجا بودم 3 بار منو بعنوان ماموریت فرستاد 3 تا شرکت مختلف واسه ترجمه و اون 3 تا شرکت تو اون مدت منو بیمه کردن ( کل مدت حدودا 2 سال میشه) اما چون در اصل من اسه دارالترجمه کار میکردم همن سابقه کار دارالترجمه رو فرستادم فقط! حالا چیکار کنم؟اشکالی تو کارم پیدا میشه؟ یکی از این شرکتها منحل شده
    بهتره که سابقه کاری از شرکت هایی که بیمه بودید بگیرید و در سابقه کاریتون ذکر بشه که اون شرکت ها holding همون دارالترجمه هستند یا اینکه شما بصورت ماموریت برای مدتی از طرف اون دارالترجمه اونجا کار میکردید.

آیا کسی جدیدا بوده که فقط با ارائه دفترچه بیمه به عنوان بیمه ازش قبول کنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Hardware engineer

سلام دوستان عزیز

چندتا سوال داشتم :
    من سال گذشته quebec csq گرفتم

- کسی میدونه که در بخش فدرال , مجددا سوابق بیمه از طریق سایت تامین اجتماعی چک میشه یا نه !!؟

- ایا تا بحال شده در پروسه فدرال اشتباه در ترجمه مدارک پی ببرن ( اشتباه در ترجمه تاریخ دفترچه بیمم بوده ) و این قضیه مشکلی پیش بیاره !!؟

سوابق کاریم با بیمه هام از یک تاریخی به قبل ناهمخوانی دارن....
    Quebec F.N : 2010/06/17
    CSQ: 2011/02/14
    Federal F.N : 2011/02/16
    Update : 2013/04/10

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)