صفحه 57 از 87 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام من از دوستانی که برای فدرال اقدام کردن می خواستم بپرسم آفیسر های فدرال سابقه کار بدون بیمه رو قبول میکنند ؟از دوستان کسی بوده بدون بیمه اقدام کرده باشه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kolman نمایش پست ها
    سلام من از دوستانی که برای فدرال اقدام کردن می خواستم بپرسم آفیسر های فدرال سابقه کار بدون بیمه رو قبول میکنند ؟از دوستان کسی بوده بدون بیمه اقدام کرده باشه؟
    الان کبک هم سابقه کار بدون بیمه رو قبول نمی کنه چه برسه به فدرال.

من خواهرم سابقه کارش از 4 سال 2 سال بیمه بود که الان هم ویزاش اومده، اما اینکه اصلا بیمه نداشته باشی رو نمیدونم
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

مورد به مورد فرق می کنه و بعضیها بدون بیمه هم ویزا گرفتند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام آیا سمت شغلی(عنوان شغلی) که در سابقه بیمه درج می شود در سابقه کاری تاثیری داره؟چون الان اکثر شرکت ها برای فرار از مالیات و دارایی همه پرسنل از سرپرست کارگاه تا کارگر معمولی را به عنوان شغلی کارگر ساده رد می کنند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin22 نمایش پست ها
    سلام آیا سمت شغلی(عنوان شغلی) که در سابقه بیمه درج می شود در سابقه کاری تاثیری داره؟چون الان اکثر شرکت ها برای فرار از مالیات و دارایی همه پرسنل از سرپرست کارگاه تا کارگر معمولی را به عنوان شغلی کارگر ساده رد می کنند؟
    سلام

در سابقه بیمه من که عنوان شغلی نیومد و تا الان هم ندیده بودم که عنوان شغلی رو درج کنند.
    مورد شما جالبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام

در سابقه بیمه من که عنوان شغلی نیومد و تا الان هم ندیده بودم که عنوان شغلی رو درج کنند.
    مورد شما جالبه
    اگر نوع بیمه ای که شده باشید اجباری باشه باید حتما درج شده باشه!! البته تا چند سال پیش خیلی از شرکت ها و کارگاه ها عنوان شغلی را رد نمی کردند و مشکلی نبود ولی الان قانون جدید تامین اجتماعی اومده همه جا باید عنوان شغلی در سابقه بیمه درج کنند ( بخصوص برای شرکت ها و کارگاه هایی که پرسنل زیادی دارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin22 نمایش پست ها
    اگر نوع بیمه ای که شده باشید اجباری باشه باید حتما درج شده باشه!! البته تا چند سال پیش خیلی از شرکت ها و کارگاه ها عنوان شغلی را رد نمی کردند و مشکلی نبود ولی الان قانون جدید تامین اجتماعی اومده همه جا باید عنوان شغلی در سابقه بیمه درج کنند ( بخصوص برای شرکت ها و کارگاه هایی که پرسنل زیادی دارند)

من چند روز پیش از تامین اجتماعی سابقه بیمه گرفتم و هبچ اشاره ای به عنوان شغلی نشده و فقط نوع کارگاه را نوشته اند که "نجاری" بوده .
    #اکتبر 2011 تصمیم قطعی برای مهاجرت ***در حال جمع آوری مدارک و تمرین برای آیلتس - 18 فوریه 2012 شرکت در امتحان آیلتس -# 8 مارس 2012 دریافت کارنامه آیلتس با نمره متوسط - 5.5 -#15 مارس 2012 گرفتن عدم سوپیشینه با مشقت و سختی فراوان - # 2 می 2012 ارسال مدارک به سیدنی با تی ان تی -# 7 می 2012 وصول مدارک توسط اداره مهاجرت # NOC 7215

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

در سابقه بیمه ای که از تامین اجتماعی میگیرید به هیچ عنوان نام شغل وارد نمیشه و تنها نام کارگاه از تاریخ تا تاریخ ، نوع سابقه ، وضعیت (قطعی/غیرقطعی) ، نرخ حق بیمه ، کد شعبه ، کدکارگاه، و سوابق ماهها هستش که درج میشه. این فرمت عادی سابقه بیمه تامین اجتماعی هستش.
    موضوع نامه هم سوابق حق پرداخت بیمه ------ نام شخص ------ بیمه شده شماره ***** هستش

من در شرکت دولتی (شرکت نفت) کار می کنم که تحت بیمه' تأمین اجتماعی نیست و بیمه' خودش رو داره. چند بار به اداره مربوطه مراجعه کردم اما گواهی صادر نمی کنند. چطور می تونم ثابت کنم بیمه بودم؟ کپی از دفترچه بیمه کمکی می کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)