نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1018 از 1841 نخستنخست ... 18518918968100810091010101110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028106811181518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,171 تا 10,180 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

آپديت:
    ويزاي پدر و مادر
    اپلاي ١٥ مي
    بايو ١ جون
    پاس ريكوست ٦ جولاي

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    سلام و تشکر
    من قبلا درمورد ویزیتور ویزای پدرم که در مالزی برای انگشت نگاری مراجعه کرده بودند از شما راهنمایی خواستم.
    متاسفانه ایشون رو برای بار دوم رفیوض کردند. خیلی ناراحت هستم چون متاسفانه هر دو بار پروندشون به سنگاپور فرستاده شده و گویا من نباید محل اقامت فعلیشون رو برای سوال ۷ مالزی انتخاب میکردم و با اینکه در جواب سوال ۹ ایران رو انتخاب کرده بودم باز هم در سنگاپور بررسی شده بود.
    من ۸ ماه پیش مادرم رو در تصادف رانندگی از دست دادم و پدرم در همون تصادف بودن ولی سلامت جسمیشون رو به دست اوردن و من تمام اطلاعات رو به CIC داده بودم, هر دو بار. بار دوم از Member of Parliment شهرمون نامه گرفتم و حتی از دکترم نامه گرفتم که برای شرایط روحی خیلی بد من از اداره مهاجرت کانادا خواسته بودند که اجازه یک ویزیت کوتاه به پدرم بدند اما اینطور به نظر میاد که هیچ کدوم از مدارک رو حتی نخوندن. من واقعا نمیدونم باید چکار کنم. هیچ پیشنهادی دارید که من پیگیری کنم. ممنونم.
    سلام دوست عزيز
    واقعا از بابت هر دو موضوع (فوت مادر و رفيوزال پدر ) متاسف شدم.

لطفا نامه رفيوزال پدر را پس از حذف نام و شماره فايل و ساير اطلاعات اينجا بگذاريد تا ببنيم افيسر به استناد چه ماده اي رد كرده است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    مدارک اینجوری مثل سند اینا اصلا بررسی نمیشه و خیالتون راحت باشه. بک گراند چک تنها برای چک پلیس و اگر ریجکتی داشتین و نگفتین هست.
    ممنون.من وهمسرم براى ديدن پسرمون تقاضا داديم وفرزند ديگه اي نداريم.سنمون هم زير ٥٠ساله.ممكنه به اين دليل فقط به يكيمون ويزا بدن؟ضمنا من حدس ميزنم بك گراند چك رو به اين دليل خورديم كه دوسال پيش تقاضاى ويزاى امريكامون ريجكت شد.

دوستان سلام
    برای بایومتریک، باکو بهتره یا ایروان؟ (از نظر هزینه پرواز و اقامتو اینا منظورمه)

برای بایومتریک، باکو بهتره یا ایروان؟ (از نظر هزینه پرواز و اقامتو اینا منظورمه)
    ایروان همه چیز به مراتب ارزون تره

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    منظورم همون مدارك مالي هست
    من(كه خانم هستم) قصد ندارم مدارك مالي بذارم و قراره فقط مدارك مالي همسرم رو بگذاريم
    من و همسرم هر دو پزشك هستيم
    من گردش حساب معمولي دارم و بانك استيتمنت هم خيلي معمولي ولي سند ملك دارم كه بذلرم ،به نظرتون لازمه يا همون مدارك مالي همسرم كفايت مي كنه؟
    خواهش میکنم
    کار از محکم کاری عیب نمیکنه، این که پزشک هستید در پرونده خیلی مثبت هست، پس بهتره تمامی مدارک مالی خودتون رو هم بگذارید

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگويي
    اين فرم ها براي بچه هاي زير ١٨ سال هم بايد پر بشه؟
    خواهش میکنم
    بله باید برای تمامی افراد متقاضی پر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    واقعا از بابت هر دو موضوع (فوت مادر و رفيوزال پدر ) متاسف شدم.

لطفا نامه رفيوزال پدر را پس از حذف نام و شماره فايل و ساير اطلاعات اينجا بگذاريد تا ببنيم افيسر به استناد چه ماده اي رد كرده است

از همدردی شما سپاسگذارم.
    دارم یک تقاضا از طریق سایت دولت کانادا پر میکنم تا برام پرونده کامل پدر رو با نوشته های افیسر پرونده که دلایل اصلی رفیوزال رو داره ایمیل کنن ولی refusal letter رو هر چه تلاش کردم نتونستم عکسش رو بگذارم و متنش رو براتون گذاشتم.ممنونم.

Subsection 11(1) of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) provides that any person wishing to become a temporary resident of Canada must satisfy an officer that he or she is not inadmissible to Canada and that she or he meets the requirements of the Act.
    Following an examination of your application, I am not satisfied that you application meets the requirements of the Act and the Regulations for the reasons explained below. Please note that only the grounds that are checked off apply to the refusal of your application.
    You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporary resident. In reaching this decision, I considered several factors, including:
    travel history
    immigration status in country of residence
    Family ties in Canada and in country of residence
    Length of proposed stay in Canada
    Purpose of visit
    Employment prospects in country of residence
    Current employment situation
    Personal assets and financial status
    Having a legitimate business purpose in Canada any history of contravening the conditions of admission on a previous stay in Canada.

دوستان این طول کشیدن به نظرتون حالا نشانه خوبیه یا معنیه خاصی نداره ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    دوستان این طول کشیدن به نظرتون حالا نشانه خوبیه یا معنیه خاصی نداره ؟
    معني خاصي نداره، همه جورش ديده شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)