نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 934 از 1841 نخستنخست ... 43483488492492592692792892993093193293393493593693793893994094194294394498410341434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,331 تا 9,340 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام دوستان

من و همسرم (زوج جوان ) با دعوت نامه غير رسمي و ساده عمه همسرم مالتي ٥ ساله گرفتيم . براي خواهر همسرم هم (مجرد) با همون دعوتنامه مالتي ٥ ساله گرفتيم . براي پدر و مادر همسرم هم ايضا

اما همين خانم دعوتنامه رسمي تنظيم كردند براي برادر خودشون كه فرد مسن و خانواده دار هستند و مشكلي هم ندارند ، اما اينطور كه شنيدم ظاهرا ويزاي يكبار ورود دادند .
    چطور ممكنه ؟ اساسا ايا ميتونه به اژانسيه براش اقدام كرده وً مدارك و تكميل كرده مرتبط باشه؟ يا ممكنه مدارك ساپورت خودش مكفي نبوده يا اصلا كار سفارت بي حساب كتابه ؟؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام دوستان

من و همسرم (زوج جوان ) با دعوت نامه غير رسمي و ساده عمه همسرم مالتي ٥ ساله گرفتيم . براي خواهر همسرم هم (مجرد) با همون دعوتنامه مالتي ٥ ساله گرفتيم . براي پدر و مادر همسرم هم ايضا

اما همين خانم دعوتنامه رسمي تنظيم كردند براي برادر خودشون كه فرد مسن و خانواده دار هستند و مشكلي هم ندارند ، اما اينطور كه شنيدم ظاهرا ويزاي يكبار ورود دادند .
    چطور ممكنه ؟ اساسا ايا ميتونه به اژانسيه براش اقدام كرده وً مدارك و تكميل كرده مرتبط باشه؟ يا ممكنه مدارك ساپورت خودش مكفي نبوده يا اصلا كار سفارت بي حساب كتابه ؟؟
    سلام
    خیلی عجیبه من خیلی وقته که ندیدم به کسی ویزای سینگل اینتری بدن.... اصولا نه مالتیپل دادن و نه سینگل دادن به چیزی که شما که در فرم ها مینوسید بر نمیگرده و این تصمیم ویزا آفیس هست
    آیا مطئنید از اینکه ویزا سینگل اینتری هست؟؟؟ نهایتا مشکلی هم نداره فقط یک خرج اضافی انداختن روی دست متقاضی... اگر بهشون ویزا دادن، کافی یکبار بیان اینجا و برگردند ... برای بارهای بعد خیلی سریع و راحت تر ویزا خواهند گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaak95 نمایش پست ها
    سلام
    من و خانوادم اگه بخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم ، با توجه به اینکه دعوتنامه و کارت عروسی و شینگن و مدارک نسبتا محکم داریم ، ولی با توجه به اینکه مجردم و دانشجو اولا شانس بنظرتون چقدره ؟ بعد بیشترین سوالم راجبه اینکه من میخوام سال بعد کانادا اپلای کنم . چه گرفتن چه نگرفتن این ویزای توریستی بنظرتون چقد میتونه روی ویزای تحصیلی من اثر بذاره ؟
    سلام
    شانس خوبی دارید، اتفاقا دانشجو بودن که بد نیست، باید سعی کنید در پرونده به تمام وابستگی ها به ایران اشاره کنید، tie داشتن از هر مدرکی محم تر است برای ویزا گرفتن...
    اگر ویزا نگیرید، طبیعتا به دلیل نداشتن tie رد خواهید شد، چون به گفته خودتون سابقه سفر و مدارک خوبی دارید.... ویزای دانشجویی هم ماهیتش با ویزیتوری یکی هست و فقط study permit بهش اضافه میشه، پس اگر بار اول رد کردند ( یا قبول کردند)، در صورتی که در وضعیت و مدارک شما تغییر خاصی اتفاق نیافته، بارهای بعد هم به همون دلایل به احتمال زیاد رد یا قبول خواهند کرد...

Junior Member

سلام دوستان.
    من حدود 80 روز پیش در دبی انگشت نگاری انجام دادم ولی هنوز جوابی نیومده.
    فقط یکبار حدود 1ماه پیش ایمیلی اومد و سوالاتی در مورد سربازی ازم پرسیدن و منم همون روز پاسخ دادم.
    به نظر میاد میخوان ویزا ندن !! وگرنه اینقدر طولش نمیدادن !!
    کسی تجربه ای داری که بعد از 2 تا 3 ماه معطلی بهش ویزا داده باشن ؟؟
    در ضمن من مدارکم کامل بوده. دعوت نامه، ویزا شینگن، پول کافی در حساب و سند ملکی.

Junior Member

ببخشید من یه سوال دارم اگه امکانش هست جواب بدین
    میشه لطفا بفرمایید خواهر همسرتون که مجرد بودن چه مدارکی ارایه دادن؟ مدارک شغلی داشتن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط syaschem نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال دارم اگه امکانش هست جواب بدین
    میشه لطفا بفرمایید خواهر همسرتون که مجرد بودن چه مدارکی ارایه دادن؟ مدارک شغلی داشتن؟
    سلام ايشون اقامت اروپا رو داشتن و به عنوان پزشك مشغول به كار.از همون اروپا هم ويزاش صادر شد

Junior Member

با سلام. سه تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در حال اپلای کردن ویزا برای پدر و مادرم هستم،
    1- در فرم IMM5257 سوال 9 پرسیده شده که از گجا دارید اپلای میکنید؟ ایران رو باید انتخاب کنم یا ترکیه؟ اگه از ترکیه، وضعیت در ترکیه ویزیتور هستش؟
    2- پدر من دوره ی سربازی رو گذرونده اند. در پاسخ به سوال زیر من باید yes رو انتخاب کنم؟

Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in a security organization or police force Oincluding non obligatory national service, reserve or volunteer units)?

3- آیا در ترکیه کسی هست که فارسی صحبت کنه برای افرادی که زبان انگلیسی رو هوب متوجه نمیشوند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarolin نمایش پست ها
    1- در فرم IMM5257 سوال 9 پرسیده شده که از گجا دارید اپلای میکنید؟ ایران رو باید انتخاب کنم یا ترکیه؟ اگه از ترکیه، وضعیت در ترکیه ویزیتور هستش؟
    2- پدر من دوره ی سربازی رو گذرونده اند. در پاسخ به سوال زیر من باید yes رو انتخاب کنم؟

Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in a security organization or police force Oincluding non obligatory national service, reserve or volunteer units)?

3- آیا در ترکیه کسی هست که فارسی صحبت کنه برای افرادی که زبان انگلیسی رو هوب متوجه نمیشوند؟

Salam
    1) If your parents are residing in Iran, you should select Iran.
    2)There is a discussion about this question. Some say yes some say no. But, we selected yes for our parent as It says any military service(which can also include obligatory military service)
    3) No idea about that. But based on what I heard, there are many Iranians going there so your parents would not be alone there and also, the procedure of finger print doesn't require english knowledge for your parents

سلام برای ثبت نام درخواست جدید باید Register for a new GCKey رو زد یا اگه قبلا سریهای قبل انجام شده باشه همون یوزر پس رو میخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarolin نمایش پست ها

دو سوال اول رو که دوستمون توضیح دادن
    سوال سوم در مورد استانبول مطمئن هستم که کارمند فارسی زبان دارند..پس اگر تشریف ببرند اونجا مشکلی نخواهند داشت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)