نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 794 از 1841 نخستنخست ... 29469474478478578678778878979079179279379479579679779879980080180280380484489412941794 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,931 تا 7,940 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ببینید شما می تونید 19 ژانویه وارد کانادا بشید و به هر اندازه ای که افسر بهتون می ده (معمولا همون 6 ماه) داخل کانادا بمونید پس لزوما مدتی که می تونید بمونید نباید با اعتبار نهائی ویزا انطباق داشته باشه. شما باید حداکثر تا 30 روز مونده با پایان مهلتی که بعد از ورود، اجازه حضور در کانادا به اونها داده شده (بازهم یحتمل همون 6 ماه) برای تمدید اقدام کنید. اهمیتی هم نداره که بعد از دادن درخواست اصلا کل اعتبار ویزا به پایان می رسه یا خیر چون تا موقعی که تصمیم را دریافت کنید implied status دارید و قانونا می تونید در کانادا بمونید.

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=473&top=4
    خیلی خیلی ممنونم. پس ممکنه که 19 ژانویه حتا به اندازه 6 ماه که بیشتر (و بعد از) از اکسپایر شدن اون هست ویزا بگیرن؟ عالیه. ممنونم!

Banned

سلام دوستان
    من کانادا دانشجو هستم و ویزام داره تموم میشه. دو ماه پیش استادی پرمیتم رو تمدید کردم و بعدش برای تمدید ویزا اقدام کردم. خانمم و دخترمم هم همراهم هستن که ویزیتور محسوب میشن. برای اونها هم آنلاین با خودم اقدام کردم اما ظاهرا اشتباه این کار رو کردم و نمیش برای یزیتور از داخل کانادا اقدام کرد و من فرم هایی که پر کرده بودم برای تمدید وضعیتشون (و نه ویزا) بوده. لذا بهم گفتن باید از خارج کانادا اقدام کنم براشون (مثلا ترکیه) کسی از دوستان همچین تجربه ای داشته؟ ما چون نمیدونستیم اینطوریه و فکر میکردیم هفته قبل یا این هفته ویزا به دستمون میرسه برای هفته بعد بلیط ایران خریدیم! خانمم چون باردار هست و ماه پنجمشه فقط این ماه میتونه سفر کنه و 3 نوامبر هم وقت دکتر داره و باید برگرده. میخواستم ببینم میشه مدارک رو الان برای ترکیه بفرستم بعد که اومدیم ایران بریم ترکیه و ویزا رو بگیریم؟ چقدر احتمال داره یه ماهه ویزا بدن؟ باتوجه به شرایط خانمم ممکنه سریع تر بدن یا دو سه ماه طول میکشه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashjoun نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کانادا دانشجو هستم و ویزام داره تموم میشه. دو ماه پیش استادی پرمیتم رو تمدید کردم و بعدش برای تمدید ویزا اقدام کردم. خانمم و دخترمم هم همراهم هستن که ویزیتور محسوب میشن. برای اونها هم آنلاین با خودم اقدام کردم اما ظاهرا اشتباه این کار رو کردم و نمیش برای یزیتور از داخل کانادا اقدام کرد و من فرم هایی که پر کرده بودم برای تمدید وضعیتشون (و نه ویزا) بوده. لذا بهم گفتن باید از خارج کانادا اقدام کنم براشون (مثلا ترکیه) کسی از دوستان همچین تجربه ای داشته؟ ما چون نمیدونستیم اینطوریه و فکر میکردیم هفته قبل یا این هفته ویزا به دستمون میرسه برای هفته بعد بلیط ایران خریدیم! خانمم چون باردار هست و ماه پنجمشه فقط این ماه میتونه سفر کنه و 3 نوامبر هم وقت دکتر داره و باید برگرده. میخواستم ببینم میشه مدارک رو الان برای ترکیه بفرستم بعد که اومدیم ایران بریم ترکیه و ویزا رو بگیریم؟ چقدر احتمال داره یه ماهه ویزا بدن؟ باتوجه به شرایط خانمم ممکنه سریع تر بدن یا دو سه ماه طول میکشه؟
    مدت زمان بررسی رو متاسفانه نمیشه خیلی روش حساب کرد. ممکنه به وقت دکترشون نرسند. اگر نمی تونید سفرتون به ایران رو لغو کنید، بهتره از حالا آنلاین اپلای کنید برای خانواده و ایران که رفتید بایومتریک رو در هر مرکزی که مقدوره انجام بدید و از آنکارا ویزاشونو بگیرید. پرونده زمانی که سابمیت می کنید وارد صف بررسی میشه، برای همین مادامی که تا یه ماه بعدش می تونید برای بایومتریک دادن برنامه ریزی کنید، هر چه زودتر اپلای کنید بهتره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام .دوستان من دانشجوی فرانسه هستم امسال سال سومی هست که من میخوام بمونم در واقع ..برای تعطیلات کریسمس میخواستم برم کانادا پیش خواهرم که سیتی زن کانادا هستن اما متاسفانه نمیدونم دقیقا بایذ از چه سایتی اطلاعات بگیرم ؟ برای اماده کردن مدارک ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbcb نمایش پست ها
    سلام .دوستان من دانشجوی فرانسه هستم امسال سال سومی هست که من میخوام بمونم در واقع ..برای تعطیلات کریسمس میخواستم برم کانادا پیش خواهرم که سیتی زن کانادا هستن اما متاسفانه نمیدونم دقیقا بایذ از چه سایتی اطلاعات بگیرم ؟ برای اماده کردن مدارک ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید
    به wiki سایت مراجعه کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان، به نظرتون خواهر شوهر جز اقوام درجه یک محسوب می‌شه؟؟ من برای زن داداشم دعوتنامه فرستادم. شرایط مالیش خوبه، شغلشم هیئت علمی دانشگاست؛ تنها و بدون برادرم و بچش اقدامم کرده یعنی‌ tie خوبی هم داره... به نظرتون شانس گرفتن ویزای ویزیتور رو داره؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosa1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظرتون خواهر شوهر جز اقوام درجه یک محسوب می‌شه؟؟ من برای زن داداشم دعوتنامه فرستادم. شرایط مالیش خوبه، شغلشم هیئت علمی دانشگاست؛ تنها و بدون برادرم و بچش اقدامم کرده یعنی‌ tie خوبی هم داره... به نظرتون شانس گرفتن ویزای ویزیتور رو داره؟
    به همراه خانواده درخواست بدن بهتره و همه اشون شانس خوبی خواهند داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    به همراه خانواده درخواست بدن بهتره و همه اشون شانس خوبی خواهند داشت.
    جالبه همین الان نامه Refusal ایشون اومد متاسفانه! در واقع سه روز بعد بایومتریکشون در دوبی! دلیلشون هم فقط Travel History بود. ایشون فقط سابقه سفر به کشورهای اطراف ایران مثه ترکیه، ارمنستان و ... رو داشتن!
    گفتم شاید این اطلاعات هم به درد دوستان بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم در خصوص دعوت نامه .من سیتیزن کانادا هستم و ساکن مونترال .می خواستم برای خواهرم اقدام کنم بعنوان ویزیتور. ایشون در فرانسه دو سال هست که مشغول درس خوندن هستن برای مستر و ویزای یکساله دارن ( هر سال ویزاشون تمدید می شود ) و حساب بانکی اشون هم خوبه در فرانسه ( در حد قابل قبول برای سفارت کانادا می باشد) و سوال من این است که آیا باید از طریق آنلاین درست به مانند ویزا برای والدین باید اقدام کرد و همان مدارک مالی ؟؟؟و ....و ایشون برن برای انگشت نگاری در سفارت کانادا ؟؟؟.( ضمن اینکه من خواهرم را چهار و نیم هست که ندیدم و می خوام فقط ۱۴ روز برای تعطیلات سال نو میلادی بیان اینجا و همین طور ایشون برای استان کبک برای مهاجرت اقدام کردن از طریق آنلاین سال ۲۰۱۶.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم در خصوص دعوت نامه .من سیتیزن کانادا هستم و ساکن مونترال .می خواستم برای خواهرم اقدام کنم بعنوان ویزیتور. ایشون در فرانسه دو سال هست که مشغول درس خوندن هستن برای مستر و ویزای یکساله دارن ( هر سال ویزاشون تمدید می شود ) و حساب بانکی اشون هم خوبه در فرانسه ( در حد قابل قبول برای سفارت کانادا می باشد) و سوال من این است که آیا باید از طریق آنلاین درست به مانند ویزا برای والدین باید اقدام کرد و همان مدارک مالی ؟؟؟و ....و ایشون برن برای انگشت نگاری در سفارت کانادا ؟؟؟.( ضمن اینکه من خواهرم را چهار و نیم هست که ندیدم و می خوام فقط ۱۴ روز برای تعطیلات سال نو میلادی بیان اینجا و همین طور ایشون برای استان کبک برای مهاجرت اقدام کردن از طریق آنلاین سال ۲۰۱۶.

بله. فرقی نمی کنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)