صفحه 56 از 87 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin22 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال مهمی دارم آیا سوابق بیمه چه برای خارج چه برای داخل(رتبه بندی) فقط شامل بیمه های دولتی مثل تامین اجتماعی و خدمات درمانی میشه یا شرکت خصوصی بیمه ای مثل آسیا دانا البرز و... هم شامل سابقه بیمه میشه؟؟
    برای کار بیمه های خصوصی در حالت عادی وقتی بیمه می کنند که شما بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی باشید (نام این بیمه، بیمه تکمیلی است) و غیر از آن غیرقانونی است مگر در شرایط خاص
    بنابراین برای راهنمایی باید شرایط را مشخص کنید
    مثلا بعضی از بیمه ها مثل S.O.S از این شرایط دارند، در این صورت اگر شما بتوانید از آنها نامه بگیرید به نظر می رسد قابل قبول برای مهاجرت باشد

Junior Member aida_h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دامپزشكي تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    برای کار بیمه های خصوصی در حالت عادی وقتی بیمه می کنند که شما بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی باشید (نام این بیمه، بیمه تکمیلی است) و غیر از آن غیرقانونی است مگر در شرایط خاص
    بنابراین برای راهنمایی باید شرایط را مشخص کنید
    مثلا بعضی از بیمه ها مثل S.O.S از این شرایط دارند، در این صورت اگر شما بتوانید از آنها نامه بگیرید به نظر می رسد قابل قبول برای مهاجرت باشد
    افشین جان، چه جور نامه ایی باید ازشون بگیریم؟؟؟
    S.O.S چه جور بیمه اییه؟؟؟؟
    مرسی
    فایل نامبرQuebec : - اکتبر - 2010 ******* تاریخ مصاحبه: 25 جولای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط siasia نمایش پست ها

روش گرفتن سابقه بیمه تأمین اجتماعی برای مهاجرت کبک

برای گرفتن سوابق بیمه تأمین اجتماعی ابتدا یک معرفینامه میگیرید برای شعبه بیمه‌ای که در حال حاضر حق بیمه‌تون واریز میشه به این مضمون:
    “شعبه محترم… بدینوسیله خانم/آقا… با شماره بیمه… جهت دریافت سوابق بیمه به آن شعبه معرفی میشوند”
    ویا
    “شعبه محترم… خواهشمند است سوابق بیمه‌ای خانم/آقا… با شماره بیمه… را به این اداره/شرکت اعلام فرمایید”
    بعد نامه رو میبرید شعبه بیمه دبیرخونه شماره میکنید مسؤول نامنویسی روش دستور میده(البته غر میزنه که سوابق رو باید از سایت (savabegh.sso.ir) بگیرید و شما میگید که سابقه‌ای که از سایت میگیریم قابل ترجمه نیست) بعد نامه رو میدید به مسؤول باجه اعلام سوابق و منتظر میشید تا نامه‌تون آماده بشه. بعد آماده شدن میدید مسؤول نامنویسی مهر و امضا میکنه بعد رئیس یا معاون شعبه مهر و امضا میکنه بعد میدید دبیرخونه مهر میزنه شماره میزنه و نامه شما آماده هست.
    نکته مهم: اگر سوابق بیمه شما برای چند تا شعبه مختلف بوده اول باید سوابقتونو یک جا جمع کنید و بعد درخواست سوابق بدید. جمع‌آوری سوابق بسته به تعداد شعبی که براتون بیمه رد شده از یک ماه تا سه-چهار ماه زمان میبره بنابراین قبل از رسیدن زمان مصاحبه سوابقتون رو یک جا جمع کنید.
    با سلام
    من با ارایه نامه از شرکت به تامین اجتماعی مراجعه کردم گفتند اخیرا دستور داده شده فقط ادارات دولتی میتوانند سوابق بیمه را استعلا م کنند وبه شرکت های خصوصی وخود فرد نمی دهند. آیا کسی اطلاع در این مورد دارد؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemigol نمایش پست ها
    با سلام
    من با ارایه نامه از شرکت به تامین اجتماعی مراجعه کردم گفتند اخیرا دستور داده شده فقط ادارات دولتی میتوانند سوابق بیمه را استعلا م کنند وبه شرکت های خصوصی وخود فرد نمی دهند. آیا کسی اطلاع در این مورد دارد؟
    بله من هم 2 ماه پیش یکی از دوستانم که در شرکت خصوصی کار می کرد بهش سابقه بیمه اش رو ندادن!

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemigol نمایش پست ها
    با سلام
    سلام. یکم بحث کنید باهاشون و سمج بازی دربیارید میدهند. اگر هم گفتند برید تو سایت بگیرید بگید گرفتیم اما بدون تائید این خراب شده قابل قبول نیست. اگر هم زیاد کل کل کرد برید سراغ مسئول بالاترشون کسی که مسئول نام نویسی هستش. باید بدهند و هیچ دستوری وجود نداره. سعی کنید صبح اول وقت برید که سرشون خلوته.
    جالبه اینم بگم نفر جلوییه منم سابقه میخواست و مسئول مربوطه گفت نمیدیم آقا برو از تو سایت بگیر و طرف بدون اطلاع از این قضیه رفت و نوبت من که رسید تا دید من دارم باهاش بحث میکنم و از قضیه خبر دارم وسط بحثها پرینت کرد و داد دستم و گفت برو مهر کن!
    لطفا این پست رو هم بخونید مفیده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط asal2020 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی.
    نامه درخواست سوابق را بعضی از دارالترجمه ها می دهند شما می توانید انرا گرفته بعد ببرید شعبه بیمه مربوطه بعد از یک هفته سوابق شما آماده خواهد شد.
    موفق باشید.
    سلام من از دارالترجمه که پرسیدم نداشتن اگه ممکنه برام پیام خصوصی بزارین که کدوم دارالترجمه این نامه را میدن
    ممنون
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

Junior Member

سلام

یک سوال مهم که من دارم اینه که ،من حدوده یک سال و نیمه پیش از ایران برای تحصیل خارج شدم و اون موقع که ایران بودم ۲ سال سابقه کار داشتم که حدوده ۹ ما هشو تو شرکتی بودم که بیمه بود. آیا الان بعد حدوده ۲ سال که میخواهم برای کانادا اقدام کنم اون سابقی کاری و بیمه قابل قبوله یا نه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط freeyasmin نمایش پست ها
    سلام

یک سوال مهم که من دارم اینه که ،من حدوده یک سال و نیمه پیش از ایران برای تحصیل خارج شدم و اون موقع که ایران بودم ۲ سال سابقه کار داشتم که حدوده ۹ ما هشو تو شرکتی بودم که بیمه بود. آیا الان بعد حدوده ۲ سال که میخواهم برای کانادا اقدام کنم اون سابقی کاری و بیمه قابل قبوله یا نه؟

مرسی
    اگر سابقه کار قبل از گرفتن مدرک تحصیلیتون هست که در همون زمینه کار کردید خیر-سابقه کار باید بعد مدرکتون باشه.
    سی اس کیو: نوامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 - مدیکال: ؟ - پاس ریکوئست: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    اگر سابقه کار قبل از گرفتن مدرک تحصیلیتون هست که در همون زمینه کار کردید خیر-سابقه کار باید بعد مدرکتون باشه.

سلام

خیر، من منظورم این بود که من وقتی که از ایران خارج شدم لیسانسامو داشتم و الان هم می خواهم با لیسانسم اقدام کنم، ولی بین اون سابقه ی کاری و الان که میخواهم اقدام کنم فاصله افتاده. آیا این موردی داره یا نه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط freeyasmin نمایش پست ها
    سلام

خیر، من منظورم این بود که من وقتی که از ایران خارج شدم لیسانسامو داشتم و الان هم می خواهم با لیسانسم اقدام کنم، ولی بین اون سابقه ی کاری و الان که میخواهم اقدام کنم فاصله افتاده. آیا این موردی داره یا نه؟

ممنون
    اگر سابقه کاریتون در 5 سال اخیر هست قابل قبوله.
    سی اس کیو: نوامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 - مدیکال: ؟ - پاس ریکوئست: ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)