نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1176 از 1841 نخستنخست ... 17667610761126116611671168116911701171117211731174117511761177117811791180118111821183118411851186122612761676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,751 تا 11,760 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

خیر این فرم نیازی به امضاء نداره. همون validate که انجام بدین کافیه. بعد از validate حتما فرم رو یکبار دیگه save کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    و يه نكته ديگه، از مجموع پستها به اين نتيجه رسيدم كه فرم5257 نيازى به پرينت و امضا نداره و فقط آخر سر validateميشه و تمام، درست متوجه شدم؟
    سپاسگزارم

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    1. معمولا مسافرهای ایرانی دیگر هم هستند و کمک میکنند. میتونید ویلچر براشون بگیرید تا همه کارها را براشون انجام بدن. فرم گمرک را از اینترنت بگیرید خودتون براشون پر کنید یک کپی بهشون بدید عین همون بنویسن.
    2. حداقل خیر. اگه در فرم زده باشن زیر ده هزار دلار دارن معمولا سوالی نمیشه.
    من اخیرا یک سفر داشتم به خارج از کانادا وقت برگشتن دیدم تمام اون سیستم رو برداشتن.... همه چیز کامپیوتری شده و دیگه فرمی برای پر کردن نیست. متاسفانه زبان فارسی هم نداره ...تقریبا همون سوال ها رو میپرسن ولی یک مقداری متفاوت شده.... البته فکر کنم بشه با یک سرچ سوال های سیستم جدید رو پیدا کرد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    من اخیرا یک سفر داشتم به خارج از کانادا وقت برگشتن دیدم تمام اون سیستم رو برداشتن.... همه چیز کامپیوتری شده و دیگه فرمی برای پر کردن نیست. متاسفانه زبان فارسی هم نداره ...تقریبا همون سوال ها رو میپرسن ولی یک مقداری متفاوت شده.... البته فکر کنم بشه با یک سرچ سوال های سیستم جدید رو پیدا کرد
    چه شهری هستید؟ من کمتر از ده روز پیش سفر داشتم و از پیرسون (تورنتو) برگشتم همون سیستم همیشگی (فرم) بود منتها چند سالیه که فرم تکمیل شده دستی را موقع ورود در یک دستگاه قرار می دیم و یک کپی از اون رو بیرون می ده و با کدی که روش نوشته می ریم پیش افیسر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    چه شهری هستید؟ من کمتر از ده روز پیش سفر داشتم و از پیرسون (تورنتو) برگشتم همون سیستم همیشگی (فرم) بود منتها چند سالیه که فرم تکمیل شده دستی را موقع ورود در یک دستگاه قرار می دیم و یک کپی از اون رو بیرون می ده و با کدی که روش نوشته می ریم پیش افیسر.
    من تورنتو هستم، البته ورودم از ونکوور بود.... شاید فقط مربوط به ونکوور باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. میشه دوستانی که تجربه اوردن والدینشون رو به کانادا(ویزیتوری) دارن راهنمایی کنند:
    1. با توجه به اینکه بیشتر والدین ممکنه زبان ندونن آیا مشکلی تو فرودگاه مقصد (ونکوور) و استاپ ها براشون پیش نمیاد؟ چه چیزهایی تو مقصد ازشون میپرسن؟ چطور جواب بدن وقتی زبان نمیدونن؟ فرم گمرک که تو هواپیما بشون میدونن رو چطور پر کنند؟
    2. آیا مهمه چقدر پول همراهشونه(منظورم حداقل مقداره)؟ ازشون در این مورد میپرسن؟
    ممنون از وقتی که میذارین.
    دوست عزیز همونطوری که دوستمون گفتن فرم دیگه تو هواپیما نمیدن و وقتی وارد فرودگاه میشد یک سری کامپیوتر گذاشتند که از ان طریق باید هم پاسپورت شناسایی بشه هم سوال های مشابه همون فرم که پرسیده شده جواب داده بشه. به نظرم یک نمونه از همون فرم سابق را براشون پر کنید که داشته باشند که در فرودگاه اگر قرار شد کسی از کارمندان کمکشون کنه راحت باشن. چون من خودم وقتی این شرایط جدید را دیدم یاد سختیش برای پدر مادرم افتادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    دوست عزیز همونطوری که دوستمون گفتن فرم دیگه تو هواپیما نمیدن و وقتی وارد فرودگاه میشد یک سری کامپیوتر گذاشتند که از ان طریق باید هم پاسپورت شناسایی بشه هم سوال های مشابه همون فرم که پرسیده شده جواب داده بشه. به نظرم یک نمونه از همون فرم سابق را براشون پر کنید که داشته باشند که در فرودگاه اگر قرار شد کسی از کارمندان کمکشون کنه راحت باشن. چون من خودم وقتی این شرایط جدید را دیدم یاد سختیش برای پدر مادرم افتادم.
    شما توی فردوگاه تورنتو این کیوسک ها رو دیدید؟ چون من توی ونکوور دیدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    شما توی فردوگاه تورنتو این کیوسک ها رو دیدید؟ چون من توی ونکوور دیدم!
    بله من در تورونتو دیدم. البته از اروپا وارد نمیشدم. شاید این سیستم مربوط به ورودی از امریکا و کارائیب باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    بله من در تورونتو دیدم. البته از اروپا وارد نمیشدم. شاید این سیستم مربوط به ورودی از امریکا و کارائیب باشه.
    جالبه. همونطور که گفتم من کمتر از دو روز پیش از طریق اروپا برگشتم و همان روال سابق بود (فرم در هواپیما).
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

من ۳۵ روز از انگشتنگاریم میگذره بنظرتون من توی مرحله ی بک گراند چک رفتم؟۱۰ روزم طول کشید تا خودمو واسه ی انگشتنگاری رسوندم ترکیه

Junior Member

با سلام و احترام
    در مورد یه موضوع نیازمند راهنمائی بودم.بیمه ی من از یه شرکت عمرانی به خاطر مدرکم واریز میشه ود دفترچه بیمه ی من و خانواده ام ( همسر و فرزند 2 ساله) به خاطر همون واریزیه بیمه هستش ( که البته نمیدونم ترجمه ی دفترچه بیمه هم لازمه یا نه؟؟؟) در عین حال مدیر عامل شرکتی هستم که چون هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده لیست بیمه ای هم نداره ولی حساب شرکت خوب کار می کنه. به نظر دوستان کدوم یکی رو در مدارک درخواست ویزای توریستی قرار بدم بهتره؟
    در ضمن برای همسرم که خانه دار هستش از شرکت خودم گواهی اشتغال به کار (بدون سابقه ی بیمه) فراهم کنم خوبه یا نه؟
    و سوال آخر عموی همسرم کانادا اقامت دارن و قراره دعوتنامه بفرستن به نظر شما فرم اصلی ثبت نام رو برای همسرم پر کنم و من family member باشم بهتره یا بالعکس (البته مدارک من قویتره سند، تمکن و کارکرد حساب) ؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)