نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 933 از 1841 نخستنخست ... 43383388392392492592692792892993093193293393493593693793893994094194294398310331433 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,321 تا 9,330 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_to نمایش پست ها
    سلام
    اگر فایلی را به اشتباه آپ لود کرده باشیم چطور delete کنیم
    دوباره رو همون اپ لود کن قبلی از بین میره

نقل قول نوشته اصلی توسط syaschem نمایش پست ها
    دوستان من توی چند پست قبل دیدم که سند ملک اگه به اسم والدین باشه میشه گذاشت حالا باید تو purpose of travel باید اشاره کرد که سند خونه پدرمو گذاشتم یا نه؟
    با تجربه ای که دارم سند خونه والدین هیچ ربطی به شخص متقضی نداره! اصلا برای شما مدرک مثبتی نیست. و Purpose of travel یعنی دلیل سفرتون به کانادا و باز هم به سند خونه و ملک ربطی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام ، کسی که ویزای شش ماهه انگلیس رو همین الان داره آیا بهتره بره انگلیس برگرده یا با همین ویزا و نرفته هم فرقی نداره پروسه کانادا رو شروع کنه؟ گفتم شاید کسی که بره و برگرده از نظر افسر کانادایی مقبولتر باشه
    من دقیقا شرایط شما رو داشتم و ویزا کانادا رو هم گرفتم . اتفاقا خیلی هم بهتره چون رزرو سوری پروازی که گرفتم نشئن دادم میخوام برم لندن بعدش کانادا. شما اقدام کن خیلی شرایط خوبی داری

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnezam777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 مارچ به همراه همسرم در وک استانبول انگشت نگاری کردیم ومدارک رو به صورت دستی(کاغذ) تحویل دادیم .با توجه به اینکه دقیقا یک ماه ونیم گدشته آیا دیر نشده برای جواب یا این مدت زمان پروسه نرماله؟
    برای منم همین قدر طول کشید و نرماله و با تجربه ای که داشتم وقتی طول میکشه احتمال ویزا شدنتون خیلی زیاده و معمولا ریجکتی توو 10 روز اول میاد

گواهی اشتغال به تحصیل یا کار ندارم فارغ التحصیلم ولی 6 ماه پیش از کانادا برگشتم به مدت 1 سال اونجا بودم و این کنفرانس همون دانشگاهی که بودم برگزار میشه وسال گذشته هم این کنفرانسو رفتم
    ممنونم اگه بتونین راهنمایی کنید
    اگر پارسال نمیرفتی و تابحال کانادا نبودی میگفتم ریجگت میشی ولی با این شرایطی که گفتی اقدام کنی خوبه چون شغل نداری حساب بانکی و تمکن مالی خوبی اراییه بده که به چشمشون بیاد و حتما توو فرمات و دلایل سفر یزن از همون دانشگاه بودی و پارسال هم رفته بودی.

the other رو باید بزنید
    من هم دارم برای یه کنفرانس تو کانادا اقدام میکنم شما می دونید نیازی به نوشتن purpose of travel هست یا نه چون دعوتنامه کاملا مشخصه
    نه نباید لازم باشه . در مورد the other مطمئن هستید ؟

Junior Member

سلام
    من و خانوادم اگه بخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم ، با توجه به اینکه دعوتنامه و کارت عروسی و شینگن و مدارک نسبتا محکم داریم ، ولی با توجه به اینکه مجردم و دانشجو اولا شانس بنظرتون چقدره ؟ بعد بیشترین سوالم راجبه اینکه من میخوام سال بعد کانادا اپلای کنم . چه گرفتن چه نگرفتن این ویزای توریستی بنظرتون چقد میتونه روی ویزای تحصیلی من اثر بذاره ؟

Junior Member

منم پرسیدم از یک دفتر مشاوره که شاید conducting business activities اینو رو باید بزنم گفتن نه همون the other حالا شما اگه اطلاعاتی دارین لطفا اینجا به اشتراک بذارید
    ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    نه نباید لازم باشه . در مورد the other مطمئن هستید ؟

Junior Member

سلام دوستان، خواهرم و همسرش هفته پیش پاسپورت رو دادن به سفارت، ،ولی بعد از یه هفته خبری از ویزا نیست. معمولا چقدر طول میکشه که ویزا صادر بشه؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babi نمایش پست ها
    سلام دوستان، خواهرم و همسرش هفته پیش پاسپورت رو دادن به سفارت، ،ولی بعد از یه هفته خبری از ویزا نیست. معمولا چقدر طول میکشه که ویزا صادر بشه؟
    سلام
    کدوم سفارت؟ معمولا دو سه روزه صادر میشه، ولی نگران نباشید کلا هیچی توی این روند حساب و کتاب دقیقی نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)