نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1017 از 1841 نخستنخست ... 17517917967100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027106711171517 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,161 تا 10,170 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام

برای تکمیل مدارک ویزا Visit همراه دعوت نامه چه مدرک دیگه لازم فرد دعوت کننده ارسال کنه؟

با فرض اینکه هزینه های سفر رو خودمون تقبل می کنیم و فرد دعوت کننده برادر یا خواهر هستش؟

آیا تو وب سایت CIC قسمتی هست که در خصوص Invitation Letter و مدارک همراهش توضیح داده باشه؟

مرسی از راهنماییتون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

برای تکمیل مدارک ویزا Visit همراه دعوت نامه چه مدرک دیگه لازم فرد دعوت کننده ارسال کنه؟

با فرض اینکه هزینه های سفر رو خودمون تقبل می کنیم و فرد دعوت کننده برادر یا خواهر هستش؟

آیا تو وب سایت CIC قسمتی هست که در خصوص Invitation Letter و مدارک همراهش توضیح داده باشه؟

مرسی از راهنماییتون
    سلام
    از طریق راهنمای ویزای توریستی در ویکی سایت که لینکش در امضای هست من پیش برید، خود سایت cic در یک مرحله ای از ساخت اکانت آنلاین بر اساس پاسخ هایی که به یکسری سوالات میدید، مدارک دقیق رو بهتون میگه چه مواردی هست
    یا اینکه این چک لیست عمومی رو نگاه کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5484E.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد پر كردن فرم ها رو دارم (به همراه همسر و فرزندان)
    دعوتنامه از طرف دختر دايي من هست ،با توجه به اينكه هزينه سفر رو همسرم رو مي ده بهتره من اپليكنت اصلي باشم يا ايشون؟
    ممنون از راهنماييتون
    سلام
    منظورتون از هزینه سفر چیه؟
    مدارک مالی رو میگید؟
    بهتره شما اقدام کنید، در نهایت اگر مدارک مالی هم به اسم همسرتون باشه ...به همراه مدارک مالی خودتون همگی یکجا آپلود خواهند شد

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي پر كردن انلاين فرم توريستي در صورتيكه قصد داشته باشيم خانوادگي سفر كنيم ،هر شخصي بايد جداگانه فرم پر كنه يا اينكه مثلاً پدر خانواده به عنوان سرپرست فرم رو پر مي كنه و بقيه افراد رو هم شامل ميشه ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام
    اکثر فرم های جدا باید برای هر شخص پر بشه
    IMM 5257
    IMM 5645
    باید جدا پر بشه
    تنها یک فرم هست که یکبار پر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از هزینه سفر چیه؟
    مدارک مالی رو میگید؟
    بهتره شما اقدام کنید، در نهایت اگر مدارک مالی هم به اسم همسرتون باشه ...به همراه مدارک مالی خودتون همگی یکجا آپلود خواهند شد
    سلام
    ممنون از پاسختون
    منظورم همون مدارك مالي هست
    من(كه خانم هستم) قصد ندارم مدارك مالي بذارم و قراره فقط مدارك مالي همسرم رو بگذاريم
    من و همسرم هر دو پزشك هستيم
    من گردش حساب معمولي دارم و بانك استيتمنت هم خيلي معمولي ولي سند ملك دارم كه بذلرم ،به نظرتون لازمه يا همون مدارك مالي همسرم كفايت مي كنه؟
    ویرایش توسط abrisham55 : July 10th, 2017 در ساعت 05:28 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    اکثر فرم های جدا باید برای هر شخص پر بشه
    IMM 5257
    IMM 5645
    باید جدا پر بشه
    تنها یک فرم هست که یکبار پر میشه
    ممنون از پاسخگويي
    اين فرم ها براي بچه هاي زير ١٨ سال هم بايد پر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    بله در ترکیه رسیدگی خواهد شد.
    سلام و تشکر
    من قبلا درمورد ویزیتور ویزای پدرم که در مالزی برای انگشت نگاری مراجعه کرده بودند از شما راهنمایی خواستم.
    متاسفانه ایشون رو برای بار دوم رفیوض کردند. خیلی ناراحت هستم چون متاسفانه هر دو بار پروندشون به سنگاپور فرستاده شده و گویا من نباید محل اقامت فعلیشون رو برای سوال ۷ مالزی انتخاب میکردم و با اینکه در جواب سوال ۹ ایران رو انتخاب کرده بودم باز هم در سنگاپور بررسی شده بود.
    من ۸ ماه پیش مادرم رو در تصادف رانندگی از دست دادم و پدرم در همون تصادف بودن ولی سلامت جسمیشون رو به دست اوردن و من تمام اطلاعات رو به CIC داده بودم, هر دو بار. بار دوم از Member of Parliment شهرمون نامه گرفتم و حتی از دکترم نامه گرفتم که برای شرایط روحی خیلی بد من از اداره مهاجرت کانادا خواسته بودند که اجازه یک ویزیت کوتاه به پدرم بدند اما اینطور به نظر میاد که هیچ کدوم از مدارک رو حتی نخوندن. من واقعا نمیدونم باید چکار کنم. هیچ پیشنهادی دارید که من پیگیری کنم. ممنونم.

۴۶ روز هم گذشت. ممکنه این کانادایی ها فراموش کرده باشند ) هیچ خبری نیست. هیچ اپدیتی هم نمیشه. خود سایتش میگه میانگین ۴۳ روز. دوستان اگر کسی ویزاش اومد هم حتما خبر بده

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    ۴۶ روز هم گذشت. ممکنه این کانادایی ها فراموش کرده باشند ) هیچ خبری نیست. هیچ اپدیتی هم نمیشه. خود سایتش میگه میانگین ۴۳ روز. دوستان اگر کسی ویزاش اومد هم حتما خبر بده
    واسه من بیش از 50 روز شده. اعصابمو خورد کردن، 23 جولای باید کانادا باشم و هنوز اینا کاری نکردن. ایمیلم که میزنم میگن در حال بررسیه. واقعا عصبیم کردن...
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahaaaaa نمایش پست ها
    من براى ويزاى توريستى دوتاسندخونه فرستادم كه الان متوجه شدم ترجمه هاى دوسال پيش بوده ويكى از خونه ها فروخته شده.الان پرونده تو مرحله بك گراند چك هست.ممكنه اين موضوع رو متوجه بشن؟وكلا ريجكت كنن؟من ميتونم نامه اى بفرستم واطلاع بدم كه يكى از خونه ها فروخته شده؟
    مدارک اینجوری مثل سند اینا اصلا بررسی نمیشه و خیالتون راحت باشه. بک گراند چک تنها برای چک پلیس و اگر ریجکتی داشتین و نگفتین هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)