صفحه 52 از 87 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام دوستان،
    کسی میدونه برای فدرال هم سابقه بیمه میخوان ؟و یا مثل کبک سخت میگیرن؟ و اینکه از سایت (مسخره) تامین اجتماعی چک میشه آیا؟
    مچکرم -پیشاپیش-

نقل قول نوشته اصلی توسط packers_alirez نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

چندتا سوال داشتم :
    من سال گذشته quebec csq گرفتم

- کسی میدونه که در بخش فدرال , مجددا سوابق بیمه از طریق سایت تامین اجتماعی چک میشه یا نه !!؟

- ایا تا بحال شده در پروسه فدرال اشتباه در ترجمه مدارک پی ببرن ( اشتباه در ترجمه تاریخ دفترچه بیمم بوده ) و این قضیه مشکلی پیش بیاره !!؟

سوابق کاریم با بیمه هام از یک تاریخی به قبل ناهمخوانی دارن....
    با توجه به اینکه سوابق کاری شما در مرحله اول مورد تائید دولت کبک قرار گرفته و شما رو تائید کردن امکان اینکه بخوان روی سوابق کاری شما مشکلی بوجود بیارن خیلی کم هستش ضمناً بیمه شما دیگه چک نمیشه و مشکلی پیش نمیاد بخاطر اینکه در هر مقطعی ممکن هستش سوابق کاری با بیمه همراه نبوده باشه و آفیسرهای فدرال نمیتونن شما رو بخاطر چنین چیزی رد کنن. چون شما در روز مصاحبه توضیحات لازم رو به آفیسر پروندتون دادین و مشکلی پیش نمیاد. اصلاً نگران نباشید !
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali85 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه برای فدرال هم سابقه بیمه میخوان ؟و یا مثل کبک سخت میگیرن؟ و اینکه از سایت (مسخره) تامین اجتماعی چک میشه آیا؟
    مچکرم -پیشاپیش-
    سلام دوست عزیز ! بیمه اجباری نیست ولی ثابت کردن اینکه فعالیت شما قانونی بوده لازم هستش . میتونید برای اطلاعات بیشتر به ویکی مراجعه کنید : http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%AF%D8%A7
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

یکی از دوستان که کارش بیمه نبود پرسیده بود که برای نشان دادن معتبر بودن سابقه کار چه کار می توانیم بکنیم
    یک پاسخ کلی در این
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...656#post611656
    دادم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    با توجه به اینکه سوابق کاری شما در مرحله اول مورد تائید دولت کبک قرار گرفته و شما رو تائید کردن امکان اینکه بخوان روی سوابق کاری شما مشکلی بوجود بیارن خیلی کم هستش ضمناً بیمه شما دیگه چک نمیشه و مشکلی پیش نمیاد بخاطر اینکه در هر مقطعی ممکن هستش سوابق کاری با بیمه همراه نبوده باشه و آفیسرهای فدرال نمیتونن شما رو بخاطر چنین چیزی رد کنن. چون شما در روز مصاحبه توضیحات لازم رو به آفیسر پروندتون دادین و مشکلی پیش نمیاد. اصلاً نگران نباشید !

متاسفانه شنیده های من با شما کاملا متفاوت هست . مواردی بودند که افسیر کبک تاییدشون کرده ولی رد شدن. در مرحله فدرال در برخی موارد حتی از نامه های ارسالی نیز استعلام ممکنه بشه و گفته میشه حتی برای سفارت کانادا در ایران برای کنترل فرستاده میشن.
    دوست عزیز اینقدر خرابکاری شده که در هر مرحله مدارک کنترل و بررسی میشه. حتی اگر بسلامتی کسی بتونه مهاحرت کنه در هر زمان ثابت شه که یک امر خلاف واقع باعث مهاحرتش شده با اون برخورد میکنند.

Junior Member

من ایران نیستم اما برام بیمه پرداخت میکنند، به عنوان بازاریاب بینالمللی! در صورتی که در خارج از ایران ویزا دانشجوئی داشتم .آیا میتونم از این بیمه به عنوان سابقه کار جهت یکی از روشهای مهاجرت به کانادا استفاده کنم ؟ احیانا مشکوک نمیشند که چطور در صورتی ک دانشجو بودم خارج از ایران بیمه کار ایران هم دارم .. و آیا قبول میکنند ؟

سلام..من در شرکت قبلی که کار میکردم بیمه من رو در شعبه 16 واریز میکردند و الان که حدودا 8 ماهه که در شرکت جدید کار میکنم و این شرکت جدید بیمه من رو به شعبه 25 واریز میکنه متوجه شدم که شماره بیمه من عوض شده یعنی در شرکت قبلی شماره بیمه من یه شماره دیگه بود و الان که توی دفترچه بیمه ام نگاه میکنم میبینم که اون شماره نیست و یه شماره دیگه است..پیگیری کردم و میگن که سوابق من در سیستم محفوظه و هر وقت بخوام سابقه بیمه بگیرم شعبه 25 نامه میزنه به شعبه 16 و سوابق بیمه رو از 16 میگیره و ضمیمه سوابقم در شعبه 25 میکنه و کل سوابقم رو در یه نامه میزنه و بهم میده..ایا چنین چیزی مشکل داره یا نه؟؟
    و اینکه روز مصاحبه ایا افسر این رو میپذیره یا من رو متهم به شیطونکاری میکنه؟؟
    چجوری واسش توضیح بدم که سیستم داغون بیمه اینجوریه؟؟

Junior Member

من 3 سال سابقه بیمه داشتم فرستادم الان اگه بخوام برای مصاحبه برم 4 سالم پر میشه .به نظر شما 3 سال حساب میکنه یا 4 سال ؟ ضمنا بیمه منو کارفرما به حساب نظام ما(نظام دامپزشکی) واریز میکنه و نظام دامپزشکی برای ما رد میکنه و تو سابقه بیمه هم به اسم نظام دامپزشکی ثبت شده حالا به نظر شما به من نمیگه چرا از طرف شرکت بیمه نیستی ؟
    در ضمن من فیش حقوقی ندارم و حقوقم هر ماه به حسابم واریز میشه ؟ به نظر شما افیسر گیر میده ؟
    ویرایش توسط Tabar777 : January 24th, 2012 در ساعت 01:50 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

دوستان عزیز من 10 فوریه مصاحبه دارم لطفا اگه کسی اطلاع داره به من بگه که آیا مجموع سوابق کار که از شرکتها گرفتم کافیه یا دقیقا سوابق بیمه رو میشمارند چون من 4.5 سال نامه سابقه کار دارم ولی مجموع سوابق بیمه 3سال و چهار ماه دارم بنظرتون 4 سال رو بهم میده چون توی بعضی شرکتها بعضی ماهها بیمم رو رد نکردند مخصوصا کارهای زمان تحصیلم.ممنون
    رشته دیموند
    تاریخ مصاحبه:10 فوریه دریافت سی اس کیو 10فوریه 2012فایل نامبر فدرال 17 اپریل2012 مدیکال اوت2012 پاس رکوئست 10 اکتبر2012

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahan نمایش پست ها
    دوستان عزیز من 10 فوریه مصاحبه دارم لطفا اگه کسی اطلاع داره به من بگه که آیا مجموع سوابق کار که از شرکتها گرفتم کافیه یا دقیقا سوابق بیمه رو میشمارند چون من 4.5 سال نامه سابقه کار دارم ولی مجموع سوابق بیمه 3سال و چهار ماه دارم بنظرتون 4 سال رو بهم میده چون توی بعضی شرکتها بعضی ماهها بیمم رو رد نکردند مخصوصا کارهای زمان تحصیلم.ممنون
    اصل کار گواهیهای شغلی شماست بیمه فقط موید حقیقی بودن سابقه شغلی ارائه شده است بنابراین گرچه رویه افسرها متفاوت بوده است ولی کفه ترازو ی شما پایینتر است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)