نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 901 از 1841 نخستنخست ... 40180185189189289389489589689789889990090190290390490590690790890991091195110011401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,001 تا 9,010 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کاناد

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    دوستان یه سوال درباره وبزای توریستی دارم.
    آیا امکان تبدیل ویزای مولتی به ویزای کار یا ویزای تحصیل یا ویزای اسپانسر همسر از داخل کانادا هست ؟
    و سوال دوم اگر نیست ، یعنی کسی که ویزای توریستی مولتی داره باید بره خارج از کانادا اقدامات رو انجام بده و ویزای جدید رو بگیره ؟

پیشاپیش ممنون که اطلاعات خودتون رو به اشتراک می گذارید
    فقط در حالت خاص، كسانى كه همسرشون work permit و يا study permit دارن ميتونن اينكار رو انجام بدن، در غير اينصورت بايد از خارج از كانادا اقدام كنند
    بله

Junior Member

سلام دوستان هزینه ی ویزای ویزیتوری برای پدر و مادرم تا دیروز تو پروفایل زده بود ۳۷۰ دلار الان که خواستم واریز کنم نوشته ۵۴۰ دلار. کسی مشکل مشابهی داشته؟ هزینه ها تغییر کرده؟

سلام دوستان. بعد از روز برادرم به دلیل purpose of visit و travel history ریجکت شد. اگر 2 تا سفر اروپا بره این ایراد برطرف میشه به نظرتون؟

Junior Member

خیلی برام عجیبه تو سایت خود CIC زده ماکسیمم مقدار پول بایومتریک برای خونواده ۱۷۰ دلاره ولی من الان خواستم برای پدرو مادرم پرداخت کنم دو بار نوشته family biometrics که با هزینه ویزا در مجموع ۵۴۰ دلار زده به نظرتون جایی اشتباهی کردم که این مشکل پیش اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    خیلی برام عجیبه تو سایت خود CIC زده ماکسیمم مقدار پول بایومتریک برای خونواده ۱۷۰ دلاره ولی من الان خواستم برای پدرو مادرم پرداخت کنم دو بار نوشته family biometrics که با هزینه ویزا در مجموع ۵۴۰ دلار زده به نظرتون جایی اشتباهی کردم که این مشکل پیش اومده؟
    نباید اینطوری بشه، سوال های اولیه رو که برای ساختن پروفایل ساختین مجددا چک کنید برای والدین شما مجموعا باید همون 370 دلار که خودتون گفتین بشه

Junior Member

بیشتر از ۱۰ بار چک کردم حتی چندین بار رفتم detemine eligibility به همه ی سوالا جواب دادم ولی بازم میزنه ۵۴۰ دیشب زده بود ۳۷۰ دلار میخواستم واریز کنم نوشت به دلیل یه سری مشکلات سایت تا فردا دردسترس نیست. امروز سایت درست شده بود رفتم واریز کنم اینطوری شد حالا نمیدونم از دیشب تا حالا چه اتفاقی افتاده. من برای پدرم به عنوان main applicant اقدام کردم مادرم هم به عنوان family member وقتی هم پرسید آیا میخواین برای family member دیگه ای اقدام کنید زدم No ولی تو صفحه ی نهایی برام نوشته Visitor برای ۲ نفر ۲۰۰ دلار، و دو ردیف پایینشم نوشته
    Visitors(includes SE, ME and EXT), Quantity: 2, Price:200
    family biometric fee, Quantity 1, Price:170
    family biometric fee, Quantity 1, Price:170
    در صورتی که تا دیروز ردیف سوم جلوی price:0 نوشته شده بود
    حالا نمیدونم گرون شده یا برای من مشکلی پیش اومده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    نباید اینطوری بشه، سوال های اولیه رو که برای ساختن پروفایل ساختین مجددا چک کنید برای والدین شما مجموعا باید همون 370 دلار که خودتون گفتین بشه

Junior Member

به نظرتون اگه کلا این پروفایلو که ساختم کنسل کنم و واسه پدرو مادرم جداگانه اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟ چون وقتی میپرسه
    ?Do you want to submit an application for a family member
    وقتی No میزنم هزینه رو میزنه ۱۸۵ ولی وقتی yes میزنم و برای مادرمم جواب میدم هزینه رو میزنه ۵۴۰

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه کلا این پروفایلو که ساختم کنسل کنم و واسه پدرو مادرم جداگانه اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟ چون وقتی میپرسه
    ?Do you want to submit an application for a family member
    وقتی No میزنم هزینه رو میزنه ۱۸۵ ولی وقتی yes میزنم و برای مادرمم جواب میدم هزینه رو میزنه ۵۴۰
    نه اون کار رو نکنید یک پروفایل دیگه مجددا برای والدینتون با هم بسازید، نباید این مشکل رو داشته باشه... ولی جدا نسازید... اونوقت برای هریک باید مدارک مالی جداگانه ارائه بدید

دوستان من ٢ روز پيش در دبي بايوميتريك رفتم و امروز اين ايمل برام اومد ، يعني چي من نميفهمم ؟!
    Thank you for your interest in visiting Canada. After a careful review of your temporary resident visa applicationand supporting documentation, I
    have determined that your application does not meet the requirements of the
    Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. I am refusing your application.

In making a decision on an application, a number of factors are considered. These may include but are notlimited to:

• information in the travel and identity documents;

• the reason for the travel to Canada;
    • the person’s contacts in Canada;
    • the person’s ties to his or her country of residence (including immigration status, employment and family
      ties);
    • the person’s ability to pay for the trip and to support himself or herself while in Canada;
    • whether the person is likely to respect the conditions of his or her admission to Canada;
    • whether the person is inadmissible to Canada; and
    • whether the person would be likely to leave Canada at the end of his/her authorized stay.

بعد يه نامه اومده كه اين گزينه ها تيك خورده:

You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident. In reaching this decision, I considered several factors, including:

Purpose of visit

Employment prospects in country of residence

I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your statedpurpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.

You have submitted documentation which lacks authenticity as part of your application. This hasdiminished the overall credibility of your submission.

يعني چي رجكت شدم ؟ من هنوز دبي هستم... دوباره اقدام كنم براي بايومتريك ؟
    لطفأ زود جواب بديد حالم خيلي گرفتست...
    ویرایش توسط SHAHIN_TTFU : March 8th, 2017 در ساعت 12:33 PM
    Power Start

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوستان من ٢ روز پيش در دبي بايوميتريك رفتم و امروز اين ايمل برام اومد ، يعني چي من نميفهمم ؟!
    Thank you for your interest in visiting Canada. After a careful review of your temporary resident visa applicationand supporting documentation, I
    have determined that your application does not meet the requirements of the
    Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. I am refusing your application.

In making a decision on an application, a number of factors are considered. These may include but are notlimited to:

• information in the travel and identity documents;

• the reason for the travel to Canada;
    • the person’s contacts in Canada;
    • the person’s ties to his or her country of residence (including immigration status, employment and family
      ties);
    • the person’s ability to pay for the trip and to support himself or herself while in Canada;
    • whether the person is likely to respect the conditions of his or her admission to Canada;
    • whether the person is inadmissible to Canada; and
    • whether the person would be likely to leave Canada at the end of his/her authorized stay.

بعد يه نامه اومده كه اين گزينه ها تيك خورده:

You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident. In reaching this decision, I considered several factors, including:

Purpose of visit

Employment prospects in country of residence

I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your statedpurpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.

You have submitted documentation which lacks authenticity as part of your application. This hasdiminished the overall credibility of your submission.

يعني چي رجكت شدم ؟ من هنوز دبي هستم... دوباره اقدام كنم براي بايومتريك ؟
    لطفأ زود جواب بديد حالم خيلي گرفتست...
    بله متاسفانه. اگه شرایط و مدارک جدیدی ندارید اقدام دوباره بی‌فایده است.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)