نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 939 از 1841 نخستنخست ... 43983988992993093193293393493593693793893994094194294394494594694794894998910391439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,381 تا 9,390 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوست عزیز ایشون با ادمیشن درخواست ویزا کرد، ولی چون بیشتر از 8 ماه طول کشید پذیرشش از دست رفت و ویزاش تازه اومده... حالا رفته یه جای دیگه تحصیل میکنه، ولی نمیدونه ازش میشه استفاده توریستی کرد یا نه؟
    در واقع
    هنوز پیکاپ نکرده و نمیدونه که بهتره پیکاپ کنه و باهاش بره یا کلا پیکاپ نکنه و withdraw بکنه و واسه ویزای توریستی اپلیکیشن سابمیت کنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بدون ادمیژن که ویزای دانشجویی نمیتوان گرفت. اول ادمیژن دانشگاه صادر میشه و بعد ویزای دانشحویی توسط سفارت صادر میشه. به عبارت دیگر اگر ویزای دانشحویی گرفتند حتما ادمیژن دانشگاه ارایه شده واین پست احتمالا به این شکل مطرح نیست.
    در ویزای دانشجویی به محض ورود بر اساس همان نامه ادمیشن براشون استادی پرمیت صادر میشه که مجوز اقامت در دوره تحصیل هست و سابقه تحصیلی فرد از سوی دانشگاه به اداره مهاجرت در هر ترم ریپورت میشه. با ویزای دانشحویی نمیتوان بازدید توریستی داشت و اعتبار اقامت به تحصیل در دانشگاهی است که در آن استادی پرمیت معتبر ارایه شده است. بعد از اتمام مدت تحصیل یا ترک دانشگاه ظرف مدت معینی باید کانادا را ترک کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

من پارسال رفتم سوییس. ویزاش مثل جاهای دیگه اس. نامه اشتغال به کار، تمکن مالی، بیمه مسافرتی، دعوتنامه

Junior Member

سلام دوستان.
    من خیلی در این انجمن دنبال جواب سوالاتم گشتم اما انقدر حجم پاسخها زیاده واقعا خسته شدم. ممنون میشم بگید:
    1-اعتبار ترجمه مدارک برای ویزای مالتیپل چقدره؟
    2-من یکبار رفیوز شدم یکسال میگذره و دوباره هم خوذم میخوام اپلای کنم. متوجه شدم یکسری ریزه کاری داره جایی در این فروم هست که سرجمع راهنمایی کرده باشه؟

Junior Member

سلام.
    من ویزای دانشجویی دارم ولی هنوز ایرانم. می خواستم ببینم با توجه به فرصت خیلی کمی که دارم (حدود یک ماه) چه ویزایی میتونم واسه خانمم بگیرم که با هم خارج بشیم؟ ویزای open work permit یا ویزای توریستی؟
    اگه ویزای توریستی بگیرم میشه اونجا به ویزای کار تبدیلش کرد؟ و خودم میتونم واسش بگیرم بدون وکیل

Junior Member

دوستانی که اطلاع کاملی دارن بتونن یه پست کامل و دقیق درباره نحوه آماده کردن مدارک و اینکه دقیقا برای ویزای کانادا باید چه مدارکی اماده کرد بزارن خیلی خوب میشه
    تو فرم مربوط به انگلستان یکی از دوستان یه پست کامل درباره مدارک ویزای توریستی انگلستان گذاشتن که خیلی مفید بود .چون ممکنه هر سفرت ریزه کاریهای خاص خودشو داشته باشه
    انگلیس به منشا پول خیلی گیر میده و اگر یه مبلغ زیادی یه دفعه وارد حساب بشه اگه منشا پول مشخص نباشه منجر به رد شدن میشه و باید ریزگردش حسا ب رو به فارسی از بانک بگیریم و بدیم به دارالترجمه که شرح تراکنش ها رو ترجمه کنه چون تو پرینت انگلیسی که بانک میده شرح تراکنشها نوشته نیست . آیا کانادا هم به ریزگردش و منشا پول خیلی گیر میده

Junior Member

دوستان برای بیومتریک در استامبول باید از قبل وقت بگیریم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط syaschem نمایش پست ها
    دوستان برای بیومتریک در استامبول باید از قبل وقت بگیریم
    خیر نیازی نیست
    too much love will kill you

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m2002atc نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاع کاملی دارن بتونن یه پست کامل و دقیق درباره نحوه آماده کردن مدارک و اینکه دقیقا برای ویزای کانادا باید چه مدارکی اماده کرد بزارن خیلی خوب میشه
    تو فرم مربوط به انگلستان یکی از دوستان یه پست کامل درباره مدارک ویزای توریستی انگلستان گذاشتن که خیلی مفید بود .چون ممکنه هر سفرت ریزه کاریهای خاص خودشو داشته باشه
    انگلیس به منشا پول خیلی گیر میده و اگر یه مبلغ زیادی یه دفعه وارد حساب بشه اگه منشا پول مشخص نباشه منجر به رد شدن میشه و باید ریزگردش حسا ب رو به فارسی از بانک بگیریم و بدیم به دارالترجمه که شرح تراکنش ها رو ترجمه کنه چون تو پرینت انگلیسی که بانک میده شرح تراکنشها نوشته نیست . آیا کانادا هم به ریزگردش و منشا پول خیلی گیر میده
    ویکی توریستی کانادا بد نیست در این مورد... درسته شاید همه جزئیات رو نداشته باشه... ولی انقدر این جزئیات فرد به فرد متفاوته که بهتره همه کلیات رو از اونجا یاد بگیرند و بعد اگر سوالی داشتند در این تاپیک بپرسند تا دوستان کمکشون کنند
    خیر به ریز گردش کاری نداره ولی بهتره که تمکن مالی به صورت یک بازه 3 ماهه گرفته بشه که بدونند پول مال خود فرد هست و اینطور نیست که از جایی قرض گرفته و به صورت موقت توی حساب هست... منشا پول رو هم کاری ندارند... دردسر های گرفتن ویزای کانادا عموما مربوط به مسائل مالی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من خیلی در این انجمن دنبال جواب سوالاتم گشتم اما انقدر حجم پاسخها زیاده واقعا خسته شدم. ممنون میشم بگید:
    1-اعتبار ترجمه مدارک برای ویزای مالتیپل چقدره؟
    2-من یکبار رفیوز شدم یکسال میگذره و دوباره هم خوذم میخوام اپلای کنم. متوجه شدم یکسری ریزه کاری داره جایی در این فروم هست که سرجمع راهنمایی کرده باشه؟
    سلام
    1- مدارک مالی بهتره تاریخ ترجمه بیشتر از 3 ماه نباشه... باقی مدارک مهم نیست
    2- بستگی داره ....این ریزه کاری ها فرد به فرد فرق میکنه...باید شرایطتون رو بگید که راهنماییتون کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedac نمایش پست ها
    سلام.
    من ویزای دانشجویی دارم ولی هنوز ایرانم. می خواستم ببینم با توجه به فرصت خیلی کمی که دارم (حدود یک ماه) چه ویزایی میتونم واسه خانمم بگیرم که با هم خارج بشیم؟ ویزای open work permit یا ویزای توریستی؟
    اگه ویزای توریستی بگیرم میشه اونجا به ویزای کار تبدیلش کرد؟ و خودم میتونم واسش بگیرم بدون وکیل
    سلام
    بهتره همون ویزیتوری بگیرید...البته اون هم با این وضعیت شلوغی ممکنه آماده نشه...
    بله همسرتون میتونن work permit بگیرن از داخل خاک کانادا، بله روندش سخت نیست... یک مقداری باید وقت بگذارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)